Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanko kochana i KMSU bierzemy Lewki w tym cyklu:)Byle nie panny bo obie moje siostry sa,ale zupelnie inne.w.sumie maja.charaktery w zupelnosci pann w rodzinie wystarczy;)(pewnie jak na zlosc panna bedzie u mnie:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Ja też mam umowę do konca roku, i nie wiem co robić. Wiem, że maja mi przedlużyć, dlatego chyba poczekam do końca roku. Pójde w połowie grudnia zapytam się co z tą umową, a na zwolnienie poszłabym od lutego. Rozmawiałam z szefem po ślubie to powiedział mi że moge spokojnie zacząć dzieci robić i żebym się nie martwiła o pracę, także myślę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka mi tez teraz dwa razy pod rzad sie spoznial,nie mam pojecia dlaczego.Wogole sie nie.znam na tych hormonach.Wogole jakis mialam inny ten okres na poczatku 1 i 2 dzien taki bol w podbrzuszu jakiego nigdy nie mialam i najpierw plamienie a potem bardzo mocno czerwona krew taka rzadka potem ze sluzem,a potem tak troche lecialo a potem pol dni przerwy i tak 6 dni.Az strach pomyslec ze to moze fasolka byla..lepiej nie wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi umowe przedluzyli na dwa lata. jestem juz po okresie probnym. Takze czas na dziecko i isc na l4. Za smieszne panstwowa robote nie bede sie przemeczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja mam tak pomieszane cykle że szkoda gadać sprawdziłam sobie płodne od mojego najkrótszego 28 cyklu do najdłuższego 33 i wyszło mi że od 31.10 do 10.11 mam płodne czekam na przesyłkę z allegro odnośnie testów owulacyjnych i w tedy będę wiedzieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co powiem wam cos.... Moze znaxie taka wrozbe moze i nie ale... Zrobilam sobie wrozbe wziel swoja obraczke i zalozylam na ibroczke sxnurek od buta i wieie co sznurek z obraczka powiesialam nad prawa reka i w pewnym momencie obraczka zaczela sama sie krecic. Wyszlo mi ze bede miala 2 synow. Raz sama sobie zrobilam a 2 raZ zrobila mi kolezanka zaraz po slubie. Mezowi tez zrobilam taka wrozbe wyszlo jemu rez ze bedziemy mieli dwoch symow. Chcialam zrobic dla pewnosci na prxykladzie mojej mamy. I wrozba sie spr bo wtszlo ze dwie corki. Czyla ja i moja siostea. Cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasj;JS;j
Jest, jest, ja mam z takiej wróżby dwóch synów a obrączka mówiła o jedynej córce :). Może teraz będzie córka, bo też się staramy, ale na pewno nie będzie już jedynym dzieckiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie krecie obraczka w kolko to chlopiec a jsk w przod i tyl to dziewcz. Jak sie kteci obraczka na przemian to blizniaki a jak sie nie kreci to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spodziewam sie @ w niedziele. Ciekawe co bedzie. Dodam tylko ,ze moze byc roznie bo jestem po odstawieniu tab. anty, jak wczesniej pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie bedzie@ trzymam kciuki. A ja czekam na @ przestrane mam. Jak dlugo bralas anty? Szczerze ja nigdy nie bralam a maz jak sie dowiedzisl xe chce brac anty to myslam ze w firie wpadnie anty to wg niego zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewcz co dlugo brali to ciezko bylo im zajsc w ciaz a sa tez przypadki ze zaraz po odstawieniu zaszly. Nie chce cie straszyc. Ja wlasnie z tego powodu nigdy antu nie bralam bo balam sie ze beda z teho problemy. A sama widzisz nie bralam a mam problem z @ niereg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam 6 lat. Moja kolezanka zaszla od razu po odstawieniu a brala 8. Ale niepolecam tab. pewny sposob ale poco skoro libido prawie zerowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepsze jest stos przerywany i gumka. Reszta do dupy. Mysle ze jak vede miec 3 dzieci jak bog da to zaloze spirale. Wiecej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dlogo decydowaliscie sie na bobaska? ja dosc dlogo. Z mezem jestem 9 lat i 6 po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to dlugo się decydowaliście. My szybciutko, jesteśmy dopiero 3 miesiące po ślubie, w sumie razem prawie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rok po slubie. Ja chcialam zaraz po slubie maz wolal zaczekac az dostane umowe no i szkola. Jestem na ostatnim roku i dlatego tak wyszlo. Czemu dopiero teraz dziecko? Dlugo... Ja bym tyle nie wytrxymaka co was tak do tego sklonilo ze tyle lat nie chcieliscie bobasla. Rodzina nie naciskala na bobaska? bo u mnie dziadkowie czesto dopytuja sie o 1 prawnuka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ,ze dlatego ze slub bralam jak mialam 19 lat a z czasem rozum wygrywal bo na poczatku to tylko miloscia sie zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ,ze moj maz chcial zawsze ale ja" glos rozsadku" najpierw studja wlasne mieszkanie i wiecznie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×