Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Waris przykro mi i wyrazy wspolczucia. Mile ja tez mam problem z hormonami. Tsh mam w normie ale niestety testosteron ponad norme czekam na odpowiednie dni zeby zrobic estriadol prl i progesteron boje sie wynikow jak cholera maz troszke sie podlamal ze mam zly wynik testosteronu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
odczekam jak lekarz kazał i spróbuje, boje sie - boje sie powtórki ... nie chce myslec ze 2 raz czyli 4 ciaza znow sie tak skonczy , ale jest mi trudniej bo to było 1 dziecko z nowym partnerem , którego bardzo kocham.. to jest najgorsze , moja 2 dzieci jest z poprzedniego zwiazku ... i to mnie podłamało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris nie zalamuj sie... uda sie! musisz w to wierzyc.. będę mocno za Ciebie trzymala kciuki. Jesli masz ochote to zapraszamy do naszego grona... razem łatwiej. Ściskam mocno! Ide spac...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
dzikuje za zaproszenie , skorzystam , a teraz życze miłej nocy , choc dla mnie pewnie kolejna z utrapieniem ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka a czemu badałas akurat testosteron? Waris Twój Aniolek na zawsze zostanie w Twoim sercu. Nie zmuszaj się do tego,zeby być za wszelka silną. Pozwól sobie na słabość. Jesteśmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.W.E.R.T.Y
waris choroba bostonska moze powodowac poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.W.E.R.T.Y
firanko dlatego nie powinno sie informowac innych o ciazy do 12tyg bo czlowiek sie cieszy a tu nagle.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zaczne od poczatku tak bedzie latwiej. Mila planujemy tez zakup lozka.szafy i malutkich stolikow nocnych do.pokoju corki bo ona i tak sama spac nie bedzie w swoim pokoju wiec bedziemy spac wszyscy razem. To tak glupio bedzie wygladac to bajkowe lozko na tle .mebli dla doroslych chyba zdecyduje sie na forme bardziej.elegancka.ale.nadal.z taka ladna grafika.czarno-biala jeszcze nie wiem na jaki kolor.mebli sir.zdecydujemy to.fajnie.lozeczko tez podpasowac. Na razie jestesmy w trakcie rozmyslan ciezki wybor.. waris nie wiem co napisac nie.spodziewalam.sie tak.przykrej wiadomosci wchodzac na forum :( na pewno jest.ci bardzo.ciezko.ale na szczescie masz tez swoje dwie kruszynki :) nie jestes i nie bedziesz nigdy sama.. a trzeci maluch tez sie pojawi w swoim czasie. Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerty jest w tym cos z prawdy.. polowa mojej rodziny i znajomych nie wie ze jestem w ciazy przez te plamienia co chce powiedziec to brudzenia wracaja :( przez kilka dni bylo ok wczoraj poszlam na dluzszy spacer i juz byl sluz podbarwiony dola juz przez to dostaje nie wiem skad to jest ile bedzie jeszcze trwalo.. moze progesteron mam niski zastanawiam sie czy go nie zbadac. Jak siedze w domu nie chodze na spacery do sklepu to jest dobrze. Do konca ciazy bede w domu siedziec?:o mam czarne mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ile placilas za badanie progesteronu? Ja ma zlecone tyle badan ze mam nadzieje ze chociaz ten proges bedzie tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka lekami na pewno dasz radę wszystko podleczyć :) nie załamujcie się!! Nawet nie macie pojęcia jak moje dziecko mnie drażni, zrobiłam jej śniadanie to go nawet nie ruszyła, a niby taka głodna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris strasznie mi przykro współczuję ci z całego serca. Na pewno doczekasz się swojego trzeciego skarba wierzę w to :) Wchodzę dziś na ovufriend i okazuję się że trzeba wykupić abonament :/ oczywiście żeby mieć te wszystkie funkcję :/ powiedzcie mi te które mają ovufriend czy wykupywałyście czy zostałyście przy opcji podstawowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
Witam Waris przykro mi, ja bym jednak podejrzewali ta chorobę bostońskiej, to wirus podobnego typu do ospy więc mógł uszkodzić płód. Głowa do góry napewno sie uda. Mksu myśle podobnie jak wrzesniowa. Poczekaj na termin@ i sie zastanawiam, bo jak będzie fasolka to po co ci ten kalendarzyk? A zimna dzieje sie coś dziwnego strasznie mi piersi urosły wyłącza ze stania i bolą, a nie przytulaj ostatnio. Ehhh organizm mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basalam testisteron bo bylam ciekwa. Wrzesniowa dziekuhe za cuepke slowa. U mnie badanie progesteronu koszt 27zl. Ja na twoim miejscu zrobilabym bad zeby wiedziec i czemu te plamienie masz..... Mozliwe mozesz miec niski progesteron idz zbadaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jak dla mnie to 30 zł za ten pakiet to trochę dużo :/ poczekam do terminu niechcianej @ a tak w ogóle to przed chwilą jakaś wróżka mi wywróżyła że w tym roku mi się nie uda zajść w ciąże ale w pierwszej połowie 2013 roku tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
Kmsu zostaw ty te wróżki w spokoju :D one wiedza tyle co nic. Ja ci tez mogę powrózyc a będę wdrożyć z kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
No to tak wszystkie w końcu zajdziemy w ciazy :P A dla tych cierpliwych przewiduje bonus w postaci weź jedno drugie gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wrzesniowa ja placilam jakies 25 zl za progesteron. Ide jutro, lub pojutrze jeszcze raz go badac do innego laboratorium, to napisze Ci najswieższą cene :) KMSUL ja przedluzylam abonament na ovufriend, jak dla mnie to nie duzo kosztuje. 15 zl na miesiąc, lub jak sie kupi odrazu na 3 miesiące to 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie się powstrzymam z wykupieniem tego abonamentu zobaczymy co kolejne 10 dni przyniosą :) Firanka a Ty jak się czujesz ? masz już jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
Nie czytam was bo ja podświadomie czuje te wszystkie obiawy he he a i tak w tym miesiącu spasowalam ze staraniami brak męża przeważały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu nie wkręcam sie i nie wczytuje w swój organizm :) Nie wierze w ten cykl i az tak bardzo nie staralismy sie w tym cyklu.. przez te moje nie do końca dobre wyniki... nastawiam sie na nowy miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
Wrzesniowa ja jadlam 2 tyg temu na hubertusie , taki z dziczyzny pycha był Czarodziejskiej miesiąc :) Uznam go za taki widząc 2 kreski. Ale potem sie zastanówcie jakim cudem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, mam cały garnek bigosu, nie mogę na niego patrzeć, a wczoraj też marzyłam o bigosie :) dzisiaj już nie... także zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemntyna
Jutro będę naciągnąć męża na nowy stanik :) Albo odrazu 3 Kurcze piersi mi sie nie mieszczą w moim i dziwnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×