Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gagkan bedzie jak u mnie, po pierwszej IUI :) gratuluje :) U mnie tez cisza, ale brzuch boli. W polowie przyszłego tyg pomysle o testowaniu jak nadal nic nie bedzie. Teoretycznie w pon może się zjawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wszystkie na raz macie testowanko :) ale by bylo gdybyscie wszystkie zaszly teraz w ciąże, normalnie to czarodziejski topic byłby wtedy :) Ja dzisiaj zjadlam pol ogromnej pizzy i ledwo sie ruszam :) Najgorsze ze jutro i w niedziele muszę isc do pracy :/. Mam nadzieje ze moja temperaturka jutro podniesie sie, a nie jeszcze obniży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa oby ten topik byl czrodziejski zeby nam sie wszystkim udalo zajsc w tym cyklu w ciaze :) i oby twoja temp sie podniosla :) o ktorej godzinie mierzysz temp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
o 8 rano zawsze mierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja też sobie posprzątałam w domku,zrobiłam krewetki zapiekane w pomidorach pychotka:)Teraz oglądam kasie i tomka uwielbiam ich;)w kółko te same odcinki oglądam..a @ jak nie było tak nie ma,ale brzuch coś mnie znowu pobolewa teraz z drugiej strony,chyba jutro przyjdzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka a może nie przyjdzie, a brzuszek boli bo fasolka juz tam sobie siedzi :) życze CI aby @ się jednak nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi_neczka
dziewczyny glowa do góry ja sie juz staram i czekam na upragnione malenstwo 4,5 roku trzeba byc cierpliwym ja jej sie juz nauczylam mimo bólu i cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa ja mierze o 9 lubie sobie pospac :)) Majka88 nigdy czegos takiego nie jadlam ale brzmi pycha :) u mnie takze jak nie bylo @ tak nie ma i oby tak dalej :) wiesz co nie mowilam wczesniej ale zawsze mowilam i to sie nie zmienilo ze jak bede miala cureczke to bedzie sie nazywac Majka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi_neczka strasznie ci wspolczuje to musi byc okropne czekac tak dlugo ale cie podziwiam ze sobie radzisz naprawde :) tutaj wiekszosc to dopiero zaczyna starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi_neczka
oj ciezko to prawda wiele juz wycierpialam klinika leczenie i tak naprawde na pewne rzeczy nie mamy wpływu tez myslalam ze szybk o sie uda moze nie szybko ale nie bede musiala tak dlugo czekac a jak sie" okazuje nigdy nie mów nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny zmierzyłam sobie temperaturę i mam 37,4 nie wiem jaką miałam wcześniej bo pierwszy raz tam mierzyłam ale wczoraj pod pacha miałam 36,4 i teraz pod pachą tez mam 36,4 nie wiem o co chodzi z tą temperaturą??Ratujcie!Dlaczego jest taka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi_neczka
Majka88 temp.najlepiej mierzyc w pochwie rano o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 bo temp pod pacha jest inna niz w pochwie mierz zawsze w pochwie rano przed wstaniem z lozka o tej samej porze w dzien temp skacze do gory nie jest wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi_neczka
tak ale zalezy o ktorej mierzylas temperature i jaki masz dzien cyklu,i ilu one sa dniowe te cykle bo moze to byc2 faza cyklu i stad ta podwyzszona temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi_neczka
bo temperature nalezy mierzyc przez co najmnije kilka miesacy zeby mozna bylo poruwnywac, radzilabym jesli juz zaczelas mierzyc tem to od zakonczenia@ mierzyc az do@codziennie rano przed wstaniem z lozka o tej samej porze spokojnie bez paniki i robic testy owulacyjne a najlepiej monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka każda z nas jak zmierzy temperaturę wieczorem będzie miala ponad 37 stopni... przez dzien temperatura sie podnosi i jest to calkowicie normalne i nie swiadczy o ciąży... jak jutro rano przed wstaniem z łóżka zmierzysz i bedzie ok 37 to ja bym sie wtedy juz cieszyla ;) bo to jak najbardziej może być objaw ciąży. Trzymamy kciuki zeby @ nie przylazla. Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja dla przykładu kiedyś w jakimś cyklu jak mierzyłam miałam temp. nawet 37,5 przed @ a w dzień @ spadło o kilka kresek, ale nadal było 37 , zależy od kobiety jaki ma próg . teraz wieki nie mierzyłam, więc nie wiem co by teraz pokazało :) Majka i jak test?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Majka czuje, że to będzie ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja sobie teraz dla przykładu zmierzyłam temp. i mam 37,3 dawno po wstaniu z łóżka, to ciekawe jaka normalna jest , pewnie dużo niższa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda moze wlasnie Ci sie udalo :). Dobry znak ze okresu nadal nie ma. Mocno trzymam kciuki. U mnie niestety temperaturka drugi dzien spadla... wiec pewnie nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka pisz szybciutko czy testowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka pisz szybcitko czy testowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka pisz szybciutko czy testowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
aleeeee sie skopiowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa bardzo na to liczę ze się udało okresu nadal brak :)) testuje w poniedziałek jak nadal się nie pojawi :) nie martw się i nie trać nadziei ja liczę jednak na to że ci się uda w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×