Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

7t+3dni. W szpitalu widze że też poslugują się tygodniem ukończonym i mój gin też, wiec bede sie tego trzymac. Bo niektore kalkulatory w necie traktują to już, jako 8tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula bardzo się ciesz e ze z Twoim maleństwem wszystko jest dobrze :) mam nadzieję że z moim również zwariuję do 18.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajamama
KMSU bedzie dobrze trzymam kciuki za twoje malenstwo niech zdrowo rosnie:-)oby twoja historia skonczyla sie tak samo dobrze jak moja czyli szczesliwym porodem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) kurcze ile wy piszecie az nie nadazam czytac ;D ja wlasnie zjadlam zupke i odgrzewam krokiecika mniam ;) robie testy owulacyjne i czekam.. obstawiam ze owu bedzie w niedziele 19 dc bo wp oprzednich 2 cyklach tak byla. moj M juz wie ze weekend spedzamy na przytankach ;) a tak w ogole to on je salfazin tj cynk niby pomaga na plemniki, ale moj sie skarzy ze spac nie moze, ze ma problemy z wyproznianiem i nie wiem czy kazac mu brac dalej cyz nie jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Brxuch pobolewa jutro niby moze @ przyjsc. Zla jak osa chodze bez powodu. Druga sprawa przykre jest ze temat zalozony przez firankeopiera sie juz tylko na ciezarowkach rozumiem... Jest nas starajacych coraz mniej i dlatego. Moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje zdanie jest takie samo jak KMSU, chyba wszystkie wzajemnie się wspieramy,i ciężarówy i staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa moze tak. Zla jak osa chodze. Brzuch w srodki macicy boli no niechcaca jestem moze zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka87 ii Tobie wkrótce się uda cierpliwości :-) Super że zafasolkowane nie opuściły tego wątku bo mógłby upaść a tego byśmy nie chciały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka , Kmsu starała się o tego malucha 8 czy 9 mieś. więc na Ciebie też przyjdzie pora, Veg z tego co pamiętam też długo, Gagkan 2lata coś tak kojarzę.. nie jesteś sama na tym wątku, teraz większość z was ma podobne długości 3-4mieś. a przecież mówi się, że do roku zdrowa para się stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu daleko masz do lekarza? apropo po 2 dniach!!!! mojej mamie udało się wreszcie dodzwonić do przychodni w której chcę zrobić badania, bo ona dzwoniła ze stacjonarnego miała darmowe godz. ja bym majątek zapłaciła, bo ciągle włączała się automatyczna sekretarka , przełączania itd. no i wreszcie wiem, że usg gen. 3d/4d kosztuje 150zł a z nagraniem 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa moi znajomi też się długo starają i na razie nic :/ szkoda, bo tak to byśmy mogły we dwie chodzić w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to blisko :) fajnie tak :) teraz się boję czy ja w ogóle tam się dodzwonię żeby się zapisać na to badanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa a daj spokoj. U mnie 3 m-c i nic nie bedzie. Ja w goracej wodzie kapana. W tym miesiac regularne byly przytulanka codziennie lub co2 dzien. Najdluzszy odstep byly 3 fni a tak to wogole. Zloszcze sie bo znowu nici z tego. Szczerze odechciewa mi sie tego wszystkiego. Niesprawiedliwe to jest. i wez sie tutaj nie wkurzaj sie nie wiem kiedy owulka wypadla w pt 5.01 czulam zblizajacy okres...a tu nic i chrzani mi sie cykl. Ze zlosci kupie sobie testy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka wyobrażam sobie co czujesz.. ja też jestem w gorącej wodzie kąpana, chciałabym wszystko od razu, ale czasami trzeba poczekać. Nie Ty pierwsza ani ostatnia tak masz. Wiem.. głupie gadanie :/ ale co zrobisz? na siłę nie zajdziesz w ciąże. Musisz ochłonąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro starasz się codziennie lub co drugi dzień to może spróbuj tak jak my.. w ciągu całych dni płodnych kochajcie się tylko 2 razy. Jeden raz przed owulacją, drugi w dzień owulacji. Próbowałaś mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro starasz się codziennie lub co drugi dzień i nie wychodzi to może spróbuj tak jak my.. w ciągu całych dni płodnych kochajcie się tylko 2 razy. Jeden raz przed owulacją, drugi w dzień owulacji. Próbowałaś tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to ja juz chyba 10 cykl :D Zacznę sie złością jak sex z mężem będzie sie sprowadzala do prokreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×