Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość rój :)
Marta, sama widziałaś, że 5 dni temu nawet badania krwi mi niczego nie pokazały. a dziś testy pozytywne :). Głowa do góry, ale ja bym i tak śmignęła na twoim miejscu do gina, żeby 1. sprawdzić, w której fazie cyklu jesteś (na usg pięknie widać), 2. wyjaśnić te długie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka mam nieregularne cykle i to jest wlasnie ten problem. od jutra zaczynam brac do niedzieli clostylbegyt na wzrost pecherzykow i zobaczymy co z tego wyniknie. owu wypada mniejwiecej na 2 listopada wiec @ powinna byc 14 dni pozniej czyli 17,11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nie masz mozliwosci wziecia wolnego? Ja nie mialam skrzepow tylko.jasna krew potem.ciemna taka gesta ja na okres i brazowa. Od chodzenia.wlasnie pojawila mi.sie ta druga zanim.poszlam.do.gina Powinnas lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kwasu foliowego to biore folik. chociaz nie oplaca sie go. ostatnio kupowalam kwas foliowy APTEO i za 30 tabl zaplacilam 2,9 a za folik 90 tabl 11,8 wiec jest roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka tez mysle ze powinnas wziac sobie chociaz kilka dni wolnego do czasu az dostaniesz sie do gina.. a moze idz do lekarza pierwszeog kontaktu po zwolnienie ? powiedz jak wyglada sprawa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ae to chodzi oto ze ja nie moge, bo to moj sklepik... nie mam pracownika. Nie moge zamknąc go, bo jest on w galerii handlowej i musze miec otwarte tak jak centrum handlowe czyli po calych dniach... jednak juz za tydzien zamykam go i wtedy bede mogla wypocząc, mam nadzieje ze dotrzymam... Ponadto wiecie ja nie mecze sie tu. Cale dnie praktycznie siedze na takim wygodnym krzesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja na twoim miejscu bym nie ryzykowala, zalatwila sobie zwolnienie w dupie bym miala prace. Malenstwo jest wazniejsze. Staraczka problem w tym nie wiem kiedy mialam owulacje od 19.09 @ do dzis brak a bol brzicha i licze ze owulka byla 12.10 lub 15.10 bp w tych dniach bylo przytulanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to wiecie co jestem zla i normalnie nie mam z kim pogadac. nie wiem czemu (moze to przez burze hormonow) chodze zla i chce mi sie plakac. w ogole wsyzskto mnie drazni, odkad skonczyl sie remont moj nie tknal palcem ja sprzatam piore gotuje on czasem pozmywa czy zrobi herbate.. prosilam o wyszlifowanie kawalka sciany zeby moc pomalowac i wyniesc farby, w koncu sama to zrobilam ale farby wciaz stoja od tygodnia na przedpokoju.. wkurza mnie to ze jego kuzyn przyjezdza do nas co drugi weekend do szkoly on sam mi w niczym nie przeszkadza ale do ch***ry czy my musimy go utrzymywac ? obiad zrob na chleb kup dajcie spokoj ! jeszcze on dzis dzwoni do mojego i sie pyta czy mzoe przyjechac z dziewczyna ona tylko do soboty by zostala ja normalnie nie wiem co mam zrobic bo w piatek idziemy na slub zaczynaja sie plodne dni i co ? mam sie bzykac jak oni sa ? Wkurza mnie to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka moze idz zrob bete ? sluchajcie a myslicie ze bede mogla testowac 14 listopada ? jak owu wypada mniejwiecej 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa wiesz oni mi w sumie nei przeszkadzaja bo i tak nas wiecej w domu nei bedzie niz bedziemy no ale to taki dyskomfort dla mnie jednak.. plodne sie zaczynaja i co ? wiem ze jak on przyjedzie sam to bedzie spac i nic nie bedzie slyszec :D a jak z nia to wiem ze oni na pewno nie beda spac bo ich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sie wkurzyla mialam podobna sytuacje. najgorsze ze zlego slowa na temat jego rodziny lepiej sie nie wypowiadac bo zaraz awsntura a na moja rodzine moze gadac. Tez wszczynam klotnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mnei wkurza bo jak mu o tym powiedzialam to sie wkurzyl i powiedzial ze mam sama do niego zadzwonic i mu to pwoiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka no to lipa troche, musisz trochę przytemperować swojego pana, bo inaczej będzie tak cały czas. Ja swojego cały czas ganiam, żeby nie myślał sobie że ja mam wszystko robić. Czasami się buntuje, że on przecież ciężko pracuje, ale ja do cholery to co, też pracuje. A co do tych dwutygodniowych zjazdów kuzyna, to na prawdę słabo, musisz pogadać z mężem, niech on to załatwia, bo tak nie powinno być. A na obiady to do jakiegoś bufetu a nie Ty jeszcze musisz im usługiwać...