Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja czytalam na jakis forum dla ciezarnych ze jakas babka udawala ze jest w ciazy ,sprzedawala reszcie jakies nieprawdziwe historie zdjecie testu zkopiowala z internetu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, najlepiej olejmy i zakończmy ten temat, bo ktoś pewnie czyta i się podnieca jakiego zamieszania narobił, pogadajmy o czym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane olejcie glupie komentarze bo szkoda nerwow. Przykro mi jest ze zmienia sie atmosfera w topiku. Ale co nie znaczy ze trzeba uciekac od topiku. Kasiula wyrazy wspolczucia. Tule i sciskam. Trzymaj sie kochana A u mnie nadal bez zmian. Brzuch pobolewa. @ brak. I dzis od rana straszny bol glowy. Nawet kawa nie pomaga. A dzis 38dc. Nadal na luteinie. Pozdrawiam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksmu robilam w ndz. 1 test i neg. A wczoraj w jajniku znow mi 2 raz bulgotalo. Przdwczoraj bylo przytulanko a wczoraj potworny bol brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ndz chce isc sama poronic bad na prodesteron estradiol i na tarczyce nie wiem ile bedzie to koszt. Ehhh ale bede spokojniejsza jak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile szczerze watpie w to. Ja nigdy nie bralam anty. Prze 2,5 stos. Przeruwany i jeszcze do tej pory o dziwo nie bylo wpadki. Daje chyba cos do myslenia. Ostatnio cykle zaczely mi sie chrzanic. Ile ja testowalam sie ze zaczelo szczerze mnie to meczyc a na przytulanko ostatnio nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka Jeżeli miałaś wczoraj potworny ból brzucha, to może coś znaczyc. Ja też tak miałam 2 dni po przytulankach, po tym bólu był ciagle taki dosyć lekki jednostajny ból jak na @, czy tak masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu zrobiła bym jeszcze 1 test :) zrób :) może jednak to ciąża :) jak to mówi firanka puki nie ma okresu to nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciagle ten sam bol. A wczorak bulgotanie. I do wczoraj sluz dzis nie zaobserwowalam sluzu. Przez dwa beczalam bo sie przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ty to jestes udana ;) "poronic" badania hehe ;) janiolek ja nie uzywam dupka a luteine dopochwowo ale ledwo zyje nie wiem czemu dzisiaj tak mam od rana wymiotuje i nic nie moge jesc gotuje sobie kalafiora moze on cos pomoze z bulka tarta na masle jest pyszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka Ja po tym ostrym bolu zrobiłam test po tygodniu, i pojawła sie druga bladziutka kreska. U mnie tak wlasnie bylo jak u Ciebie, pozniej sluz sie pojawił, i raz byl a poźniej nie bylo. Jeżeli tak jest to bardzo możliwe ze jestes w cązy! poczekaj jeszcze z testem pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu jedni chca i niemoga ci co niechca maja.. moja siostra jest w ciazy z 3 dzieckiem wszystkie z wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest że ci co się nie starają mają dzieci a ci co ich pragną nie mogą ich mieć wrześniowa uwielbiam kalafior z bułką :) smile:) zrób test co ci szkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę :) a kalafiora nie mogę się doczekać :) robimy sobie jeszcze hamburgery :P a wiecie jakie mój mąż zrobił zdjęcie na pamiątkę na początku ciąży? jak miałam na kuchence ciasto odkrojone i otwarty słoik śledzi, a to mi tak smakowało mmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciagle ten sam bol. A wczorak bulgotanie. I do wczoraj sluz dzis nie zaobserwowalam sluzu. Przez dwa beczalam bo sie przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×