Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Majka88
Moja kolezanka ktora jest aktalnie ciazy byla na badaniu usg w 7 tygodniu i nie bylo widac jeszcze serduszka a za dwa tygodnie poszla i bylo juz widac naprawde zycze Ci tego samego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka przykro jak cholera!!! ale moze jeszcze serduszko sie pojawi?? ja mialam podobna sytuacje!! dowiedzialam sie ze jestem w ciazy poszlam niby w 7 tyg ciazy na usg a tu pusty pecherzyk no i placz!! nic nie dostalam a mialam straszne skurcze. jedyne co to lekarka kazala mi zrobic bhcg i powtorzyc po 48h jesli wartosc wzrasta to znaczy ze jest mloda ciaza!! tak bylo u mnie. i okazalo sie ze owulacje mialam duzo pozniej i przez to do zaplodnienia doszlo pozniej. Moze u Ciebie tez bedzie podobnie. to jest straszne jak ci taka wiadomosc mowi lekarz ! trzymaj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow ieckie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........11.12........... 2...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ .................. Firanko - az nie wiem co napisac.. u mnie serduszko sie pojawilo dopiero po 7 tyg ciazy.. mam nadzieje, ze sie wszystko jeszcze odmieni jest jeszcze czwartek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za wsparcie.. ale ten 7 tydzien to i tak juz biorąc pod uwage pozną owulacje... wedlug miesiaczki to jutro poczatek 8 tygodnia... wiem kiedy byla owulacja bo mialam monitorowany cykl.. ten lekarz ma sprzet do USG najlepszy w moim miescie... pozatym widzi jak to wygladalo tydzien temu a jak teraz... najwieksze zmartwienie to ten pecherzyk zoltkowy ktory urósl zamiast zmalec... przykro mi okropnie ale juz raczej nie ma nadziei :( to jest cholernie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka kochanie strasz nie mi przykro nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić co teraz czujesz mam jednak nadzieję że na następnym usg zobaczysz serduszko i wszystko skończy się happy endem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka listopadowa... przykro mi i wiem co czujesz... 2 lata temu pojechalam na pogotowie bo na wkladce zobaczylam krew. Był to 8 tc. Jadąc co szpitala wierzylam ze wszytko bedzie ok przeciez krwawienie w ciazy sie zdaza. Podczas badania USG dopochwowego usłyszłam "przykro mi, nie ma akcji serca". Niedowierzanie, płacz... Badanie histopatologiczne nie wykazało przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka listop., z ostatnich postów moglam wydedukowac, że drugi raz Cię to spotyka... Powiedz, czemu odraz nie poszlasz na L4 jak tylko pajawiły się 2 kreski na tescie?Ja, po obumarlej ciązy chodzila do tego samego gin ktory wciaz powtarzał, że jak tylko zajde ponownie w ciąze to odrazu dostaje L4 i luteine dopochwowo. Teraz jestem w 17 tc. 3 maj się firanka, kiedyś musi być dobrze, jak nie teraz to xa jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nie mam słów... by opisać co teraz czujesz , sama wiesz ,że znam to uczucie ... i jest dla mnie bardzo świeże.. ale miej nadzieje , ja ją miałam niestety 2 usg potwierdziło ten fakty , jednymy przykrym momentem jest fakt ,że jest teraz okres świateczny i człowiek własnie musi sie teraz mierzyć z takim wiadomościami.... ja staram sie myślec pozytywnie , że tak sie musiało stać... nie winie nikogo , nie obwiniam siebie bo to nic nie daje , nie mam złości , po prostu dałam godnie odejść mojemu aniołkowi od nas za nim się pojawił. Przepłakałam dni i noce , rozmyślałam ale teraz widzę kolejną szanse , poskładałam w sobie myśli i uczucia ... Jakbyś miała problem to napisz .. Takich kobiet , które poroniły jest pełno .. moj lekarz powiedział , ze od czasów Czarnobyla to jakaś plaga jest tyle poronień, a przyczyn brak... Ja na wyniku histopatologicznym miała napisane - nic nie miała , dlatego , że juz nie było co badać.. jedynie czego żałuje , że nie było własnie czego zbadac a miałam szanse poznać płeć dziecka .. tylko wystarczyło mnie poinformować w szpitalu o wszystkim , ale informują po wszystkim i z tym nie mogę sie pogodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko - spotkało Cię naprawdę coś strasznego - nie potrafię napisać czegoś co mogłoby w jakimś malutkim stopniu cię pocieszyć - to że teraz nie jest dane być Ci matką nie znaczy że w ogóle nią nie będziesz - moja bratowa poroniła dwa razy - też się bała ,płakała i martwiła - to normalne po takiej stracie, ale się nie poddała - zaszła w trzecią ciążę i urodziła zdrowego synka :) Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko przykro mi i sciskam cie mocno. Wspominalas ze bralas castatnusa pomogl ci owszem ale ty od razu odstawilas go? Podobno nim dowiesz sie ze jestes w ciazy castagnusa nie mozna od razu odstawiac bo tez obnizyl ci prolaktyne a takievrzeczy odstawia sie stopniowobpowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, silna z Ciebie dziewucha z tego co obserwuje jakiś czas na tym forum, wiec mysle że dasz rade i "zdrowo" podejdziesz d0o tej sytuacji :) A ja nadal czekam jak taki osioł. Dzisiaj powtórzyłam test, wyszedł jak wcześniej. Podbrzusze czuje, ale nie jest to jakiś ból typowy jak na okres, tylko poprostu czuje. Nie wiem do czego to porównać. Nie wiem, może te testy z allegro trafiły mi się jakies lipne? :o Z miom szczęściem to wszytsko możliwe. Mam nadzieje że do świąt w końcu dostane ten okres. Bo teraz stresuje się już nie tyle brakiem ciąży, co przyczyna tego opóźnienia (a miałam regularne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23,11............4..kujawsko pom.....27.