Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no czesc :) dzieki za napisanie jak to z tym bólem bylo u was dziewczyny :) tak jak pisalam mnie wczoraj po poludniu zaczela bolec miednica, krzyz, i troche jajniki. i tak sie zastanawialam czy to nie owulacja... ale chyba jeszcze nie, bo dzisiejsza temperatura nadal niska. Moze dzisiaj? :) a moze jutro co do castagnusa to bierze sie go bez przerwy przez 3 miesiące, pozniej miesiąc przerwy :) na czczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile moze sie opoznic ale nie musi. Jeju moze to jednak ciaza u ciebie a okres mialas regularny? Dziewczyny mam pytanie nie zapytalam lekarki zapomnialam jak z seksem po ciazy zagrozonej? Przez ten czas nic nie bylo teraz jest ok to mozna czy nie? Czy powinnam jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczylla77
hej dziewczyny, czy podpowiecie mi cos w sprawie testow owulacyjnych? dzisiaj zrobilam trzeci (16dc, 17dc,18dc) na pierwszym widac 2 kreski ale jedna jest sporo jasniejsza natomiast na wczorajszym i dzisiejszym widac dwie kreski, jedna wiadomo ciemna a druga tylko troszke jasniejsza teraz mam pytanie czy mozliwe ze to wlasnie to? czy koniecznie dwie kreski musza byc tego samego koloru? zawsze na testach widac dwie kreski? w sumei to nawet troszke za wczesnie by bylo na owulacje ale nie wiem.. to pierwszy raz kiedy robie takie testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczylla77
KiedysMozeSieUdaListopad:) dziekuje:) no pierwszy co zrobilam wyglada jak ten Twoj przedostatni a wczoraj i dzisiaj wygladaja jak miedzy przedostatni a ostatni :) jesli jest to jasne lol :) w sumie to nigdy sie nie wsluchiwalam w swoj organizm ale czy jak sie ma owolacje to boli podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczylla tak jak masz dwie podobne kreski na tescie to znaczy ze owulacja powinna być tuż tuż nastepnego dnia :) licz od pierwszego testu gdzie pojawily sie takie same kreski, lub nawet gdy testowa jest ciemniejsza. Jesli nie ma owulacji hormonu) to nie pojawia sie druga kreska, lub jest jasniejsza od tej pierwszej. I jak najbardziej jesli boli cie podbrzusze do tego, jajniki, lub plecy, moze piersi w tym czasie gdy test owulacyjny pokazal Ci te dwie kreski to masz objawy owulacyjne, wiec do dzieła! :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem Wrzesniowa... ale skoro juz nie masz zagrozenia to mysle ze mozna spróbowac, tak delikatnie :) i jak nic Cie nie bedzie bolec, nie bedzie plamien to pewnie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczylla77
dziekuje! no dzialalismy wczoraj wiec kto wie:) mam nadzieje ze to nie testy sa feralne ;) a.. a jak dlugo takie testy mogla pokazywac te 2 kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE SZWANKUJE
koniczylla77to zależy nie które dziewczyny odczuwają ból inne nie ja właśnie jestem w trakcie brania pierwszego opakowania castagnusa i jak na razie jestem mile zaskoczona ponieważ pierwszy raz od bardzo dawna wiedziałam że mam owulację polało mnie lekko podbrzusze i kuł mnie prawy jajnik a jeszcze teraz wracam z łazienki patrze i nie mogłam uwierzyć własnym oczom piękny przeźroczysty ciągnący się śluz :) nigdy takiego śluzu nie miałam :) a tu proszę :) idę dzisiaj do gina na monitoring odnośnie tego czy pękł pęcherzyk myślę że pęk na 100 % bo skąd inaczej ten ból owulacyjny płodny śluz i test owulacyjny pozytywny :) mam nadzieję że przyniosę dobre wieści :) Tak w ogóle to ja Kiedys MożeSięUdaListopad:) nie mogę wysłać ze swojego konta nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak test owulacyjny wyszedł mi pozytywnie przed wczoraj a starania były przed wczoraj wczoraj wiadomo wcześniej przed owulacją też to skoro dzisiaj mam płodny śluz to jest sens jeszcze męża ścigać do staranek 3 dzień z rzędu czy raczej nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczylla77
lol:) ja mysle, ze twoj maz nie bedzie miec nic przeciwko :D dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kochana ja bym i tak scignęła jeszcze męża :P a jak dzisiaj twoja tempoeratura? poszla do góry? Wrzesniowa a czuje sie w porządku, dziekuje :), bardzo boje sie dzisiaj tej wizyty u lekarza, ale ciesze sie ze t\k szybko udalo mi sie do niego dostac i rozpocząc leczenie :) Dzisiaj rano mężowi zebralo sie na przytulanka, wiec w sumie tez bede troche czekać :) koniczylla moze Ci pokazywac nawet kilka dni te dwie kreski... bo hormon troche sie utrzymuje po owulacji :) dlatego wazne by wziąc pod uwage pierwszy test gdzie byly dwie takie same kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, dziewczyny, zaczęło się :(. Od rana rzygam :(. Jak tak dalej pójdzie, to moje forumowe życie będzie mocno ograniczone :(. No nic, na razie czytam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie będę go jeszcze dzisiaj nakręcać na mały sex :P zobaczę jeszcze co powie ginekolog na wizycie :) kurczę w tym cyklu były naprawdę duże starania a jak się nie uda to się chyba załamię :( Firanka to mój wykres ale będzie mało dokładny bo w tym cyklu