Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej. Witam was. Nieciekawie masz martyna my jestesmy razem bedzie 4 lata no i dwa bedzie w lipcu po slubie. Czuje pobolewanie w srodku macicy i wraxliwe mam brodawki.dzis 29 dc Ktora z was pierwsza testuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziekuje wam za wsparcie ale dlugo nie spalyscie. Ja wczoraj zasnelam jak poplakalam.a ile twoj cykl trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was dziewczyny pytanko :) Dzisiaj postanowiłam iść na siłownie (ćwiczenia na rowerku bieżni itp) czy taki wysiłek może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie napisałam na co - może na ewentualne zagnieżdżenie zarodka i na pierwsze tygodnie ciąży ? Nie chodzi mi tu o jakiś mega wysiłek tylko takie wolne ćwiczenia na rowerku , spacer na bieżni itp... Któraś z was pamiętam że chodziła na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja na początku ciąży dostałam do głowy i zaczęłam ćwiczyć areobik, ale źle się po tym czułam, więc wysiłkowe odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna roznie dwa ostatnie m-ce byly 54 dc a ostatnio 31 dc no i licze ze znowu bede miec 10-11.01 o ile znow mi sie nie pochdzani cykl .biore castagnus na obnizenie prolaktyny. Nie pasuje mnie bole z lewego jjnuka zawsze z prawego bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ja tylko na chwilę bo zaraz lecę na betę trzymajcie kciuki :) kawa myślę ze delikatne ćwiczenia nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co w wielkim swiecie , u mnie za oknem snieg a na biurku sterta paierologi .. maskra a miał odpocząc od roku 2012 a zaczeło sie od wielkiej burzy 2013.. zus mnie sciga,... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak ja od jezdzenia na rowerze zaczelam wlasnie plamic od teho sie u mnie zaczelo wszystko i koniec:-( ale moja kolezanka cals viaze na roeerze jezdzi wiec yo vhyba toznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny dziś jakoś wyjątkowo mam stresa przed wynikami bo to będzie 5 dniowa przerwa ostatnią betę robiłam 3.01.13 mam nadzieję że nie spadła :) kurcze i jeszcze od wczoraj przestały mnie boleć piersi myślicie że to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wiele przypadków, że dziewczynom odchodziły wszystkie ciążowe dolegliwości z dnia na dzień i ciążą pięknie się rozwijała, były też takie, które miały mdłości, wymioty, bóle piersi, a zarodek nie żył, więc po tym nie idzie jednoznacznie stwierdzić czy jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak beta będzie nadal przyrastać to myślę ze to będzie dobry znak przed jutrzejszą wizytą obym się tylko nie myliła ale jak spadła lub minimalnie się podniosła to znaczy że już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa też na ten temat trochę czytałam nie które kobitki nie maja żadnych objawów od początku ciąży do jej zakończenia więc nie ma reguły oczywiście znacznie więcej jest tych które jednak te objawy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana mam ogromną nadzieję że dzisiejsza beta nadal będzie pięknie przyrastać :) dam znać jak odbiorę ale to dopiero wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o objawy to napisze wam tak 1 ciaza - 0 objawów .. prócz utrata miesiaczki urodził sie chłopiec, 2 ciaza - miała wstret do jabłek, prócz tego nic troche byłam zmeczoan ale specyfika pracy jaka wtedy wykonywałam niestety sie odbiła na mnie w tym czasie .. teraz ciaza nr. 3 , która sie nie utrzymała .. i miałam bolące piersi, bolały mnie jajniki, wstret do papierosów i dymu masakryczny.. ochota na jedzenie potworna .. ospała byłam jak cos.. wiec nie ma reguły kazda ciaza jest inna to zalezy w jakim czasie sie stara o dziecko ... wiek , stres, to wszytsko ma wpływ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna roznie dwa ostatnie m-ce byly 54 dc a ostatnio 31 dc no i licze ze znowu bede miec 10-11.01 o ile znow mi sie nie pochdzani cykl .biore castagnus na obnizenie prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza rade jaka moge dac wam dziewczyny - to beztresowe zycie ... to sie bardzo odbija na ciazy .. mam tego swiadomosc , ze nic innego jak stan psychiczny a pozniej fizyczny odgrywa wazna rolę .. nie wiem co sie stało , ze moj aniołek od nas odszedł .. ale wiem , ze czynnikóww owym czasie było dużo ... teraz tak naprawde zaczełam starania mimo tego ze czasu nie mineło za wiele.. uwazam , że jesli organizm bedzie w pełni zregenerowany to pozwili mi na zajscie w ciaze.. i takie pisanie , ze trzeba odczekac min pól roku .. to bzdura... jesli jest wszytsko oki ale nie tylko fizycznie a psychicznie to mysle ze mozna zacząć.. ja własnie zaczełam i teraz bede czekała co dalej .. mam nadzije , ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje , tym bardziej , ze bedzie to moje 1 dziecko z moim narzeczonym , bo jestem po rozwodzie i mam 2 partnera .. i taka nie miła sytuacja , no coż wg zycie miałam mało symaptyczne a napewno ostatnie 4 lata bardzo .. to miało byc szczescie w tym całum nieszczęściu które mnie spotkało, no ale cóz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel mnie wykończyć, miałam coś zrobic w pracy, zamiast tego siedziałem i czekałem aż szef sobie pójdzie i usnelam na biurku :) Znowu mi sie okres przesunie, powinien być w czwartek a tu nawet piersi przestały boleć :O oj miesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×