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................? poprawiam swoje wojewodztwo. firanka tak mi przykro ! ale nie trac nadzieji moze dziewczyny maja racje i wsyzskto ise ulozy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ja też czekam na informację po usg i mam nadzieję że maleństwo zrobi ci jednak niespodziankę i zacznie mu bić serduszko życzę ci tego z całego serca :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie jakiś czas, a tu taka informacja :((( Firanko strasznie strasznie mi przykro :( brak mi słów, nie wiem co napisac. Wiem, że żadne pocieszenie nic nie zdziała...3majcie się razem z mężem Kochane wybaczcie moją tak długą nieobecność, ale nie mialam tymczasowo internetu. Gratulację wszystkim nowym fasolkom. U mnie chyba ok, tylko pojawił mi się żółty bardzo gęsty śluz, to mnie trochę niepokoi, jest bezwonny ale bardzo gęsty, nie dużo go. W piątek idę na wizytę więc może się trochę uspokoję. Przytyłam na razie ok 1kg, brzuszek trochę chyba już wychodzi, a po jedzeniu szczególnie. Czuję się dobrze, jestem w 13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prawidłowa tabelka ohh dziewczyny :P Klementyna nikt Cię nie wyrzucił :) Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23,11............4..kujaws ko pom.....27.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................? KMSU- przerwa klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek dobrze, że jesteś :) martwiłam się o Ciebie, bardzo długo się nie odzywałaś, cieszę się, że u was wszystko jest ok. !! Moja lekarka zdecydowała się powiedzieć płeć nie pytając mnie o zdanie, wg niej możliwy chłopiec, ale mi się wielokrotnie śniła dziewczynka :P zobaczymy co z tego wyjdzie. Do lekarza idę po świętach. Czuję się marnie, nie mam apetytu dzisiaj jestem w 16tc i przytyłam 1kg (wcześniej schudłam i od tygodnia waga stoi w miejscu) muszę się zmuszać do jedzenia, a tak to żyję i jakoś daję radę. No i powoli zaczynam czuć ruchy tak mi się przynajmniej wydaje :) Firanko nie będę pisać, że mi przykro, bo na razie w tą diagnozę lekarza nie wierzę i mam nadzieję, że przy następnym usg będzie biło już serduszko!! Kasiu jesteś w ciąży , gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka - teraz był 2 cykl, podczas którego brałam castangusa. A ogólnie 4 starań. Teoretycznie, bo w praktyce jeden miesiąc w sumie wypadł "przez" babcie i tą całą przykrą sytuację (także działania + castangus to 1msc). Możecie się śmiać, a le przed obroną "pogadałam" z babcią żeby mi tam pomogła, no i pomogła wzorowo. No to za jednym zamachem myśle, jak dała rade z tamtym (gdzie się do egz praktycznie nie przygotowywałam taki byl nawał pytań) to myśle, może teraz ze staraniami też się wstawi? :P I o ile, potwierdzi się to, co wyszło na teście u lekarza już, to naprawde duuuży bukiet jej się nalezy. Za dużo przypadku w tak krótkim czasie dla takiego pechowca, bo praktycznie w zeszły wt obrona zaliczona teraz ten test. Hmmm :) Tym bardziej, że ona też miała problemy z zajściem w ciąże (12lat po ślubie dopiero miala pierwsze dziecko) wiec wiedziala jak to jest. Opowiadała mi o tych problemach, jak ja nie moglam zajść w pierwszą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kasiuka i gratulacje. Mam cicha nadzieje ze castagnus tez mi pomoze mimoze mam wysoka prolaktyne po obciazeniu. Daj mi Boze.... Nie wiesz jak ci zazdroszcze. Czytalam rozne opinie ze castagnusa od razu przy wysokiej prolaktynie sie odstawia stopniiowo mimo na ulotce pisze zeby przerwac... Nie wiem ale zap.sie lekarza... Castagnus jest jak bromergon na prolaktyne. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a i ja gratuluję:-) kurcze tak się zastanawiam czy też już się nie zaopatrzyc w castagnus ale chyba kupię wrazie gdyby nic nie wyszło w tym cyklu. U mnie przez 2 dni były mocne kreski na owulacyjnym dzisiaj już słabsza ciekawa jestem co z tego wyjdzie :-) @ z moich wyliczeń powinnam mieć centralnie w nowy rok plus minus oczywsice bo nie mam pewności ,tak wam powiem że ciekawie by bylo zacząć nowy rok z 2 kreseczkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula moje wielkie gratulację :) Wrześniowa to nie jest dobra tabelka bo w dobrej tabelce ja już widnieję jako staraczka a w tej co ty wkleiłaś już mnie nie ma :P Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23,11............4..kujaws ko pom.....27.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................? klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×