Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny stanowczo za duzo macie czasu bo nie wyrabiam z czytaniem ;) Smile - rozumiem cię - też powinna być owulacja- a testy ni cholery nie chcą pokazać jej :) jednak wszystko wskazuję że dni płodne są- może i nie mierze temperatury- bo nie mam czasu kupić termometr normalny - ale śluzu jest od groma, mokro non stop- ochota na seks ogromna- ale tymrazem mi się coś zmieniło- wieczorem w ogóle nie mam ochoty odrazu zasypiam - uaktywniam się o 5 jak budzik dzwoni... no i to niemiłe uczucie w jajnikach tak jak przy pobieraniu nabłonka do badania cytologicznego- czuję takie skrobanie w jajnikach :/ senność... i o dziwo wkurzenie... ale zaczynam się martwić bo coś Mnie piersi nie bolą - zawsze w trakcie dni płodnych miałam dwa balony - a tym razem nic- tylko to skrobanie w jajnikach - wiec mam cichą nadzieje, że może skoro te październikowe dni płodne innaczej odczuwam niż zwykle to miało miejsce to może Bozia pomoże i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Troj najpierw rok, teraz 5 miesięcy no tendencja spadkową ty uważaj przy następnym przytulaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
wrzesniowa u mnie 7 tydz ciazy a Ty odpoczywaj i lez. kiedy idziesz do lekarza?? A ile i jak stosujesz luteine?? ja 2X2 dowcipnie:) i wydaje mi sie ze nie zawsze sie rozpuszcza :/ ech mecza mnie nudnosci zawroty glowy mam ochote jesc i jesc a pozniej biegiem do toalety :/ zawsze wtedy sobie mowie ze dzidzia robi wszysto abym o nim na moment nie zapomniala:) martulka trzymam kciuki:) truj -rój gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. W nocy nic ze mnie nie cieklo, ale rano wstalam poszlam na bete i odrazu progesteron zbadalam. I jak wrócilam to niestety znosu dosc mocno polecialo, w sensie nie jak normalny okres ale też nie kropelki... bardzo ciemno brązowy kolor... Od rana okropnie boli mnie glowa i jestem bardzo senna. Natomiast zpelnie przestaly mnie bolec piersi.. sa miekkie, sutki normalne i nie wiem czy to nie zly znak... i to ciagle plamienie. Bylam przed chwilką w toalecie, od 2 godzin sucho. Mam nadzieje ze już konczą sie te wycieki.. w kazdym badz razie jestem nastawiona na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na mierzeniu temperatury się nie znam - odkąd potłukł mi sie ostatni rtęciowy na te elektryczne się obraziłam... a oczywiście zazwyczaj mam miloion innych ważniejszych spraw w internecie niż zamówienie za 5 zł głupiego termometra rtęciowego na all.egro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ja mam takie bulgotania albo przed owu, albo przed miesiączką... więc w moim przypadku nie nastawiam się na ciąże jak już coś takiego czuję u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak :/ ale ostatnio w związku z przeziębieniem przesynęło Mi się wsio o 5 dni... w poprzednim cyklu, mam nadzieje, że tym razem będzie jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Czesc dziewczyny a ja dziś nie narzekam , głowa nie boli, brzuch nie boli tylko plecy mnie bolą ale to przez męża. Tak więc czekam @ bo jak przyjdzie to będę mogła z czystym sumieniem wziąć przeciw bolowe albo piwa sie napić, a tak ........ U mnie cisnieńie spada bo normalnie usnelam w pracy przy biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek w 7 tyg powinnas juz cos zobaczyc nawet nie cos a taka larwe hehe a.tetno to juz roznie bywa czasami dopiero.w 8 tyg sie pokazuje. Bedzie dobrze musi byc ;) ja biore luteine dopochwowo 3x2tab. Takze duzo. Tez mam mdlosci ale tabletki.niejako tez na to wplywaja podnosza.hormon a jakbym poronila to i tak bym miala.nadal.te.objawy przy tabsach nie?.firanka dobrze.zrobilas ;) piersi nie.zawsze bola na poczatku. Tabletki bierzesz? Mam nadzieje.ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Czesc dziewczyny a ja dziś nie narzekam , głowa nie boli, brzuch nie boli tylko plecy mnie bolą ale to przez męża. Tak więc czekam @ bo jak przyjdzie to będę mogła z czystym sumieniem wziąć przeciw bolowe albo piwa sie napić, a tak ........ U mnie cisnieńie spada bo normalnie usnelam w pracy przy biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko ja tam co do Ciebie jestem dobrej myśli :))) Myślę, ze plamienie nie zawsze oznacza coś złego. Ja w pierwszej ciąży (już jakiś czas po terminie @) miałam plamienie- myślałam, ze dostałam @ bo to była taka żywa czerwona krew i dużo. Wtedy nic z tym nie robiłam bo z utęsknieniem czekałam na @- z dzieckiem okazało się później że wszystko w najlepszym porządku ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moje dziecko jak plakalam probowalo mnie pocieszyc i wkladalo mi smoczek w usta i mowilo tita? Tita? ;p chociaz ona potrafi czlowieka pocieszyc taka mala a juz ma ludzkie uczucia.smutna byla przez to. Pamietam ze jak byla mniejsza miala np rok to sie smiala nie reagowala na moj nastroj. Dorosleje mi pannica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys miala taka matke to.tez bys plakala ;) ale juz.sie przyzwyczailam na miesiac bede miec spokoj bo sie nie bedziemy odzywac. Nie odwiedzila mnie juz chyba 3mies. Hmm niec sie juz wcale nie odzywa mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisaj 27dc rano nie wytrzymałam i zrobiłam sobie test ciążowy i odtrazu zobaczyłam w miejscu drugiej kreseczki - cień cienia widoczny tylko pod światło - co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Jak widać gołym okiem nawet bladziutką kreseczkę to na pwno ciąża U mnie wczoraj była bladziutka, dzisiaj też powtorzyłam i też bladziutka, ale nie martwie się bo jest :) Ale dzisiaj kiepsko się czuję, głowa boli, i jestem jakaś oslabiona. A ochłonąć to jeszcze nie ochłonęłam hehe. Rano mąż mnie wygnał na badanie- toksoplazma bo mamy kotka i boi się, chociaż ja się nie boję, bo jest to domowy kot, nigdy nie wychodził na dwór i nie je surowego mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Kochanie na temat twoich relacji z mama się nie wypowiem, bo nie mam i nie miałam takiej sytuacji... ale jedno wiem: płakać NIE MOŻESZ KONIEC KROPKA! Czy to jest dla Ciebie jasne moja droga panno? Przytuliłabym Cię, pocieszyła.... no tylko nie zadręczaj się... będziesz miała dzidziusia, Twój taki promyczek kolejny :))) 2 zdrowych pięknych dzieci! Więc olej matkę i ciesz się tym co masz ;) Nie chcę porównywac, ale może to by Cię pocieszyło? Co by Ci było po najwspanialszej matce świata gdyby okazało się, ze nie możesz mieć dzieci??? ja zawsze stosuje takie porównania, bo z nimi chyba jest łatwiej żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to mamy podbna sytuacje... eh brak slow. Widze jak rodzina znajomych pomaga opiekuje sie wnukami a ja tylko wiecznie mam docinki albo kilka dni milosxi urojonej . Ona w ogole jakas nawiedzona sie.zrobila pisze po.wrozkach egzorcystkach czy xcos tam mowi ze miala.duchy w domu potem tamta kobieta za kase je wypedzila haha i znajomym ja poleca.. no ja pieprze religijna jest chodzi do kosciola a tak sie zachowuje dowiedIalam sie ze ona byla przekleta ja jestem przekleta moja babcia buahah.. dajecie wiare? No i w kolko mi to pisala cos tsm o oczyszczeniach duchowych no i pomyslcie.. taka osoba ja wszystikim wmawia przeklecie ;) to musi oczyszcic ta.osobe za kase i ja kazdy da 30zl to ile ma kasy za siedzenie z kawusia przy stole .. nie rozumiem tego i o.to sie poklocilam ze jest naiwna i wierzy w bzdury. Zdejmowaniw klatwy i.duchow przez.internet haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×