Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
no moj to dopiero pierwszy cykl starań więc jakby nie jestem tym jeszcze sfrustrowana, nie mam wielkiego "parcia", ale jednak jak się czlowiek nastawia i czegoć bardzo chce to tak mimowolnie zwraca wiekszą uwage na różne najmniejsze znaki, dolegliwości wiążąc je ze spełnieniem marzenia, w tym wypadku z ciążą... a potem rozczarowanie jest... chyba prawie wszystkie tak mamy... tym bardziej to wszystko sie nakręca bo trzeba dlugo czekac na wynik starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Kurcze szkoda mi nas wszystkich, że tyle czasu czekamy i jeszcze czekają nas niemiłe wiadomości w postaci neg. testu albo @. Ja się dzisiaj z mężem zastanawiałam czy się nam udało ;) swoją drogą bym była przeszczęśliwa jakby się udało za 1 razem, ale no nie wiem jeden poród wiele zmienia, więc jakoś tak nie mam teraz przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Abc, Firanka doskonale was rozumiem ehh.. ja to sobie najdłużej poczekam ;) kupiłam sobie dodatkowo testy z tą czułością 10, bo w domu mam 25 - to już jakieś uzależnienie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
ja staram się nie myśleć o ciąży, ale dzisiaj zasłabłam i znowu zaczęłam się nakręcać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Abc ja to non stop myślę , już nie mogę za to i pewnie przez to nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
heh abcdabcd no albo sobie wkręcamy, albo serio coś jest na rzeczy... i oby to było to co chcemy! wrzesniowa a jak sie nazywają te testy z czuloscią 10? ja wczoraj kupilam na zapas bobo test, ale on ma 25... nie spotkalam sie jeszcze z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
wrzesniowa - rozumiem cię doskonale ;-) Przez kilka miesięcy byłam stałym klientem apteki: 3 testy + kwas foliowy - - i tak non stop. W tym miesiącu postanowiłam że nie pójdę po test i jak na razie wytrwałam w swoim postanowieniu. w poniedziałek/wtorek powinna przyjść @ - mam nadzieję że jednak nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ej dziewczyny a jak to jest wogole z ta czułością testów? jak jest 10 tzn ze mozna taki test zrobic szybciej? Ile po owulacji mozna juz taki superczuly test zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik poproszę
Firanka, takie testy to na Allegro 1zł za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
Ja zawsze robiłam test w dniu @ nie spotkałam sie z taka czułością testu: 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik poproszę
Tak, można wcześniej, bo wykryje w moczu stężeniu już 10 mIU/ml hormonu hCG a nie 25, tak jak "zwykłe" testy. Ponieważ poziom hGC mniej-więcej podwaja się w ciągu doby, to test czulszy możesz zrobić NAJWCZEŚNIEJ na 4 dzień po IMPLANTACJI (nikt nie wie, który to będzie dzień po owulacji) a te mniej czułe - na 6ty. Więc różnica żadna tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Na allegro kupiłam, bo w aptekach za często nie występują no i ponoć ten 10 to może wykazać ciążę przez wahania hormonów, a ten 25 to na pewno ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
*naturalne wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Kiedyśmożesięuda weź mnie nie strasz, bo mam ten sam śluz :D więc nie kracz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
ja nie ma takiego śluzu ja wy hm hm hm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa** po prostu po tym co napisala Majka88 stracilam nadzieje nie mam zadnych objawow nawet brzuch mnie nie boli:( nic a nic pewnie @ sie spoznia bo mam zaburzenia hormonalne i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
kiesymozeieuda - ile Ci się spóżnia @? robiłaś test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
idę piec babaczki z córeczka odezwe się wieczorkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dostac @ wczoraj ale do chwili obecnej nadal nie mam. Zawsze mam o czasie co 28 dni rano temp 37 test mam zamiar zrobic w poniedzialek rano ale tak jak juz pisalam nie mam zadnych objawow nic nawet brzuch mnie nie boli tylko czasem mnie jajniki zakluja i to tyle wiec pewnie jak nic bedzie | groba krecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda ale nie musisz miec na tym etapie zadnych objawów. Serio. Niktóre coa tam czują, a inne wcale... wazne ze nie masz @, temperatura podwyższona ja mysle ze Ci sie udalo :) Czekam na twój test równie mocno jak ty sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa dzieki ze w to wierzysz ale dziewczyny te co juz byly w ciazy mowia ze mialy boj brzucha jajnikow i tak dalej a ja sie czuje wysmienicie i nie mam sluzu jak juz to troche rzadkiego i tyle juz chyba stracilam nadzieje az sie bije robic test bylam pewna ze Majka88 jest w ciazy a tu takie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda ja natomiast czytalam wypowiedzi naprawde wielu dziewczyn które nie mialy absolutnie zadnych objawów do terminu wypadającej @... wiec nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuch caly czas pobolewa jak na okres i piersi mnie bola po bokach ale jak bym byla w ciąży to test napewno by wykryl,napewno @ przyjdzie.Ciekawe czy naprawde jest sie w stanie wyczuc taka mala fasolke..i jak to uczucie,mam nadzieje ze kiedys to poczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa no wlasnie do terminu a ja jestem juz po 1 dzien :( slyszalam ze sluz powinien byc gesty bialy a u mnie taki byl po owulacji do dnia @ a teraz prawie sucho boje sie zrobic tego testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ni bój sie zrobic, przyjamniej bedziesz wiedziała... teraz to juz pownien ten test byc wiarygodny... a ty dopiero jestes 1 dzien po spodziewanej @, wiec objawy mogą zacząć byc odczuwalne lada dzien... zaden objaw, ani ich brak jeszcze na tym etapie nie przekresla u ciebie ciąży :) zrób test i bedzie jasne :) A co do tego bialego sluzu to pewnie tez różnie bywa... A twierdzisz ze go nie ma bo nie wyplywa? nie masz go na majtkach/wkładce? czy jak sprawdzasz palcem w pochwie to tez nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam palcem i jest mokry ale przezroczysty na wkladce jest bialawy ale nie gesty zrobie ten test w poniedzialek zastanawiam sie tylko czy nie za wczesnie czy jeszcze nie poczekac zeby miec 100 pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ale w poniedzialek bedziesz juz kilka dni po dacie @ wiec juz na 100% wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawić was na chwilkę i proszę impreza beze mnie? na forum;) nie pisałam, bo koleżanka przyjechała do mnie ze Szkocji i wspominałyśmy stare czasy, znamy się od podstawówki.. no i nadejszła wiekopomna chwiła owulki... majka przykro mi ale @ jeszcze nie dostałaś więc może szansa jest.. witam nowe koleżanki i zapraszam do tabelki ;) a które tam się ociągają z testowaniem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×