Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

sdddsdsds w 17tc :) klementyna -masz rację, nie miałabym jakich czytadeł czytać :P a moja biblioteka jest na tyle fajna że chodzisz sama pomiędzy pólkami i patrzysz co Cie interesuje hehe :P Tego marudzenia nie ogarniam, nie wiem o co chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veg ja tez nie, ale dzis nie mam sily zeby sie tym zajmowac :D niby przed @ a nie mam ochoty na kłótnie, chociaz malzowi sie oberwalo za komentowanie mojego sposobu jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
VEG byli niedlugo polowinki :) Klementyna napia=alas, ze mam marudzenia, wiec nie wiem jak inaczej to odebrac niż że marudze. Ok, niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
VEG czyli nie długo polowinki* mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdddsdsds tak za 3 tygodnie :) będę w tym tc co ty teraz ;) zleciało co? Jestes tutaj z doskoku czy na jakimś topiku sobie siedzisz? klementyna co się dziwisz przecież nie umiesz jeździsz :P hehe która kobieta wg mężczyzny potrafi jeździć ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
z doskoku raczej, czasem wchodze i czytam wasze posty.Milo mi się z Wami pisze :) wiec moze bede wchodzic czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jezdzenie
a jezdzenie po Warszawie to jakisw wyczyn?powod do dumy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SDCOŚTAM :p zaglądaj częściej :) zapraszam w imieniu innych dziewczyn na pewno też ;) Zmykam poczytać książkę i spać :) dobrej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
VEG dziękuje. Tez spadam i zyczę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jezdzenie
ciekawostka...a co sie ostatnio zmienilo? auta sluzbowe sa odkad pamietam , nie kumam Cie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu nie my tylko jaks pomarancza, przypomne ci ze po truj, firance i wrzesniowej tez jezdzily :O zreszta mysle ze jestes na tyle rozsadna ze nie trzeba ci tłumaxzyc o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia dziewczyny i nie dziwie się że truj nie zagląda i ma rację życzę wam wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania dla zafasolkowanych pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie wierze... KMSU nie wierze ze to ty... gdyby nie twoje suwaczki bylabym pewna ze to podszyw.... nie jestesmy tego warte? nie dziwisz sie ze Truj tu juz nie zagląda? przesadzilas... mam nadzieje ze to przez hormony a nie ze taka jestes... szczyt hipokryzji!!! az mi sie w zolądku przewrocilo i czuje ogromny niesmak i rozczarowanie... tyle czasu razem... tyle rozmów, wspierania i radzenia! tyle razy staralam sie ja i inne ci pomoc! jak mozesz tak pisac? jest to nie na miejscu i nie fair!!! zawsze ci dobrze zyczylam. czy kiedykolwiek Cie urazilam? jak mozesz tak pisac? jestem w totalnym szoku i bardzo bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety teraz wyszlo wlasnie kto co jest wart.... jakbym w ryj dostala sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Was podczytywałam
Firankaa, no przecież to podszyw! KMSU/Agnieszka napisała o stopce i owy podszyw też DODAŁ sobie stopkę! Spójrz na nick - jest Agnieszka z uśmiechem, ale jedna wersja ma spację (oryginał) i podszyw jest bez spacji za Agnieszką a uśmieszkiem. Ostatnie 2 posty to podszywy. Kurcze, dziewczyny, nie kłóćcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nie denerwuj sie !!:) tez jak przeczytalam.teraz te posty zauwazylam ta roznice z buzka, ale to trzeba byc kretynem zeby cos takiego robic.. co do kmsu coz tak wybrala.. znam kafeterie nie od dzis i wiem ze beda jechac po kims na kazdym temacie obojetnie czy kmsu bedzie pisac tutaj czy tam zawsze znajdzie sie wredna pomarancza zeby dogryzc.. jak ktos chce miec spokoj to powinien znalezc inne forum najlepiej tylko.dla zarejestrowanych uzytkownikow taka prawda.. tutaj kazdy moze pisac co chce i kiedy chce. Wiele tematow rozpadlo sie przez takie osoby ale nie ma sie co dziwic. Ja juz nie mam zamiaru prosic kogos wielokrotnie o powrot. Nie to nie.. :o dla mnie dosc dziwnym zachowaniem.jest to ze jak ktos zachodzi w ciaze od razu przestaje tutaj pisac lub robi to bardzo rzadko i ma w dupie dziewczyny ktore sie staraja dalej.. moze powiecie ze to dobrze ale ja tak nie uwazam. Najbardziej mnie drazni fakt ze te osoby udzielaja sie czesto na forum ciazowym a tutaj nie racza nawet wpasc na chwile. Coz.. kazdego wybor ;) to by bylo na tyle z gorzkich zali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tych glupich podszywających się pomarańczy!!! Wypad z tego forum jak najszybciej, nie wiem w jakim celu takie akcje...masakra. Musisz być dziewczyno bardzo znudzona swoim życiem skoro bawisz się w takie gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ktoś nawet suwaczki skopiował i już nie mogę udowodnić że ja to ja firanko nie musisz się martwić znacie mnie i potraficie chyba rozpoznać która to ja :) pamiętasz piżamkę z dziurką ;) fajnie było ale jak widać ktoś bardzo mnie nie lubi swoją drogą się zastanawiam jak to możliwe że są 2 jednakowe konta skoro mam hasło ale nie wnikam bardzo chętnie bym z wami została ale nie będę codziennie udowadniać że ja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu to proste nikt nie założy takiego samego konta jak Ty masz Agnieszka :) ale już Agnieszka:) to dla programu zupełnie inny nick, tak samo ktoś może założyć konto Wrześniowa* z jedną kropką albo trzema. Różnica minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko wrześniowa moim zdaniem to się nazywa skurwysyństwo! przepraszam za wyrażenie dziwie się że ktoś nie ma swojego życia prywatnego i zajmuję się takimi pierdołami szczyt głupoty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga zauwazylyscie ze ta pomarancza jezdzi tylko po ciezarnych? nigdy po staraczkach, jak tylko sie dowie o ciazy to odrazu zaczyna sie jazda. moze to jakas dziewczyna ktora nie moze zajsc w ciazy? i to jedyny sposob jaki zna na rozladowanie jej frustracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×