Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

3.09 miałam zabieg IUI a dzisiaj jest 11 dzień po zabiegu. 1.09 miałam zastrzyk z pregnylu na pęknięcie pęcherzyka i on zawiera HCG i utrzymuje się do 12 dni. Ale dzisiaj to już14 dzień od podania i nie powinien raczej wpływać na wynik. Tak dla pewności zrobię jeszcze test w niedzielę a w poniedziałek na krew pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mam ogromną nadzieje gagkan ze w koncu sie wam udalo :) To musi byc ciąża i kropka :) Powiedzialas mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa czesc ta temperatura jest faktycznie dziwna ja mam miec dzis niechciana @ i mam 37,1 ale strasznie bym chciala zeby sie nie pojawila mnie moja temp skakala i to czasami dosc konkretnie nadal mierz temp o tej samej porze oby sie tylko podnosila do co najmniej 37 a o ktorej mierysz temp rano ? gagkan mocno trzymam kciuki zeby to byla ciaza:) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka -krew mam zrobić w 14-15 dniu po zabiegu jak nie dostanę @. Tak mi lekarz kazał. Poza tym mam jeszcze zrobić progesteron i estrogen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
aha, a pkazalas ten tescik swojemu :) czy czekasz jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda moze jednak udalo Ci sie :). Wiesz ja mierze zawsze o 8 rano. Z tym ze ja to ogolnie zawsze mam niższą temperarturę, mam niskie ciśnienie.... także dla mnie takie 37 to bylby szczyt marzeń.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka88. Ja jeszcze za bardzo się nie ekscytuje. MKSU-tak bardzo Ci życzę szczęśliwej nowiny. Jak masz dziś termin @ to możesz śmiało zrobić test, albo pójść na krew. Mąż już wie rano pokazałam mu test. Trochę ma stracha ja zresztą też bo teraz nie ma już odwrotu. Nasze życie wywróci się do góry nogami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
gagkan gratuluję!! tobie chyba należą się największe gratulacje w tym temacie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka z tego co kiedyś czytałam spadek nie powinien się utrzymywać kilka dni, kiedyś jedna dziewczyna pisała, że może spaść jak następuje implantacja zarodka, ale nie wiem ile w tym prawdy, generalnie temp. powinna się utrzymywać na tym samym poziomie do terminu okresu i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
* jeden dzień spadku temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Aha dzieki wrzesniowa, czyli jesli jutro dalej bedzie spadac to nic z tego, a jesli jakims cudem to spadekz powodu zagniezdzenia to jutro powinna temperatura pojsc spowrotemw gore i trzymać już podobny poziom... rozjaśniło mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan wiem ze mogala bym dzis zrobic badanie z krwi albo test ale nie chce sie nie potrzebnie nakrecac jak nie dostane @ do niedzieli to w pon zrobie tak bardzo bym chciala zeby sie udalo :( jak dzis nie przyjdzie to juz bede znacznie bardziej zadowolona bo ja okres mam zawsze o czsie rowno co 28 dni boje sie ze jak by sie okazalo ze na tescie sa 2 kreski to ze oszaleje ze szczescia :) ale bardzo tego pragne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj.33 dc @ nadal brak,brzuch mnie pobolewa,do tego czuje kłócie w prawym jajniku,piersi mam ciężkie i bolą po bokach.Ból w dole brzucha nasilil sie.wczoraj wieczorem a dzis.tylko.to klocie i od tygodnia mam wzdety brzuch i czuje babelki:)Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 jak dla mnie to mozemy Ci juz spokojnie gratulowac :) Wiec GRATULACJE MAMUSIU :):) Co do temperatury to juz ci sie pewnie nie przyda ale polega to na tym ze codziennie zawsze rano o tej samej porze przed wstaniem z lozka mierzysz temperature w pochwie ( wynik najbardziej wiarygodny jest wlasnie w pochwie ) temp zaczynasz mierzyc po okresie i tak : Jesli jest owulacja to temperatura wzrasta o kilka kresek np jak przez kilka dni mialas 36.6 a nagle masz 37 to zachodzi owulacja podwyzszona temperatura powinna sie utrzymywac do okresu u niektorych kobiet spada kilka dni przed okresem a u nie ktorych w dniu spodziewanej miesiaczki tak wiec jezeli w dniu okresu jak i w nastepnych dniach temp wynosi 37 lub wiecej to mozna podejrzewac ciaze mam nadzieje ze w miare zrozumialas bo kiepska jestem w tlumaczeniu :) acha temp w ciagu dnia nie ma znaczenia bo w tedy zawsze jest wyzsza wiec nie ma sensu mierzyc :)daj zanc zaraz jak tylko zrobisz ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Majka88 jak dla mnie to cięża. Już tyle się naczytałam o możliwych objawach, że jestem na 99% pewna. Nie robiłaś jeszcze testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze ze mogła bym być już w ciąży,pewnie zrobie test i bedzie znów jedna krecha tak jak w zeszly czwartek.Zawsze sie nakrecam.Ale dziwne ze nie dostalam jeszcze @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 szkoda ze Cie tu nie mam pod reka bo bym cie osobiscie zaciagla to apteki po test :) na co ty jeszcze czekasz ja jak to niedzieli nie dostane to w poniedzialek robie test na 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam rano zrobic ale ze mnie na okres brzuch bolał to sobie odpuscilam bo myslalam ze rano.dostane,o 7 wyszlam do pracy a w domu.bede wieczorem,wiec nie ma sensu dzisiaj robic,jutro rano.zrobie.Ale robilam tydzien.temu i nic nie wyszlo..co chwile latam.do lazienki na.siku:)i ciagle czuje.wilgotnosc i mysle ze juz przyszla@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU- to będziemy razem potwierdzać nasze ciąże. Majka88 już Ci gratuluję. I czekamy wszystkie na jutrzejszy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka no oby to była ciąża! Zrob tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Majka jak jesteś po terminie @ to możesz śmiało robić test nawet za dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 to masz tak jak ja wczoraj na noc zalozylam podpaske w razie gdyby mnie dopadla w nocy dzis tez na wszelki wypadek ubralam a jak tylko czuje troche wilgoci to lece do lazienki bo sie boje ze moze jednak sie zjawila oszalec idzie od rana tak mi burczy w brzuchu ze szok :) ale po za tym zero objawow gagkan tak z tego wynika ze razem bedziamy potwierdzac mam nadzieje ze POTWIERDZAC CIAZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 a ja sie ciagle boje ze zaraz dostane okres ciagle o tym mysle:( ojj chciala bym zeby byl juz poniedzialek bez @ i wynik testu || krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×