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka no to lipa troche, musisz trochę przytemperować swojego pana, bo inaczej będzie tak cały czas. Ja swojego cały czas ganiam, żeby nie myślał sobie że ja mam wszystko robić. Czasami się buntuje, że on przecież ciężko pracuje, ale ja do cholery to co, też pracuje. A co do tych dwutygodniowych zjazdów kuzyna, to na prawdę słabo, musisz pogadać z mężem, niech on to załatwia, bo tak nie powinno być. A na obiady to do jakiegoś bufetu a nie Ty jeszcze musisz im usługiwać...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadzwon. ja bym nie pozwolila on ok ale dziewczyna nie. Ta nie nie ma poczucia wstydu mi bynamiej bylo glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja też na męża rodzine to nie mogę nic powiedzieć bo od razu foch, jest taki wrażliwy na tym punkcie że szok, a oni tak czasami potrafią wkurzyć, że jeszcze większy szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana moj jest juz calkiem utemperowany ale tlumaczy sie ze ma teraz ciezkie dni w pracy.. wkurza mnie to ciagle sie mijamy tak jak tera on sobie gra a ja siedze z wami na kafe jest mi troche przykro bo nei przyjdzie nie przytuli a mi tego bardzo brakuje on jest teog swiadom bo nie raz mu o tym mowilam. dzis pisalismy ze soba smsy w pracy o bobo ze fajnie byloby miec i w ogole wiem ze on pragnie dziecka czesto rozmawiamy ale jednak czegos mi brakuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez musisz miec swoje zdanie i buntuj sie. A nie tylko jego zdanie sie liczy. Sprzatasz gotujesx a co ty kura domowa. Ja chce tych gosci to niech ich uslugyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
firanka pazdz. ja mialam plamienia 2 tyg po terminie spodziewanej @ w dodatku mialam skurcze i bole brzucha. nie chcialam cie nastraszyc przepraszam. Lekarka mowila ze o kazdym plamieniu w ciazy nalezy powiedziec gin. a czesto jest tak ze sa plamienia w okresie spodziewanej @ i wtedy to nic groznego :) ciesze sie ze dostalas w aptece duphaston. jesli jestes w ciazy to nie wywolasz @ :) martulka87 ja Ci mowie ze jeszcze nic straconego :) a piersi cie bola?? masz jakies objawy?? mnie przed spodziewana @ bardzo bolal brzuch i nadal boli. ale jutro idziesz do gin tak?? staraczka wspołczuje!! musisz postawic na swoim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie z czym jest problem ? ten kuzyn no pochodzi z dosc ubogiej rodziny no ok ale kurcze zeby nie wzial nawet kasy na chleb ? nie on ma tylko na bilet powrotny.. malo teog jego mama ostatnio do mnie z tekstem jak u nich bylismy ze ona przyjezdza do nas 14 listopada bo 15 idzie do lekarza ! SZLAK MNIE TRAFIL ale nic nie powiedzialam (przeciez ta data to moje urodziny) a moj tez sienie odezwal ! dzis mu to powiedzialam ze niech sobien ie mysli ze ja ich bede nianczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Wiesz co moj własnie przstal grac :D także to jest choroba chyba wszystkich facetów, ja też mu ciągle truje tyłek żeby się mną zajął heheh, ale jak tylko tak gadam, na razie nie narzekam na brak czułości z jego strony, ale jak tak będzie cały czas to też czegoś będzie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka rozumiem cie. Ale my kobiety inaczej przezywamy niz faceci. Moj maz to optynista a ja pesymistka. Mowi ze bedzie dobrze. Jak wczoraj powiedz ze rest neg to zrobilo mu sie szkoda mnie bo wie ze mi zalezy ale jest nastawiony ze bedziemy dlugo sie starac. Zmusil mnie zebym poszla sie przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nei chodzi oto ze mi zal kasy na niego czy cos bo to nie o to chodzi rozumiem ze nie maja pieniedzy bo wiem jaka jest u nich sytuacja, sami wozimy im nieraz zakupy ciuchy itp. ale powiedzcie czy nei byloby prosciej gdyby postawili sprawe jasno i powiedzieli ze nie maja kasy i czy to nie bedzie problem ? chyba lepiej by sie wszyscy czuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o jaw to silny bol brzucha. Straszne bolesne. Ale nie czuje bolu piersi ale jak dotke to czuje jakby mi urosly wieksze nie wiem moze to urojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ciesze sie ze masz w nim oparcie. ja w swoim tez niby mam ale no juz sama nie wiem.. wczoraj mu tylko powiedzialam ze gin kazala isc mu zrobic badanie nasienia zeby wiedziec jakie leki wprowadzac itd.. powiedzial ze po co bla bla bla a ja mu na to ze jak chce to mu pomoge oddac nasienie i sama je zaniose jesli on nie chce.. poki co cisza nawet nie chce rozmawiac o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×