Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja też mykam - spijcie spokojnie i miłego poranka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg uwielbiam białe meble, ja mam w sypialni fajny komplet białych, szukalam na all zeby wam pokazać ale nie znalazłam. ja to chyba bardziej nie moge sie doczekac obiadu, mam dobry plan na jutro, prosty ale mam na niego o chote :) dobranoc dziewcznki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wróciłam :D i cena tez jest atrakcyjna w dodatku dostępne od ręki bo to ikea :D na pewno jest wygodne ? :) i pojemnik na pościel ma ? a pokrywadełko do prania się zdejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super by było :) muszę sie wybrać do ikea. Na święta chcemy iść już do siebie więc wypadałoby mieć gdzie spać ;) Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) ogólnie sofa nie do zniszczenia :D taka jaką potrzebujemy wbrew pozorom ikea nie jest zła ;) Dzięki jeszcze raz i do jutra :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jak tylko poszłam spać kilka stron naskrobane.. Mój gin pow. że prędzej zarażę się toxo od źle umytych owoców/warzyw, surowego mięsa niż kota, ale taki przesąd niestety trudno będzie wytępić. Biedne koty :( ja przeszłam toxo, ale nie wiem w jakim momencie, jak bardzo stare jest to zakażenie no i przyznam szczerze, że często jadłam warzywa/owoce z ogródka źle umyte, szczególnie marchewki :P Różyczkę przechodziłam to lekarka nie zleciła mi badań., na toxo mam zrobić tylko awidność, jak zobaczyłam w jednym lab ceny to myślałam, że z krzesła spadnę 150zł za oznaczenie awidności.. to ja wolę robić całą toxo od nowa :D taniej wyjdzie :P Co do ciąży to właśnie większość kobiet ma takie objawy jak na @ i dlatego niektóre się kompletnie jej nie spodziewają i dowiadują u gina pod koniec I trym. Klementyna żyjesz jeszcze? nie zamarzłaś? Ja ostatnio szybko chodzę spać 20/21 i późno wstaję ok godz. 8 , chyba hormony dają o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz :) Firanka na początku musimy przyjąć, że jesteś w ciąży "zagrożonej" ze względu na tarczycę, niski progesteron, itp. chcesz narażać drugie maleństwo ? powinnaś odpoczywać, mało się stresować, a tymczasem chcesz iść do pracy stojącej w pierwszych trzech najgorszych miesiącach,. gdzie prawdopodobieństwo poronienia jest największe? zrobisz jak uważasz, ale czy przykładowo najniższa krajowa będzie warta możliwej utraty dziecka? nie wydaje mi się.. Przepraszam za dosadność, ale inaczej nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale sie rozpisakyscie. @ wczoraj sie rozkrecila więc w pon lece do lekarza lub zadzwonie czy mam brac clo. Kurcze na 12 man do pracy a tak mi sie nie chce! Wiecie moze czy salfazin jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka to mozesz sprawdzic np http://www.doz.pl/ a ja dzis kota kapalam, obrazila sie na mnie za to. biedna wlazla w jakis olej czy cos podobnego, smierdziala i byla cala tlusta wiec ja do wanny wsadzilam strasznie mialczala :( ale nie moge pozwolic zeby to lizala, teraz mnie unika ja do pokoju wchodze a ona idzie do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna musisz.sie.podlizac :) moze daj jej.to co lubi najbardziej :) uwielbiam fochy kotow :p kurcze a mnie od.jakiegos.czasu bolesnie kluja piersi okropne.to jest :/ przez weekend moge byc rzadziej bo mama do mnie przyjezdza szok! Drozdzowke.zrobila i bigos zrobimy mhmm wczoraj.maz kupil galarete ale.obrzydliwa jest troche zjadlam reszta pojdzie dla kotow na dwor albo ptakow. Domowego jedzenia sie nie podrobi :( firanka.daj.znac pozniej jak.sie.czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Firanko mam pytanie,bylas u gina potwierdzić ciaze? Jaki miakas pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa A czy Ty masz już wyostrzony zapach? Bo u mnie chyba się zaczęło, dzisiaj jak weszłam do Lidla myślałam że padne, tak mi czyms zajechało, mąż oczywiście nic nie czuł. dzsiaj będziemy mieli w końcu płytke z naszego wesela to sobie senas zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana tez to mam dzisiaj dzieciaki od sasiadow przyniesli dla malej zabawki ktorymi juz sie nie bawia no i tam sie pali w domu .. przegladalam rzeczy i mnie odrzucalo od tego zapachu niektore zabawki wezme to bede musiala je przeprac i umyc/wyparzyc. My oboje nie palimy wiec jestesmy wyczuleni na takie zapachy dymu papierosow nigdy nie lubilam. I jak.tu.przezyc pozostale 6mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skladalismy lozeczko.i jakas ulomna bylam nie potrafilam.sruby przykrecic gdzie normalnie sama.szafki skladam :( nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ja troche popalałam przed ciążą, ale bardzo malo, tylko raczej do piwka, mąż niestety pali i to sporo, ale nie w domu!Nigdy w życiu bym nie pozwoliła mu zapalić w domu, nie wiem jak to kiedyś bylo, gdzie prawie w każdym domu się paliło. Ale w dzisiejszych czasach to sobie tego nie wyobrażam, od czego jest balkon. Tak samo jak w knajpach, cale szczęście że wrpowadzili ten zakaz palenia. NO to myj, szoruj i wyparzaj te zabawki, tez bym nie wytrzymala tego zapachu, jeszcze w obecnym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×