Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

martulka nic się nie martw lekarz ci powie jak postępować kiedy masz wynik ponad normę i wszystko będzie dobrze głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko u mnie jest problem, że ona nie chce się położyć do swojego łóżka, a boję się, że jak zapodam znowu zwykłe łóżko to ona tym bardziej nie będzie chciała tam leżeć :( trudny wybór pomyślę nad tym co piszecie z drugiej strony te bajkowe łóżka są tanie za 300zł , więc spokojnie można bez płaczu wydać kasę na kolejne łóżko np. za 2-3l tylko znowu te dla dorosłych bardziej mi się podobają są takie eleganckie :) Te projekcje pokoików są prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa najlepiej niech sama wybierze łóżeczka, jeśli zeczywiscie kosztują 300 zł, to mozna za 2-3 lata kupić jej porządne łóżko. I nie będzie ci szkoda jak mala wpadnie w etap naklejkowy i całe łóżko będzie wyklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Kurde dzisiaj mam temperature taką samą jak przez 2 ostatnie dni... i ovufriend cofnął mi owulacje... bo temperatura nie potwierdza ze owulacja wystąpila... martwie sie ze pęcherzyk nie pękl. Wiem ze byl... testy owulacyjne byly pozytywne. kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poogladajcie w internecie :) Firanka ja sie na tym zupełnie nieznam , ale wydaje mi sie ze za bardzo polegała na tym kalendarzyku. Moze owulacja wystąpiła i teraz tylko ich sie wysoko normuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niestety ja sie troszke na tym znam i widze ze mam nizsze temperatury po domniemanej owulacji niz powinny byc... kurde zawsze coś :( moze uda mi sie umowic dzisiaj na usg, to lekarz zobaczy czy pekl pecherzyk czy nie... Wrzesniowa ja bym kupila takie dziecięce łózko.. skoro są tanie to za kilka lat poprostu wymienisz. I faktycznie fajny pomysl by to mala wybrala lozko z motywem jaki sie jej podoba, bedzie chetniej w nim spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka ja chyba wole żyć w blogiej nieswiadomosci :D Właśnie po to zeby sie nie denerwować Ale z tym usg dobry pomysł jeśli ma cię to uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej firanka ja bym się aż tak bardzo tym nie przejmowała zaufała bym jednak testom owulacyjnym ale jeżeli masz taką możliwość iść na usg to jasne idź uspokoisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyną
Kmsu a ty znowu wariujesz Ona kiedyś pisała ze chyba 10 w każdym razie 4 dni prze @ Czy tylko mnie dziś ta pogoda myli, normalnie usnelam, miałam milion zeczy do zrobienia a usnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja robiłam test dopiero po 2 dniach od momentu jak nie pojawiła się miesiączka. Cykle mam 28 dniowe, więc test był ok.15 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura dzięki za odpowiedź o to mi chodziło :) a miałaś normalny test czy ten o czułości 10 ? klementyna taka już jestem wariatka :) i nic na to nie poradzę :) STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 hana .............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Robiłam normalny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kochana no wlasnie testom owulacyjnym nie ufa sie tak do konca... natomiast temperaturze jak najbardziej... hormon moze wzrosnąć, test owulacyjny wyjdzie pozytywny ale i tak to nie daje gwarancji ze pecherzyk peknie niestety... no a w zeszlym cyklu co mialam tą biochemiczną to wiedzialam ze ją trace... bo dzien wczesniej temperatura mi bardzo spadla... mam jednak jeszcze troszke nadziei ze jutro skoczy do góry i bedzie juz rosla, albo ze zostaniejuz stala na wyzszym poziomie... Umowilam sie dzisiaj na USG, chce zobaczyc czy pekl pecherzyk czy nie. I tu nawet nie o to mi chodzi czy jest ciąża, tylko czy byla owulacja... czy nie zrobil sie jakis miesniak, torbiel z niepeknietego pecherzyka albo jeszcze cos innego. i mi wyszedl pozytywny test dopiero w dzien @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka fajnie że się umówiłaś na to usg będziesz spokojniejsza a ja przed wczoraj miałam temperaturę 37.6 wczoraj 36.83 a dziś 37.10 http://ovufriend.pl/graph/e7411238261a04ef3e2914fe16933c86 [url=http://ovufriend.pl/graph/e7411238261a04ef3e2914fe16933c86]http://ovufriend.pl/thumb/e7411238261a04ef3e2914fe16933c86.png strasznie dziwna w tym cyklu ta temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na temat testów ciążowych : http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107880,12636925,Kiedy_powinnas_zrobic_test_ciazowy_.html Więc Smile- może zarówno Tobie jak i Mnie się udało? ^^ Chociaż dzisiaj tak jakbym się troche czuła jak na @ chociaż chodzę tak już od jakiegoś 6 listopada i tak gadam :/ miałabym przynajmniej prezent gwiazdkowy z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha do mnie @ przyjdzie chyba wcześniej. Taki wielki mi sie biust zrobił jak 3 dni przed i brzuch boli. A ogólnie to chyba mam przesilenie jesienne bo straszne spać mi sie chce. Właśnie robię pierogi ze szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.l.e.m.e.n.t.y.n.a
Ja robiłam ostatnio polowe czekoladowy z płatkami owsianymi i rodzynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.l.e.m.e.n.t.y.n.a
Dobre są, ja lubię szpital więc jem często Lubię tez kurczaka ze szpitalem i feta Ewentualnie twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka77
Cześć Dawno tu nie zaglądałam. Mam pytanko, może mi ktoś będzie potrafił odpowiedzieć. Dziś mam 13 dc i byłam na usg i okazało się że nie mam owulacji. Ale w jajniku były jajeczka tylko małe. W 10 dc zaczął się śluz a w 11 czułam kłucie jajnika, a w 12 test pozytywny, czy to możliwe że nie było owu tym bardziej że test dwa na plus dwa dni. Dodam jeszcze że temp. dziś lekkko skoczyła ale rwelacji nie ma. :((( Co myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz Smile- U mnie chyba za lada moment będzie po zawodach- też właśnie miałam uczycie ciągłej wilgotności a teraz przed chwileczką jak byłam w wc - mój śluz raczej był koloru ecru niż biały- więc chyba zaczątek początka @- niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile życzę Ci jednak żeby nie było tak dokońca jak u Mnie ;P żeby CI ta @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety potwierdzam na weekend akurat przyszła przebrzydła @ do Mnie - do zobaczenia w kolejnym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 Frezjunia.............25..........15.11.................. 3...........14.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 hana .............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×