Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanka a pisalas do nich kiedy wyslali? Albo idz na poczte moze listonosz awizo nie zostawil. Ostatnia ewentualnosc to.tel.do listonosza jesli on te listy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekalam na list 10 dni i on tyle czasu lezal na poczcie bo listonosz nie.dal.awiza ;/ wiec sama widzisz lepiej to.sprawdz bo po.14 dniach oni robia cofke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze powinni odpisac :) jeny jak mi sie nic nie chce chetnie bym wyslala meza.za siebie do lekarza. Oni to maja dobrze my musimy wszystko znosic a oni tylko. Sie.dowiaduja.co i jak . Gdzie tu sprawiedliwosc.. jakby bylo.cos zle to.bym.wolala.zeby on mi.to przekazal a nie lekarz tym.surowym medycznym jezykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka mysle ze jeszcze z 2-3 dni pewnie zanim sie pojawi pozytywny. wrzesniowa tu akurat sie z toba zgadzam, oni tylko dostaja info co jak gdzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnietak by pasowalo ze za 2 dni owulacja, jak zawsze w 18 dc... to dlaczego wczoraj lekarz powiedziaql ze pecherzyk ma 19 mm i owulacja bedzie do 2 dni... :O mozliwe ze sie pomylil? ze jednak ten pecherzyk przetrwa wiecej dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. to nie jest powiedziane ze powiedzmy pecherzyk peka majas 22 mm to u kzdego jest indywidualna sprawa. rob te testy tylko pamietaj ze na co najmniej 2 godziny przed nic nie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale.organizm nie trzyma sie sztywnych regul tak jak maszyny. Firanka a swoj wykres temp masz podobny do tego z ciazy? Czy cos.sie.zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka zrob tak jak ja pisz sobie kolejny dzien cyklu obserwuj sluz i wklejaj testy owulacyjne bedzie ci latwiej widziec caly cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka no jak nie dojdą mi te testy jutro to bedzie problem z tym :/ Wrzesniowa tak rozni sie moj wykres.. ten ciazowy byl mniej "skaczący" przynajmniej w tej fazie pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka a skad zamawialas testy ? allegro ? najwyzej idz i kup w aptece, wartobyloby robic je szczegolnie teraz kiedy owu jest tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko no tak z allegro, te tanie... szkoda mi wydac 30 zl teraz na te testy w aptece, skoro zamowilam ich az 30 :O ale jesli nie bedzie wyjscia i testy nie przyjdą to moze kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje, ja ten popoludniu tez robilam co mi zostaly z tych z allegro, a tak to robie z apteki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes blizej jak dalej, mnie znowu pobolewa jajnik po prawej stronie.. ide zaraz zobaczyc jaki mam sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka, ja miałam owulację 12/13.10 (tak sądzę, pomimo że owu wyznaczyło ją na 10tego) i 18tego nie wyszło nic a 23.10 (czyli 10 dni po owu) 25 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to liczmy te 2 tygodni po owu. truj widzialas moje tresty i opis sluzu ? co o tym sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOPIUJE DLA TRUJ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d94e3a4bf 9a228c6.html ten z 18 dc to jest wczorajszy i wydaje mi sie ze jest pozytywny, a ten caliem na dole niepodpisany to zrobiony przed chwila ( ale innej firmy ) tak dla "jaj" zrobilam bo o 17:30 zrobie z tej firmy co do tej pory. firanka kurcze juz sama nie wiem czy dzis sie przytulac cyz nie chociaz ja tez zpaisuje sobie jaki mam sluz .. i 15 dc wodnisty bialy sluz 16dc uczucie mokrosci lekko ciagnacy bialy sluz 17 dc pobolewanie prawego jajnika sluz dosc wodnisty bialy rozciagliwy - usg duzy pecherzyk 18 dc sluz bialy wodnisty rozciagliwy pobolewanei z prawej strony jajnika 19 dc (dzis) rano byl duzo bardziej rozciagliwy a teraz jest mniej rozciagliwy bialy dosc wodnisty daje uczucie mokrosci. http://www.skarbmamy.pl/obserwacja-sluzu wg tego jestem albo dzien przed albo dzien po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis z rana test pink eco. Ukazaly sie dwie kreski ale... Jedna kreska byla poxioma a druga blada pionowa.... zalamalam sie. Beczalam kak glupia z rana. Piersi nie do wytrzymania. Wczoraj na piersiavh pod sutkiem zauwazylam 3 male grudki jakby krostki.. dzis mija50dv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka test wyrzucilam do kosza.po 2 h byla obschnieta 1 kreska pozioma.. Ehh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×