Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Też tak myślę, jak nie można płacić kartą a nigdzie w necie nie ma cennika to lepiej wziąć więcej. Tylko rzeczywiście wizyta może być nieco droższa niż "normalnie", bo jeśli to specjalista polecany na cały Śląsk, to się pewnie ceni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknelam na forum i widzę ze ceny tych super specjalistów to w granicach 180 zł i to właśnie Tychy, katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie martwie sie tym ze facet sie ceni... on jest jednoczesnie ginekologiem- endokrynologiem. no dobra wezme 200. Jesli okaze sie faktycznie kompetentny to moze juz zostanie tez odrazu moim ginekologiem. Lepiej placic wiecej ale raz, no i bedzie na bierząco z moimi problemami dotyczącymi tarczycy jak i spraw kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, kosztuje :(. Ale może wizyty nie będą musiały być częste...Kurczę, nie znam się zupełnie na leczeniu tarczycy, nie wiem nawet jak często trzeba robić badania czy zgłaszać się po leki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj masz rację :) Klementyna jak będziesz w ciąży UWIERZ dopadnie Cię skleroza :o:D Dobra no to konkrety.. Lekarz ok. wszystko tłumaczył jak dziecku, pierwszy raz poczułam się tak fajnie u gina, mówiła wszystko co robi. Nie ma śladu żadnego jeśli chodzi o oderwanie. Dzieć się żwawo poruszał, ma 35mm, serce biło, ciąża starsza termin już mam na końcówkę maja, może spełni się moje życzenie i urodzi się byczek. Dzisiaj wg om jestem równo w 10tyg. a wg usg 10t6d. Jestem baaaardzo zadowolona :) wreszcie widziałam całe usg i czuję się trochę pewniejsza. Luteinę mam zacząć odstawiać. Kilka dni niskiej dawki i koniec.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Cześć Dziewczyny! A mój organizm zwariował! Nie dość że @ była za wcześnie o dwa dni i trwała tylko dwa dni (skończyła się w sobotę), to teraz mam plamienia... taki śluz zabarwiony na różowo i straszne bóle w krzyżu. Czy Wy macie pojęcie o co ze mną w ogóle biega? Wizytę u gina mam dopiero za 2 tyg, więc się zastanawiam czy wszystko ze mną ok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna może wieloryb rośnie ;) nie no na początku córa też tak rosła, a później przystopowała, więc to rodzinne. Firanka mówiłaś, ale wiesz jak to jest.. no teraz będę kilka dni żyć w błogostanie i znowu się zamartwiać norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz płaciłam 110zł, ale jest na wypasie haha tv w poczekalni (zatkało mnie!) wygodna kanapa, cukierki, baniak z wodą gorącą i zimną, saszetki z kawą :D pierwszy raz się z takim czymś spotkałam. Lekarka zbadała mi nawet jajniki i je pomierzyła. Generalnie jestem w szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa,no moze rzeczywiście wielorybem -znaczy się dorodny mężczyzna rośnie Trunku brakuje mi rozmów z Toba,o tyle rzeczy chcialabym podpytac,ale nie mam na nic chwilowo czasu Malinowa a nie możesz iść szybciej do lekarza? Może usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanki a skąd jesteś? Cena często zależy od miasta. Ja jestem umówioną do endo we Wrocławiu,bez usg 150zl,z usg 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firaneczko odpowiadając na twoje pytanie odnośnie cyklu,to byli to tak: 17dc test owu negat,śluz biały,macica sredniowysoko, 18 dc lekki bol jajników,test dwie kreski,ale jedna niby ciemna,ale jakas taka niepełna,śluz płodny,ale w minimalnej ilości,macica sredniowysoko,pęcherzyk na ust 13x16mm wg gina mały,nie gotowy do pekniecia,temp 36,66 19dc dość mocny bol jajników,test taki sam jak w 18dc,sluzu praktycznie brak,temp 36,8 20dc bol jajnika lewego,sluzu prawie wcale,pęcherzyk pękł na pewno,trudno powiedzieć jakiej był wielkości :/, temp 37,2 Mam cykle 32 dni,ten był pierwszy z wiesiolkiem i castagnusem. Z tego,co zauważyłam,to największy bol jest dziś,czyli po pęknięciu pecherzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trunku :D Podoba mi się :D. Milka, jak Ci się cokolwiek przypomni i będziesz miała pytania, to niezależnie od tego czy w danym momencie tu jestem czy nie - posty czytam dość uważnie i staram się pomóc jeśli mogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Milka - zapomniałam. Jak zobaczyłam, jak się podpisujesz "milla" to od razu skojarzyłaś mi się z Polką, którą poznałam w Anglii, Milką :). I stąd nazywam Cię Milka. A jak zobaczyłam, że chodzisz do endo we Wrocławiu, a "moja Milka" teraz we Wrocławiu mieszka i też ma córę, to aż mnie zatkało :). Ale Milka ma córkę starszą, może 4letnią teraz :) także podobieństwo przypadkowe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla u mnie nie bylo i nie bedzie dzisiaj staranek... poprostu nie chce sie nam dzisiaj. Tak jak pisalam ten cykl jest nie na sile :) niech Bóg lub los zdecyduje jak bedzie lepiej. A mam takie pytanie jak to jest z tym bolem owulacyjnym: bol jajnikow, krzyza, miednicy... czy jak zaczyna bolec to znaczy ze to akurat moment owulacji? czy moze np bolec dzien, lub dwa dni przed owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka najlepiej bedzie jak zadzwonisz do tego gina i sie spytasz ile bierze za wizyte z usg bedziesz czuc sie spokojniejsza po co maja potem wyniknac jakies niespodzianki. 200zl za wizyte to jakis horror.szczegolnie jak sie mieszka w mniejszym miescie ale chyba nie wezmie tyle ja bym obstawiala granice 100-150zl. Wczoraj bylam strasznie zmeczona po tej nocnej tulaczce.co mi maz zafundowal jak.tylko.sie polozylam.to.odpadlam razem z cora. Firanka bol okoloowulacyjny moze wskazywac ze jestes w trakcie owulacji.tuz przed nia lub po niej nie ma sztywnej reguly. W cyklu w ktorym zaszlam w ciaze byl dnia 10.09 a owulacja wystapila 12/13.09. U ciebie moze byc inaczej. Ja bolu kregoslupa plecow nigdy przy tym nie mialam tylko chodzic nie moglam i siadac bo tak mnie w srodku jajnik bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podesle ci pozniej fajnego linka. Truj a ty mialas bol owulacyjny? Jak to bylo u ciebie mialas go w trakcie czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujeczku to Trunku wychodzi samo,ale tylko pisze na teł,bo on sam zmienia i jak się nie zorientuje,to tak zostaje z bledem :) Wrześniowa 200zl to rozbój w biały dzień,dlatego jestem umówioną na usg w przychodni,a na wizytę prywatna za 150zl pojadę ten jeden raz,zeby na temat wyników wypowiedział się fachowiec.Poza tym nie chce czekać na wizytę w przychodni,bo maja terminy na styczeń :-/ Firaneczko u mnie wyglądało to tak,ze w 19 dniu bolało mnie przez jakieś pol godzinki w podbrzuszu i trochę w jajniku i krzyżu,a w 20 dc jak juz jajeczka nie było,bolało mnie bardzo cale podbrzusze,ale bol trwał parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku nie bylam nigdy w Anglii i nie mieszkam we Wroclawiu...no i mam synka :D ale milo,ze Ci się przyjemnie kojarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×