Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Przepraszam ze zniknelam szef zajechak L do mnie i chwilowo bylam niedostepna. A siedze w pracy. Sorki jak cos za bledy czasem pisze niewyraznie bo z tel korzystam. Hana beczalam bo powaznie sie przestraszylam z tymi jajnikami brzuch mnie pobolewa a @ nierug. Ryczalam bo juz chyba schizy mam ze to torbiel lub pco.zawsze jakies dziwne akcje z jajnikami. Jeszcze do mamy z placzem przez tel ryczalam. . Dobrze ze mam oparcie u meza i mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troske podniolyscie mnie na duchu z tym ze takie przypadki sie zdarzaja ze na stos przer po kilku latach sa ciaze. Panikara ze mnie. Wrzesniowa narobilas nam chec a kalafiora ppczestuj nad heh:-P Hana wlasnie nadal sluz jest..ale dzis nie zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka nie martw się na zapas, ten ból wcale nie musi oznaczać torbiele, to wlaśnie może być ciąża, uwierz mi ja miałam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matulka nie chce Cie nakrecac ale ja tak samo sie czulam jak zaszlam... brzuch tak okresowo bolal juz kilka dni po owulacji... i jajniki bolaly, czasami kuły i bulgotało w brzuchu.. moze jednak jestes w Ciąży... a nie myslalas o becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak sie jest w ciazy to mosi byc ten sluz,bo ja niezaobserwowalam nic nadzwyczajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia czy u każdej jest biały śluz, ale wiem że u wielu dziewczyn to jeden z najwcześniejszych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksmu ja bylam u lek w czw powiedz ze brzuch boli @ brak to pinda naweg ze swojej laski usg mk nie zrobila. popieprzyla i podziekowala. A teraz na luteinie jestem.wywoluje okres. Ale ba okres wcle sie nie zspiwiDa. Bo zawszd jak mam dostac okrez to piersi mi bola a tu nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale niekoniecznie musi byc sluz ten... juz teraz... moze pojawic sie pozniej... a co do tych testow sikanych to juz lepiej bete i miec pewnosc na 100%, bo testy moga nie wykazywac ciazy pomimo tego ze ona juz jest :) mi beta wyszla przed @, a test dopiero w dniu @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zbliża się mój termin okresu! nie wiem co o tym myśleć, tak sobie myślę, że tym razem się nie udało :( a w głębi duszy mam nadzieję, że jednak tak.. no nie wiem, nie chcę się wkręcać ;) czuję się raczej tak jak przed okresem, pobolewa mnie brzuch, ale nie za mocno, dziś mnie piersi zaczęły boleć, ale też nie jakoś uciążliwie.. i mam nieposkromiony apetyt! a więc wszystko co opisałam to nic szczególnego! cykle mam 28-30 dni, okres ostatni od 1 października, ale plamienia miałam już 29-30 września! zatem okres powinnam dostać 28-30 października! hm.. zatem na testowanie (jeśli to będzie w ogóle konieczne) będzie w następnym tygodniu! ps. a propos diety w ciąży- generalnie nie można jeść serów pleśniowych ze względu na listerię, a co z serem feta? można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia :) mam nadzieję że Ci się udało . no właśnie co z tym serem feta? bo zrobiłam wlaśnie salatke grecką i nie wiem czy mogę jeść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie dziś na kolację miałam sałatkę grecką ;) a staram się uważać na to co jem, bo a nuż się udało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narobilyscie mi smaka. Najpierw wrzesnioa a teraz salatka grecka... Na wszystko mam ochote a szcxegolnie na piwoo dawno piwa nie pilam... Mm albo winko..;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana jednak dxis sluz tez byl ale nie duzo... Hmm dziwne nie przypominam sobie xebym tak dlugo dluzu miala a od7.10 sie utrzymuje do dzis. Usprswiedliwiam ze to luteina tak dzoala na mnie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ehh musisz czekać ja bym na Twoim miejscu poszła za kilka dni na bete albo za jakiś tydzień zrobiła test. wiem to czekanie jest koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka luteina jest też na podtrzymanie ciąży więc może dlatego nie masz nadal okresu? masz w domu awaryjny test ciążowy? jak tak to zrób sobie jutro z rana :) a kiedy ty w ogóle masz dostać @? Nie można jeść ani pleśniowych serów ani fety niestety :( To samo sobie pomyślałam że wrześniowa sobie je pyszny kalafiorek z bułką tartą a my się tylko możemy smakiem obejść :P nie ładnie :) Majeczka witaj co u ciebie nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem o co poszlo,chyba.za rzadko.zagladam:(KMSU a Ty kiedy zaczynasz dni plodne?ja mam dzisiaj 8 d.c dopiero owu powinna byc dopiero ok 1-3.11 tak mi kalkulator obliczyl,ostatnio myslalm ze 16 d.c byla owu,ale @ dostalam dopiero 33 d.c wiec owu byla najwczesniej 18 a przytulalismy sie 11,12,14,16 d c tylko:(Musimy teraz nadrobic.Dlaczego Trojka uciekla?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu luteina tez jest na wywolsnie @. lek. Pinda jebnieta kazala wziac luteine bez xbadania mnie usg. Dopochwowego. @ nie kiedy przyjdzie trudno mi okreslic. Mam nierrg.@ z dwoch m-y moalam 30- 35dc a we wrzesniu dostalam po 52 dc cyklu bez wywokania luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko tez w tych dniach mielismy przytylulanko. Tylko. Ze12.10, 15.10. Czekam na@ i pojde do lek po tabl na wyreg @ a q pn porobie sobie bad na progesteron estradiol i tarczyce. Nie wiecie ile to moze kosztowac????? :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy do 20 jestem a jutro na 9:(Tak to sobie poprawialam humor czytajac was na forum a tu dzisiaj takie smuty:(Ja tez mam.dzisiaj nerwowy.dzien,az sie zaczelam zastanawiac czy czas na fasolke,w pracy mam narazie umowe probna do konca roku,nie mam pewnosci czy przedluza,wrazie fasolki musiala bym isc odrazu na elke zeby.nie ryzykowac,ciekawe czy odrazu ktos by mi dal l4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×