Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Z jakiegoś forum Ostrzegam przed eko pink testami. Ja sama ciążę w tym cyklu raczej wykluczałam, ale nadzieja umiera ostatnia. tym bardziej kiedy @ się spóźnia. Mam cykle 31 - dniowe; pierwszy test robiłam 28 dc po południu. Wydał mi się ferelny, bo najpierw wyskoczyła pozioma linia na całość okna testu, ale po ok 5 min. zniknęła. Wynik testu negatywny, ale oczyma wyobraźni dostrzegałam cienką drugą kreseczkę widmo. Drugi test w 34 dc, znowu sytuacja z tą długą kreską czerwoną po całości - uznałam to za jedną z cech tych testów - najprawdziwszy cień cienia, widoczny pod kątem jako druga kreseczka. Wiele miałam w życiu testów robionych, różnych firm, ale nigdzie nawet nie dało rady sobie tego cienia wmówić. A tu jak byk był. W 35 dc poleciałam na betę i nic. Więc uwaga na pink testy. mają mocno zarysowaną linię testową, dodatkowo ten czerwony barwnik zaburza interpretację. Ja więcej nie kupię. Szkoda się nakręcać i rozczarowywać. Tekst z forum o pink eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka test wyrzucilam do kosza.po 2 h byla obschnieta 1 kreska pozioma.. Ehh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka dzieki za info. Bede pamietac na przyszlosc.juz 3 testy neg a ja nadal@ nie ma juz dzis 10 dni po odstaw.luteiny kazdy gin mowi ze w ciagu 10 dni pojawic sie powinno@. Jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka a jakies objawy procz bolacych cyckow ? ja wlasnie zrobilam test owu i wynik pozytywny, sluz hmm nei wiem mam foto podesle wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka, ja bym liczyła od wczoraj - w końcu to PIK, wczoraj było mniej, ale już pikowało :), dziś możesz mieć szczyt piku i dlatego jest ciemniejsza :). A owulacja ma wystąpić 24-48h od początku piku a nie od środka :). Powodzenia, anyway! Firanka, Ty też! Bawcie się dobrze dziewczyny i zbierajcie owoce swojej ciężkiej pracy za 9 m-cy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj ---> to foto testow lacznie z tymi sprzed chwili http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be6c63d6edf88d13.html a tu foto sluzu : taki jest dzis wczoraj byl bardziej rozciagliwy ale tez bardziej jakby zwarty, gesty ( jak nei chcesz nie patrz :P ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8ee42cbc8342c27.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ae83bc60378d511.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka - ja Ci już napisałam: daj Ty na luz dziewczyno :D. Tak, masz dni płodne :). Tak, należałoby się kochać z facetem :). Nie, nie należy analizować każdego objawu z osobna i wszystkich razem, bo po co Ci to? I tak masz 25% szanse na ciążę, tak jak każda kobieta współżyjąca w dni płodne. Pomarańcza, zajmij się swoim gronem i w tabeli nam nie mieszaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj ;p to chyba ja powinnam miec taki nick :D no ok to ja was zostawiam i ide sie wykapac i spac :) papa do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ,ze to trudne ale najlepiej troche odpuscic , ja w pierwszym cyklu schizowalam . W rezultacie widzialam u siebje wszystkie obaiawy, niemyslalam o niczym innym a przecierz jak jest udowodnione psychika robi swoje , wiec tym razem postanowilam nie szalec bedzie co ma byc zobaczymy co z tego wyjdzie :) trzymam kciuki za wszystkie z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mialam przed dluzszy czas rozciagliwy potem bialy sluz. Nie raz mi niedobrze. Podczas lezenia wieczrem mam zgage. Byly silne bole brzucha krzyz mnie prominiowal a teraz duzo jem wiecznie nienajedzona maz sie dziwi ze duzo jem bo ogolem mali jem i sie pilnuje z jedzeniem a teraz bez ograniczen no i teraz piersi mnie bolaaaa. Caly czas bym spalaa Po prostu sie nie ogarniammmm juzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna przytulic przytulic, dlateog juz zmykam i bede dopiero jutro ok 14. bo jutro znowu wstaje o 4:20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam.ze swoim.do gina i nie uwierzycie umowilismy sie ze bedzie w pizzerii.czekal.na.rogu jak wracalam nigdzie.go nie bylo to poszlam do domu i ku.... go nie ma!! Tel nie ma w domu jest to nie zadzwonie. Kluczy nie mam siedze pod domem jak.zul na palecie ciemno jak.du... no udusze go ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę poziom wukrwienia Wrześniowej, możemy się dziś nie dowiedzić co powiedział lekarz :). Wcale się zresztą nie dziwię. Wrześniowa, a do jakiejś sąsiadki nie możesz skoczyć na herbatę? Ciemno, zimno i siedzenie na palecie, no niewskazane warunki w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj masz racje. Tez bym sie wkorwia na faceta jak by mnie tak załatwił Chociaż ja zawsze mam swój komplet kluczy przy sobie. Warzesniowa nie denerwuj sie , chociaż fakt ciemno zimno i nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa o cholibka, moze sie nie dogadaliscie... ja tez jestem ciekawa co tam na wizycie u gina :) martulka kurde moze faktycznie biegnij na bete, oby to byla ciąza :) a ja w koncu dzisiaj mam bole okoloowulacyjne, pecherzyk na dniach ma peknąc, moze jutro, pojutrze? ostatnie 3 dni dobry plodny sluz, a dzisiaj sluz bialy :O czyli nieplodny. Mam sprezczne objawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, zależy gdzie i jaki gin - pewnie oscyluje koło 100zł, ale skoro to taki "spec" to ja bym wzięła 200zł na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to Firanka ze Śląska, tam ceny nie są chyba aż tak wysokie jak w Wawie. U mnie wizyta prywatna u lekarza-specjalisty to koszt ok 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×