Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Uuuu Klementyna wiem coś na ten temat- wczoraj wylazłam wracając z zakupów wprost pod pędzący samochód- nie wiem co mi odbiło, normalnie zapamroczyło mnie na chwile i po prostu wlazłam na pasy :/ - może sie szykuje jakaś ekstremalna zmiana pogody... w sumie śnił Mi się dzisiaj śnieg a przed wczoraj że rozgotowałam :P makaron- aż musze na sennik spojrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na spacerze z córką, dlatego nie miałam okazji pisać wcześniej :) tak wczoraj pisaliśmy o rybach, że dzisiaj mąż kupił śledzie w marynacie, pyszne były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!! KMSUL kochana jestes niereformowalna :) nie martw sie... ja nie widze nic niepokojącego... no moze faktycznie duzy spadek, ale nadal ponad linią! i jesli jest ciaza to wlasnie w okolicach 7 dnia po owulacji moze temperatura tak spasc z powodu zagniezdzania... wiec trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile to w sumie to dobre wiesci... chociaz nadal nie wiadomo o co chodzi hehe ;) no ale w takim razie nalezy miec nadzieje, trzymam kciuki by to byla ciąza :) i wiesz mi lekarz tez powiedzial zebym zostawila te mierzenie temperatury i tym sie nie stresowala... ale mi to pomaga w poznaniu organizmu, dni plodnych... nie mam czasu i ochoty przez caly miesiac seskowac sie co 2 dni :P wiec te informacje z wykresu bardzo są mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL - wyluzuj! Na zdrowie na pewno ci nie wyjdzie wieczne "coś" poczytaj co Smile pisze- lekarz- sam ją opierniczył za bawienie się w ginekologa,endokrynologa, położną itd zdaj się na żywioł - bo inaczej blokujesz się i to wszystko co jest piękne dla ciebie staje się dramatem :) W Y L U Z U J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile weź nie strasz :o w pierwszej ciąży poczułam szybko ruchy, bo w 15tyg. jak teraz ich nie poczuję podobnie to chyba zwariuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka obyś miała rację że to zagnieżdżenie :) smile także trzymam kciuki żeby to była ciąża a ty robiłaś może betę ? wrześniowa u mnie też super pogoda w sam raz na spacer :) jak się czujesz ? Frezunia będę się starała wyluzować ale to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj Smile troche czytałam w necie i wielu osobom testy ciążowe wbrew pozorom wychodziły negatywne a miało się na rzeczy... Jedyny ratunek beta... Ale mi się nie chce poświecać całego dnia i 20 zł na to badanie a ty w UK nie możesz... wiec po prostu czekajmy- Nasze prababki na polach przy żniwach rodziły i dzieci były zdrowe... Tak jak ci mówiłam :) jak ja byłam w styczniu u lekarza i mi sie @ spóźniała 14 dni- to tez Pani Doktor nie zrobiła 0_0 dużych oczek tylko tak jakby mnie olała i zbagatelizowała mówiąc_ może ciąża_ może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak jest... myślisz że ja nie fisiuje? Fisiuje - bo to normalne - ale nie aż tak jak ty :) dzisiaj godzine siedziałam i googleowałam na temat ciąża a negatywny test - i sądzę że będę fiswać do dnia aż przyjdzie @ ale :) ty Kochana przesadzasz jak sobie tarczyce nie wmówisz, to coś innego :) bedzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość startaczkaa
czesc. wpadlam do Was tylko na chwile bo niedlugo musze isc robic obiad dla kuzyna mojego M bo przyjezdza, potem moj wraca i idziemy do restauracji :) kochane zabijcie mnie, ale musze wam sie przyznac ze zrobilam dzis test.. oczywiscie tylko jedna kreska.. wiem ze to za wczesnie ale wiecie jak to jest ? moj kupil mi wczoraj test a ja dzis od rauz go wykorzystalam.. dzis jest 7 dzien od owulacji, sutki caly czas bola od 6 dni przy dotyku, czasem mnie lekko zaswedza :D ogolbnei to dzis troche sie odzywala prawa pachwina i po srodku jakby macica - takie lekkie klocia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka wiesz w ciąży nie byłam ale powiem ci że to są objawy okołoowulacyjne - nie nakręcaj się bo na takie objawy jak swędzenie piersi które miałyby znaczyć o ciaży ( na bank za wcześnie) - ja też przed terminem @ testowałam- to normalne- jak jest test to on kusi :) Czekaj spokojnie i bądź w dobrym nastroju i nadziei :) Na test stanowczo za wcześnie - takie moje zdanie- tak jak i na jakieś objawy:) co nie wyklucza że coś ci tam wędruje w jajowodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frejzunia wszystkie to wiemy, ale wiesz jaka jest kobieca psychika :D ja chyba was opuszcze na kilka dni zeby sie nei nakrecac bo jak tam czytam to wiesz mozg sam pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem :) ja np w 90 % wiem że był to u Mnie cykl bezowulacyjny i że chyba @ w ogóle nie przyjdzie- a i tak mam nadziej :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NBio to teraz kochana tylko teraz czekaj na brak @ :) i do tego czasu niczym się nie zamartwiaj :) odpuść już sobie mierzenia itd... ty swoją robote wykonałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test najwcześniej wyjdzie po ok. 10 dniach od owulacji, u mnie tak było rano z porannego moczu był negatyw, a już popołudniu piękna druga słaba kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile jak cię tak podczytuję to jak bym słyszała siebie :) też robiłam test wczoraj oczywiście | krecha nie wiem na co liczyłam :P też jestem po monitoringu i nawet owulację miałyśmy jednakowo :P objawy nawet mamy te same hahaha dobre:) tyle że ja mam cykle 34 dniowe i ovufriend mi pokazuję że w tym cyklu mam niby przewidywany termin @ na 26 dziwne ale pożyjemy zobaczymy oby wredota się nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no co ty nie panikuj :) nie chcialam zeby to tak zabrzmialo zebys sie zamartwiala ze cos napisalas nie tak :) jestem duza i wiem ze takie rzeczy sie zdarzaja ;/ sama zreszta o tym co jakis czas czytam ale nigdy nie mialam bliskiej osoby co poronila dlatego to tak mnie ruszylo bo to podobne tygodnie. Nic sie nie stalo naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zazdroszczę Ci, my mamy dużo drzew i zrobiła się powłoka z liści klonów to już nie muszę pisać jak to wygląda, jednego dnia trzeba będzie to posprzątać, ale ja i tak nie będę mogła, bo to jednak duży wysiłek, a tak to co roku grabiłam liście :) lubię widzieć efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakbyście miały kupić 2l dziecku łóżko to byście kupiły z wyglądu przypominające łóżko dorosłego czy dziecięce z obrazkami z bajek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesnowa wiesz ja chyba bym kupiła normalne łóżko, te z rysunkami czy naklejkami za parę lat już nie będzie fajnie wyglądać, i będziesz musiała wymieniać na "normalne" łóżko. Moja szwagierka kupiła ostatnio dla 3letniego synka wielkie "dorosłe" łóżko i oboje są zadowoleni, będzie służyć przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odebralam wyniki tsh mam w normie niestety mam teststeron ponad normy :-(:-( czeksm aby w polowie cyklu zrobic pozostale bad horm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×