Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Mnie do 4 dni po owulacji boli jajnik, lekarka mi powiedziała ze mogę odczuwać przemieszczanie sie komórki Idź na kontrole jeśli sie martwisz ale doktora Google to ty zostaw w spokoju, bo jak by tak brać na serio wszystko co tu pisze to ja mogę już podejrzewać wszystko łącznie z rakiem mózgu albo bycia hermafrodytą utajniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsh miałam 6,36 ale nie ma to większego znaczenia. Miałam jeszcze badane ft4,norma od 0,93 a ja miałam 0,92. Biore euthyrox 25,za 4-6tyg mam powtórzyć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miałam normlnie owulke,bo poszłam sprawdzić na monitoring. Problem w tym antytoo,ze nawet jak się uda,to się nie uda :-( A najgorsze jest w tym wszystkim to,ze nie wynaleźli leku na zbicie tego antytpo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie smile spóźnia i mnie nic nie boli :P boże jak fajnie jak piersi nie bolą- gdyby nie od czasu do czasu uczucie ciepła takie jak na okres- to bym nawet śmiała pomysleć że w ogóle @ nie przyjdzie.... Obecnie to powiem Wam szczerze, że nie czuje się ani na ciąże ani na @ - czuję się po prostu jak facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - jak to jest wyszedł pozytywny dopiero w 5 miesiącu? :O no daj spokoj :P nie bede teraz 4 miechów czekać heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje smile... nie ma co tak sie nieładnie wkrecac w zle stany... poprostu czuje ze inaczej sie czuje niz zawsze... w sumie to nie mam wielkich boli ze nie moge sie ruszac... tylko takie kucia bardziej oj zawsze coś sie znajdzie do zmartwien.. my to mamy zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah :P ja ostatnio mamie zadałam pytanie czy nie urodziłam sie obojniakiem? Zapytała tylko co ja tam pale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy w 8 tyg ciąży bóle w podbrzuszu to jeszcze normalne? boli mnie brzuch, boje się trochę bo ostatnio nie bolal a bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko,po prostu nie wynaleźli. Można leczyć sterydami lub brać selen,jakieś suplementy,ale to lekarz wybiera odpowiednie (podobno trwa to bardzo długo,ale daje długotrwałe efekty w przeciwieństwie do sterydów). Nie mam zakazu staranek,ale lekarz odradzał ze względu na poronienia i to,ze dziecko moze urodzić się chore -łącznie z niedorozwojem psych :-( Generalnie jestem po staraniach...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla kurde troche sie wystraszylam czytajac co Ci lekarz powiedzial... ale powiedzial ze to chodzi o te TPO? przez to moze dojsc do tego poronienia, chorób? nie przez podwyzszone TSH? przepraszam za upierdliwosc ale chce miec jasność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie chwilę i znowu zapisane strony :P Po witaminach niby dzieci tyją, ale czy to prawda.. jadłam od II trym. do samego końca, a jakoś wielkiego dziecka nie miałam :D więc pewnie musi się złożyć wiele innych czynników. Hana mnie brzuch na @ nie boli, ale za to czuję się tragicznie, jak chodzę mam bóle jajników/więzadeł? nie wiem co boli.. ale jest niemiłe. Jak siadam to też to odczuwam, czasami coś tam kłuje. Już sama nie wiem czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa no u mnie to samo, często ciągnie mnie coś w dole, kluje, jak kicham to tez kluje... i często wymiotuje, przed chwilą po herbacie szok, zdrówka :* Smile też widziałam ten w grochy, to chyba jakaś edycja limitowana, mi chyba najbardziej podoba się kolor cream, ale nie wiem czy takie jasne kolory będą praktyczne, chociaż z drugiej strony ciemny na lato to też nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak firanko chodzi wylacznie o ten antytpo,to przeciwciała,które niszczą moja tarczyce,ale również niszczą zarodki - tak mi nienaukowo wyjaśnił lekarz. Nie jest powiedziane,ze też to masz. U mnie jest to genetyczne - albo po pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kolacji :D Hana mi też jest niedobrze po zwykłej herbacie. Smile dobranoc :) ja też lecę wykąpać córę i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jaka jest norma tsh?? przepraszam za upierdliwosc ale niepokoju sie wynikow..czekam czekam i sie doczekac nie moge wyniki mialy byc po 16 a jeszcze nie ma....:-\:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jaka jest norma tsh?? przepraszam za upierdliwosc ale niepokoju sie wynikow..czekam czekam i sie doczekac nie moge wyniki mialy byc po 16 a jeszcze nie ma....:-\:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka norma TSH : 0,03- 4,5 jednak w zaleznosci od laboratorium te normy moga troszke sie roznic... w innym laboratorium u mnie jest ze norma jest do 4,2. ale zawsze na wyniku są obok podane normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dziś niestety nawal pracy więc tylko sie przywitał wpadnie wieczorem i zobaczę wasza radosna twórczość. Zreszta dziś mam kiepski dzien mało nie miałam rano zderzenia czołowego i to z mojej winy :O Wniosek nie wyprzedzają nawet jak osiol przed tobą jedzie 40 na godzinę bo niegdyś nie wiesz czy nie jest na tyle głupi zeby w tym czasie nie przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×