Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

O cieszę sie ze wpadła smile Oj zeczywiscie zbierają sie do lekarza, bo to moze być coś poważnego, lepiej sie upewnić ze wszystko ok. A moze jedna fasolkami tylko taka w stylu przyczajony tygrys? Jeszcze nam tu truj brakuje ale ona chwilowo zamieszkuje toaletę i przyjaźni sie z muszla klozetowa biedactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś w szale sprzątania (jutro przyjeżdża moja mama, ale mi niespodziankę sprawiła :D!), więc nie mam za bardzo czasu na nadrobienie co napisałyście - trzeba odgruzować chałupę i zetrzeć kurz z kostek lodu, inaczej ona to zrobi :D. O dziwo, sprzątanie pomaga na mdłości ;), może dlatego, że zamiast skupiać się na swoim samopoczuciu skoncentrowałam się na czymś innym :). Polecam w każdym razie ;). Pozdrawiam i niestety nie obiecuję, że będę się pojawiać, bo jak wizyta gościa to wizyta gościa :D - ale po niedzieli już powinnam zacząć "bywać" na ile córka i samopoczucie pozwoli. Buziaki i powodzenia wszystkim, wracam na szmatę :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smile- wspominałyśmy dzisiaj o tobie- nie denerwuj sie ja też dalej nie mam @ i test też negatywny - byc może nam się cykl wydłużył- nie nakręcaj się - bo to wcale nie przyśpieszy okresu - powiem ci tak- zacznik od bety- wyjdzie cie najtaniej- niż wizyta u ginekologa który i tak ci nie powie- bo i tak za wcześnie- i zapisz się do lekarza już naprawde lepszego a nie z pierwszej łapanki który bedzie miał termin- nie wiem na jakiego ginekologa trafisz- ja w styczniu miałam późniony okres o 14 dni i zrobił mi badanie usg i powiedział ze za wczesnie zeby cokolwiek zobaczyc powiedział ze widac tak jakby pecherzykl już pękł wiec albo jest na okres albo na ciąże :/ i powiedział mi to co wiedziałam że musze isć na bete- nic mi nie dawał na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny ale ma wysoko spacerowke, male jak będzie chodziło to będziesz musiała je wkładać i wyjmowac chyba ze potem w parasolem sie zaopatrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to dziwne o kim nie wspomnę to sie pojawia :) To teraz poproszę firanki, janiolka malinowa i mamę 6 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego to nie umiem przywołać Smile ja tylko dodam ze nadzieja umiera ostatnia Mojej koleżance test wyszedł pozytywny dopiero w 5 miesiącu ten z moczu Więc nigdy nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny im dluzej sie wsluchuje w oj organizm tym wiecej objawow mam :D chociaz te sutki bo czuje juz od 2 dnia od owulacji, teraz czasem czuje podbrzusze i plecy z tylu ale to tak jakbym czula ze mam gazy albo ze musze isc na toalete - choc niedanwo bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka beznadziejna pogoda, słońca już dobry kawał czasu nie widziałam:( tylko spać iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kierownik dosłownie wyczytał mi z oczu że jestem w ciąży... jak on to zrobił szokkkk, tym bardziej że nie dawałam żadnych znaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedzie dobrze. Ja tez im dluzej okresu nie mialam tym bardziej schizowslsm i objawow sie doszukiwalam rozumiem was. Kolezanka mi powiedz ze im bardziej bedziesx schixowac to na pewno nie bede w ciazy cos w tym jest i dlayego postanowilam porobic bad horm czekam na wynik tsh boje sie.... I postaram sie wyluzowac wiem ze nie jest latwo jak sie pragnie dziecka dobrze ze msm wspaniala kolezanke ktora mi powiedz wyluzuj a bedzie dobrze.... Tego tez wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedzie dobrze. Ja tez im dluzej okresu nie mialam tym bardziej schizowslsm i objawow sie doszukiwalam rozumiem was. Kolezanka mi powiedz ze im bardziej bedziesx schixowac to na pewno nie bede w ciazy cos w tym jest i dlayego postanowilam porobic bad horm czekam na wynik tsh boje sie.... I postaram sie wyluzowac wiem ze nie jest latwo jak sie pragnie dziecka dobrze ze msm wspaniala kolezanke ktora mi powiedz wyluzuj a bedzie dobrze.... Tego tez wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miarę fajna pogoda Niewiem wrzesniowa brała i okazały dzidzia truj nie brała i miała mala córeczkę więc niewiem jak to jest ale chyba musi być prawda :) Smile widzisz jak fajńie tak gadać do siebie, to takie relaksujace ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie najdalej Makaron z kurczakiem i pieczarkami, symbol i dobre :) Tera ja pisze sama ze sobą i tak przez cztery kolejne strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No dzisiaj podnioslyscie mnie na duchu tak aktywnie sie udzielając :) Mnie malo ostatnio bo siostra kupila mieszkanie i wielki remont trwa... i jako przykladna siostra pomagam :O heh KMSUL no nalezy Ci sie opieprz moja droga! ;) mialas sie nie nakrecac i tyle o tym nie myslec! jeszcze nawet zarodek mogl sie nie zagniezdzic a ty juz testujesz. No rozumiem w 9, 10 dni po owulce ale nie tak szybko! :) Mama 6latki witaj! milo Cie widziec :) Trujku kurz na kostkach lodu hahaha ty to jestes jedyna :D Dziewczyny pamietajcie poki nie ma @ wszystko mozliwe!! trzymam kciuki za testujące na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od wczoraj mam bole podbrzusza i miednicy, pleców na dole... brzuch i wokół jego osi... pobolewają mnie tez jajniki, glownie ten w ktorym byl pecherzyk... naczytalam sie ze moga to byc objawy ciazy pozamacicznej... czy ktoras wie cos na ten temat? Nie potrafie przestac o tym myslec od wczoraj... pocieszam sie tym ze jestem dopiero 4 dni po owulacji wiec za wczesnie by ewentualny zarodek sie zagniezdzil czy to w macicy, czy poza nią... wiec byloby za wczesnie na objawy ? prawda? czy moze jak jest ciaza pozamaciczna zarodek szybciej sie zagniezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko kochana,ja mam dokładnie to samo,bol podbrzusza i takie ciągnięcie nie dawały mi spac...ale...wlasnie jestem po konsultacji Endo i okazuje się,ze pomimo zlych,ale nie najgorszych wyników tarczy owych,mam wysokie antytpo. To bardzo zle-cyr. Szanse na ciążę z takim wynikiem są nikłe,a nawet jeśli się uda,to zazwyczaj dochodzi do poronienia,a ciąża jest ciąża bardzo wysokiego ryzyka. Zrób jak najszybciej to anty. Nie chce Cię straszyć,ani martwic,ale to anty jest po prostu B.wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo bóli podbrzusze i krzyż,tak samo miałam w pierwszej ciąży i to było normalne. Ciągnęło się do terminu okresu,a potem jeszcze chyba do 8tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pozostałe nie maja znaczenia dla ciąży tak bardzo jak ten antytpo. Ja mam wysoki,bo przy normie 34 mam 405. To oznacza utajona chorobę tarczycy. Może to być również pociazowe zapalenie tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×