Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość madlen
siema właśnie dzisiaj w moje imieniny dowiedziałam się że jestem w ciązy:):) staraliśmy się z mężem od sierpnia :) w sumie nie tak długo . 5 tydz a teraz żeby tylko było dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Ja w Bieszczady zawsze z chęcią się wybiorę! To jesteśmy umówione ;) Trzeba będzie zamówić zgrzewkę Piccolo, ogórki kiszone i lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Wobec wysypu ciężarówek proponuję nowe hasło: "dziewczyny, nie wszystkie z Was muszą!!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Malinowa - zestaw spoko, ale ty odganiasz niedźwiedzie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dobrze zrobiłaś!! :) ja dostałam luteinę dopochwową bym się porzygała jakbym miała ją przykładowo ssać (bo ona też występuje w formie pod język) witaminy też mam jeść, ale nie mogę rzygam po nich jak kot. Jem tylko kwas foliowy. No i plamienia szybko ustały po luteinie, ponoć dupek jest silniejszy, więc Tobie tym bardziej pomoże :) czasami plamienia wynikają z mniejszej ilości progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Zwykły :). Nic udziwnionego, czasem nie biorę bo łyknę multiwiaminę a tam też jest kwas. U mniw wie Małż, mama i niedługo dowiedzą się teściowie - cała reszta na później, jak już będzie wiadomo że wszystko ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę zwykły raz 400 a raz 800 :) zależy czy zjem 2 tabletki czy 1, ale przyznam, że przez te wymioty co miałam to potrafiłam nie jeść 1 dzień czy 2 albo zjadłam i po godz. wymiotowałam, biedne to dziecko będzie, ale pocieszam się tym, że kiedyś kwasu foliowego nikt nie jadł w tabletkach i że jak ma się coś stać to i tak stanie, bo czytałam o kobietach co jadły b,. długo kwas a i tak dzieci były chore i były takie co jadły późno i dzieci były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie ze wolicie luteine dopoch ja np wole pod jezyk no rozumiem ze jak ktos ma mdlosci itp to jedyne wyjscie jest dopoch Klementynka ja tez bede w sb siedziala takze nie bedziesz sama:-) Madlen gratuluje Kurcze dziewczyny zazdroszcze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
spoko wrześniowa, z powodów w/w przez Ciebie nie brałam żadnych witamin całą ciążę. Pluj zdrowy :) 10/10 apgar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj to mnie pocieszyłaś :) dzięki :* ja miałam dawkę 3x2tabl. nie wiem jak to ma się do dupka. Firanka nie stresuj się, plamienie Ci nie zniknie od razu, ale np. po 1-2dniach od stosowania, poza tym powinnaś leżeć. A jaka to jest krew? czerwona czy brązowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Wolałam jak wolałam - takie miałam zalecenie i koniec :). Firanka - do 2 wizyty, czyli gdzieś do 8tc, bo pognałam do gina jak się tylko dowiedziałam - 4tc i zdziwiona, że mnie z kwitkiem odesłał jak zobaczył "fasolkę" (bo to faktycznie jak fasola wyglądało) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ja bym nie dała rady jeść 6 tabletek dziennie.. jak jednej nie mogę zjeść obrzydlistwo :) poza tym ogólnie nie lubię tabletek, więc dla mnie wkładanie do pochwy to wybawienie, wszystkie tabletki bym tak mogła jeść szczególnie witaminy. Bardzo przyjemny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
2x dziennie po 1 tabletce, wybacz roztargnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
też tak czytałam, Wrześniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka poczytaj może ulotkę tam mają dokładnie wyjaśnione jakie dawkowanie w jakim momencie. Na ulotce luteiny mam napisane wytyczne względem plamień itd. ile się przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myslicie ze skoro na @ sie nie zapowiada a brzuch boli pomimo 35dci neg test 1 to nie wszystko stracone? Jak myslicie kiedy zrobic znowu test bo sama nie wiem co zrobic i myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Firanka jak już zaczniesz regularnie przyjmować dawkę tego duphastonu i Ci przejdzie plamienie to nie przerywaj brania, bo będzie szok dla organizmu. Musisz wtedy stopniowo zmniejszać dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×