Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość izolatkaMak=re
Żadną klementynką nie jestem, Mama 6 latki prywatne forum trzeba sobie założyć!!! I będziesz zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko podsinelas mi mysl bo pare dni temu tez mialam bulgotanie jakby burczenie w brzuszku co bylo dla mnie b. Dziwne. Sluz mialam do wczoraj. Nigdy nie mialam tskiej sytuacji Hana bol brzucha ok ale zeby piersi mi mi nie bola. Usciskam cie firaneczko podziwiam cis ze jeztes silna. :-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolatka weź sobie daruj dziewczyno. Aż tak Cię bawi trolowanie na forum? Ciekawe ile masz lat... 11? 13? Więcej Ci raczej nie daję, bo dorosłe kobiety mają ciekawsze zajęcia niż trolling. Gimgówno zapyziałe... Jak czytam takie pustaki to bez kitu zaczynam być za ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja miałam Pink test o czułości 25, dzień przed @ pokazalmi drugą kreskę, ale najlepsze są te o czulości 10 ale ciężko dostępne w aptekach, niby w tesco są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zielona , dziewczyny tu na allegro hurtowo kupują, po 1zł za sztukę, i co drugi dzień testują :D i to te o czulości 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana z tabelki wynika ze udalo ci sie w 1 cyklu, a bralas moze wczesniej tab.antyk.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zielona , dziewczyny tu na allegro hurtowo kupują, po 1zł za sztukę, i co drugi dzień testują :D i to te o czulości 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zielona , dziewczyny tu na allegro hurtowo kupują, po 1zł za sztukę, i co drugi dzień testują :D i to te o czulości 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udało mi się od razu. Nigdy nie brałam tabletek anty, zabezpieczaliśmy się tylko prezerwatywą. Najdziwniejsze jest to że "strzelaliśmy" w ciemno bo cykl mi się akurat rozregulował i nie miałam pojęcia kiedy ma dni płodne. Ale wiesz co nie byliśmy tak napaleni żeby już się udało, dopiero zaczeliśmy się starać, byliśmy świadomi że może to potrwać, po prostu cieszyliśmy się sexem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kompletnie załamana. Wczoraj popołudniu babcia miała kolejne dwa udary. Jeden był na tyle silny że musiało dojśc do zatrzymania serca bo musieli ją reanimowac dwukrotnie, ma caly dekolt i klatke az granatową, prawdopodobnie przy okazji polamane coś, rece też sine od ramion az po palce a lewa reka spuchnieta jak bania. Jest na dopaminie od wczoraj, ma obrzek płuc, mózg długo był niedotleniony, dziś nie było z nią kontaktu i już nie bedzie, zadnego. Od wczoraj nie reaguje na wybudzania. Ma podłączoną sonde do nosa do podawania kleiku i wody. Nawet nie wiem kiedy piguła mi jakiś zastrzyk zrobiła ponoć wariowałam, nie wiem. Pamietam tylko że z całych sił próbowałam nie ryczeć ale nic z tego. Mam tylko slady po swoich paznokciach na rece tak sie scisnelam zeby nie ryczec. Rozmawiałam z lek prowadzącym, kwestia czasu tylko. Nawet stwierdziła ze nie ma potrzeby konsultacji z neurologiem bo to bezsensu. Jeszcze byłam przy tym jak zakladali tą sonde, nie slyszalam chyba nigdy takiego krzyku czy jęku nie wiem jak to nazwać. Ostatkiem sił próbowała chyba protestować zeby nie zakładali. A dopiero co mówiłam mężowi że w zeszłą środę idealnie rozmawiała i nawet sporo pamiętała, jednak dobrze przeczuwałam że to polepszenie to nic dobrego nie znaczy i miałam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula To strasznee, na prawdę szczerze Ci wspołczuje... i oczywiście nie wiem co napisać w takiej sytuacji, bardzo bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia odeszla tak samo..a 9 miesiecy temu moja mama , miala raka. Najgorsza jest bezsilnosc i ostatnie godziny kiedy lekarze kaza czekac na..., aty do konca masz nadzieje ze moze jednak sie uda:( Pociesza mnie to ,ze teraz ma lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
hej kobitki!!! ale sie rozpisalyscie... sledzilam wszystkie wasze wpisy od rana ale nie pisalam bo bardzo sie martwilam!! smutno mi bylo i nie chcialam jeszcze bardziej wszystkich smucic zwlaszcza po stracie firaneczki ;( i plakalam!! Jednak mam bardzo dobra wiadomosc!!!!!! Jest to mojj szczesliwy dzien. Bylam na wizycie:) no i jest! jest moj maly skarbek!!!!! ma 5mm. Akcja serduszka widoczna:) Powinnam byc w 8 tyg ciazy ale dzidzia wyglada na 5 tydzien. dlatego nie widzielismy malenstwa tydzien temu!! To chyba jakis cud!! :) tak bardzo sie ciesze!! Zycze wszystkim dziewczynom aby doczekaly sie tak wspanialej wiadomosci jaka ja dzis uslyszalam!! Mam nadzieje ze moje malenstwo doda wam tez troszke otuchy i wiary!! zwlaszcza ze jestem w ciazy!! a od 4 lat mialam problemy z jajnikami!! ciagle zapalenie jajnikow.. torbiele na jajnikach.. problem z hormonami... bolesne miesiaczki... Czasem myslalam ze nigdy nie dowiem sie jak to jest byc w ciazy... No ale sie udalo!! Wam tez tego zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