słabo się przykładałam do pomiarów temperatury http://ovufriend.pl/graph/e7411238261a04ef3e2914fe16933c86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj kom do łazienki i urządzili tam swoje biuro :P Hi hi hi Warzesniowa zawsze możesz zadzwonić i sie zapytac o seks, ja bym spróbowała moze na lyzeczke Smile ja tez nie mam takiego sluzu jak dziewczyny moze dlatego nadal sie staram? A teraz zmiana tematu Dostałam propozycje nowej pracy , bliżej domu, mniej godzin a co jeśli jestem w ciazy i zostanę na lodzie? Z tej i tak będę pewnie musiała zrezygnować po porodzie ale zaczynać nowa teraz? Tu dostanę przynajmniej Maciezynski a tam? I niewiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kochana troszke dziwny masz wykres... jak dla mnie owulacja wedlug temperatur powinna byc w 15dc... bo w 16 dc poszla CI temp bardzo w góre... no chyba ze serio niemiarodajne sa twoje pomiary. A dlaczego piszesz ze sie nie przykladalas do mierzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanki jak każda 3 miesiące na okres próbny Ale jak teraz bym zaszła to będę w 3 miesiącu, z tym ze ta praca jest już bardziej fizyczna i stresująca niż moja obecna. Tu mam tak ze jak sie złe czuje to mogę sie nawet położyć, przesłać bo jest kanapa a tam niby tylko 8 godzin ale cały czas na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie klementynko... musialabys wytrzymac te 3 miesiace ciazy... ale jesli to fizyczna praca to ja bym sie zastanowila powaznie nad tym. Zawsze mozesz isc najpierw na noemlane zwolnienie lekarskie, ale wtedy mogą Ci nie przedluzyc tej próbnej umowy.. wiec jakby nie bylo, trzeba dobrze wykonywac swoją prace przez ten okres próbny by przedluzyli umowe. A jak zajdziesz w ciaze to moze byc niebezpieczne, no i niewiadomo jak bedziesz sie czula. Z drugiej strony to niewiadomo kiedy sie zajdzie w ciaze... sama nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam jeszcze z dyrektorka i zobaczę co i jak. Firanki tylko u mnie jest problem z tym ze nawet jak znajdę w ciazy i czuła bym sie super to co ja potem z dzieckiem zrobię teściowej czy mamie to mogę porzucić na 3-4 godziny i tyle. Do żłobka nie oddam . Ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja wiem że tel zmieniają ten nick, u Ciebie wychodzi "Trunku" u innych "Knuj" :D tak czy inaczej radosne słowotwórstwo cieszy mnie zawsze ;). To, że mieszkasz we Wrcołąwiu to wiem skąd mi się ubzdurało - pisałaś, że za endokrynologa płaciłaś 200zł we Wrocku, ale skąd mi się wzięło że masz córkę a nie syna - nie mam pojęcia. Przez tę ciążę jestem rozkojarzona :). Castagnus bierze się na okrągło, bez przerw, przez 90 dni. Później robisz przerwę na 1 lub 2 cykle miesiączkowe i znów bierzesz :). Firanka - u mnie bóle "okołoowulacyjne" zaczynały się mniej-więcej już na 5 dni przed owulacją :o i bolało na około 3 dni po owulacji, także w żaden sposób nie mogłam określić "tego właściwego momentu". Słupku - jest sens, gdybym ja nie ścigała, to pewnie nie byłabym teraz w ciąży :D. Bo wiele wskazywało na owulację 10.10, a była jednak 12-13.10 :). Też skoki temp itd wskazywały niby na wcześniejszy dzień - ale tak nie było :). Człowiek nie książka, nie wszystko jest takie jak się wydaje. Firanka - nie bój się wizyty, myślę że Cię uspokoi :). No i przytulajcie się na zdrowie :D! Wrześniowa - bez szaleństw i głęgokiej penetracji i powinno być ok :). Zawsze możesz przestać, jak się okaże że nie wszystko jest jak ma być - czy bóle czy plamienia, ale nie sądzę skoro ciąża już nie jest zagrożona. Jakoś do życia trzeba w końcu wrócić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka hahaha :P Firanka napisałam że się nie przykładałam do mierzenia bo jednego dnia mierzyłam temperaturę o 8 rano innego o 10 także nie była to stała pora stąd taki dziwny ten wykres :) też mi się wydaję że jestem już po owulacji ale wczoraj ani w ostatnich dniach nie zaobserwowałam śluzu płodnego na zewnątrz dopiero dziś dlatego pomyślałam o przytulankach jeszcze dzisiaj popołudniu :) ale myślisz że dzisiejsze przytulanki raczej nie przyczyni się do fasolki ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - 3/4h dziennie u mamy, później 3/4h dziennie u teściowej i opiekunka na 2h - i masz problem rozwiązany :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku jak tylko mój będzie miał dzisiaj ochotę na małe igraszki po pracy to na pewno to wykorzystam :) trzeba kuć żelazo puki gorące :) a co do mojego śluzu to sobie tak myślę że mogło być tak że śluz płodny mógł być od kilku dni w środku a nie było go na zewnątrz a dopiero dzisiaj go zobaczyłam bo sobie wypłyną oby tak było :) trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj tyle ze jedna mieszka 60 km od nas a zaraza (czyt. Teściowa) obok, ale jej to bym dziecka wiecej niż raz w tyg nie powierzyła , na ja jej sie kota pod opiekę w czasie wakacji bałam powierzyć. Co prawda kot żyje ale do dziś ciągła brzuch po ziemi i ciagle chce jeść. A jak mi dziecko do tego stanu doprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×