Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no i ja jeszcze nie zasnelam teraz przeszlam z laptopa na telefon hahha dziewczyny te ktore sie staraly i wyszlo bola was jajnik pare dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana no chyba dobrze sie czuje... chociaz pobolewa mnie co jakis czas prawy jajnik, podbrzusze jak na @ tez co jakis czas... a teraz cos pod zebrami tez z prawej strony.. nie wiem czy to dobrze, niepokoją mnie te pobolewania... chociaz dobra dusza pisala mi tu ze to moze byc bol jeszcze tego jajnika z ktorego byla owulacja.. to wszystko jest dla mnie tak nieznane i dziwne ze az przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie wiem czy to były jajniki, ale doł brzucha mnie bolał tak jak na @, a i ktos wcześniej napisał że na początku ciąży sa zupełnie inne objawy niż przed @. U mnie jednak bylo tak, że wszystkie były jak na @, tylko to że zaczeły sie z 10 dni przed @, to mnie zaskoczyło i po tym zorientowałam że się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to chyba jednak wyjdzie przeziebienie juz 4 raz ide na siku wydaje mi sie ze mi pecherz przwialo i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nic się nie boj, te bóle sa naturalne na początku, ja tak miałam z miesiąc czasu, teraz juz nie, czasami tylko coś zakłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze jestem :) Zjadlam 5 pajd z pasztetem i ogórkiem i dalej jestem głodna, chyba to nie dziecko a tasiemiec tam jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez leze wyglodzona dlatego te platki mi po glowie chodza a wogole to jutro kupie sledzia w cebulce i zrobie kapusniak dawno nie bylo a chce mi sie gotowanego hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , mam ochote na grochówke :P chyba jutro na obiad ugotuje :D Co do bóli to cały czas mam te kucia macicy one nie sa przyjemne ale jak kuje to dobrze - rośnie tak sobie tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie poddaje bo jak nie zjem to kolki mam :( autentycznie :P a tak z innej beczki co myślicie o takim spanku i siedzonku ? http://www.sklep.meble.pl/p680,fresh-sofa-drewniana-z-materacem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam woda cisowianke hahahha nie jem juz ale jutro nagotuje jak dla wojska i sobie pojem wszytskiego hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też tak to sobie tłumaczyłam, a teraz jak nie boli to żeby nie mdłosci to nie wiedziałabym czy jestem dalej w ciązy, bez sensu ze nie czujemy jeszcze swoich maluszkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ono nam jest potrzebne na jakiś 14 nocy 2x w roku :P mało miejsca zajmuje nie wiem w sumie :| chcielismy sofo-narożnik z agaty ale byk i na kilka span bez sensu wydawac 6 koła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana do salono-sypialni :P w 27m2 (kawalerka), białe albo kremowe wszystko bedzie białe oprócz podłogi i ścian .Szafa biała, stół biały nawet półka na dekoder biała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam czegoś co można tez dotknąć i wypróbować , jakoś nie do końca ufam sprzedaży wysyłkowej :/ Co do stelażu to moi rodzice mają podobne i jest z nimi już 11 lat a mój tata ma 100kg żywej wagi :P ale 11 lat temu pewnie lepsze wszystko było niz teraz Firanka- kupie folie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśle :P zalezeć będzie od stopnia brudzenia dziecka :D nie no na sofe ;] sa takie fajne pokrywadełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×