Jeszcze chcialam dodac ze od kilku dni mam skurcze brzucha... trwajace do 10 sekund... albo wiecej!! Dostalam nospe, dupka i nadal luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupelniam tabeleczke Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ............fasolRak hana...................26........25.09................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09.................2... .........fasolinka mama6latki ...........24........26.09.................1...........ok. 24.10 klementynka..........28........03.10.................6.. . ...........28.10 rybalopika.............29........29.09.................2 ...............30.10 Malinowa_82..........30........06.10.................2... .............03.11 smile ...................28........07.10................ 2................07.11 Frezjunia..............25........09.10.................2 ...............08.11 Alutkaaa...............28........22.10.................2 ...............17.11 KMSUL..................22........21.10.................7 .............18-23.11 kasiula86..............26.........21.10................3. ...............19.11 joannaasia............27.........21.10................2. ... ...........20.11 Firankaa..............28.........24.10.................3. ...............24.11 Staraczkaa...........20.........20.10.................3 ..................? ambaje83.............29.........03.09................16 . ................? 2x20...................40..........???................... .??...................? Majka88...............24.........19.10.................4 ..................? martulka87...........24.........19.09..................1. . ...............? DZ25...................25.........30.09.................. ?...................? janiolek................24.........1.09...................2............fasolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jest mi strasznie przykro!!!!:( jak kiedys na poczatku pisalas o babci to czytajac to wszystko przypomniala mi sie sytuacja.z dziadkiem i.plakalam przy okazji jak.bobr zycie.jest cholernie niesprawiedliwe ze odchodza ukochane osoby.nawet gdybym chciala cie pocieszyc.to i tak nie bede w stanie. W moim przypadku nie bylo lepiej ani.rok ani.dwa od smierci dziadka. Bylo mi zle. Ale uwierz ten stan da sie zaakceptowac nie jestes sama masz rodzine dla ktorej musisz zyc i byc silna:) Odwiedz nas za jakis czas zalezy mi na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek to.rzeczywiscie swietne wiesci :) naprawde kruszynka jest z twojego maluszka mialas nieregularne cykle? Twoje usg dalo mi nadzieje :) ja skurczy nie mam ale za to co jakis czas wylatuja mi pojedyncze brazowe nitki. Chyba ciagle wszystko.sie oczyszcza dowiem sie zreszta.to bedzie moje byc albo nie byc ;) jedne dzieci powstaja inne sie rodza a dorosli musza umierac kolej rzeczy ale to i tak jest niesprawiedliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka janiolek................24........01.09................2............fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ............fasolRak hana...................26........25.09................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09.................2... .........fasolinka mama6latki ...........24........26.09.................1...........ok. 24.10 klementynka..........28........03.10.................6.. . ...........28.10 rybalopika.............29........29.09.................2 ...............30.10 Malinowa_82..........30........06.10.................2... .............03.11 smile ...................28........07.10................ 2................07.11 Frezjunia..............25........09.10.................2 ...............08.11 Alutkaaa...............28........22.10.................2 ...............17.11 KMSUL..................22........21.10.................7 .............18-23.11 kasiula86..............26.........21.10................3. ...............19.11 joannaasia............27.........21.10................2. ... ...........20.11 Firankaa..............28.........24.10.................3. ...............24.11 martulka87...........24.........19.09..................1. . ...............? DZ25...................25.........30.09..................1..................? Majka88...............24.........19.10.................4 ..................? Staraczkaa...........20.........20.10.................3 ..................? ambaje83.............29............?.....................?...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, moge do was dolaczyc? Staramy sie z mezem o drugiego maluszka. Mamy za soba jeden cykl staran, narazie nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×