Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Jeś;li chodzi o temat wina to mój mąż ostatnio miał ochotę na nie i kupił sobie i przy mnie pił ehh :/ generalnie w ciągu 2-3dni wypił całą butelkę a ja sobie patrzyłam, dlatego fajnie wiedzieć szybciej co jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wczoraj i dzisiaj rano sikańca ale takiego z allegro niby czułość 10. oba wyszły negatywne. Zostały mmi jeszcze 2 i stwierdziłam że zrobię też jutro i w niedziele. skoro przyrost bety jest co 2 dni, a u mnie nie wykrywa nawet tych 10 tzn że w ciąży nie jestem , tak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wycwaniłam - jadę dziś na obiad do teściów :D. Ale nawet jakbym została w domu, to i tak nie tknęłabym garów. Od 2.30 jestem na nogach, bo Truj całą noc walczył. Szkoda mi dziecięcia, bo widać że ją boli, leki mogę ordynować w określonych odstępach czasowych, więc czasem jedyna rada to po prostu ją przytulić i kołysać. I tak się dziś kołysałam do 8.00, bo co odłożyłam to był płacz. Więc nie wiem, czy jakbym się wzięła za gotowanie, to "z kaczki zrobiłby się zając. w dodatku cały w buraczkach.." ;). Poza tym ja gotuję dla Małża i Truja, bo sama jestem na diecie :). Mam ochotę zrzucić 4 kilo zanim zajdę w ciążę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Wiek....Ostatnia@.......Cykl starań......kolejna@ Firankaa.........28.......23.08...................1...... ..... 22.09 Staraczkaa......20.......26.08...............1........... ..... Wrzesniowa**...25.......30.08................1........... ....26.09 mala1407.........23.......24.08.................9........ .......26.09 ambaje83........29.......03.09................16......... .......03.10. NOWE STARANIA: Nick ..........Wiek....Ostatnia@.......Cykl starań......kolejna@ Majka88.........24......17.09..............3................ KMSU............22.......19.09..............6...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, to nie do końca tak - nie wiem, jak oni przeliczają te jednostki z moczu na krew czy na odwrót i czy da się to przeliczyć. Jak robiłam czuły test (10) to ledwo krechy wyszły. Jedna po południu, to ok, ale ta rano też nie była super-mocna. A test bety tego samego dnia pokazał 162 :) czy coś około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłaś:D a jeszcze jedno! FIRANKAA KIEDY TESTUJESZ?? BO Z TABELKI WYNIKA ŻE JUTRO POTENCJALNA< NIECHCIANA< @. Czekamy na info!!!!! U mnie temp wczoraj 36,9 i dziś tak samo. Czyli spadła o 1 kreseczkę od przedwczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie mam zielonego pojęcia jak to jest. U mnie jest na razie 9 dzień od potencjalnej owulacji wg kalendarza, bo nie mierzyłam od początku testami, więc obstawiam, że mogła być później np. o 1-2dni. To by było jeszcze mniej dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja i już się staracie o kolejnego malucha? podziwiam :D bo ja to bym oszalała, wiem jak moja prawie 2l się zachowuje i teraz jakbym miała mieć już kolejne dziecko to bym osiwiała.. a znowu dziecko 3l już jest bardziej poukładane :) wczoraj spotkałam mamę z chłopcem 3l to tak jej zazdrościłam dziecka ehh wiadomo mówił pełnymi zdaniami, grzeczny, słuchał się :) ładnie się bawił. Mówiła, że chodzi spać o 19, że nie ma z nim żadnego problemu. A my mamy wieczne problemy. Czekam tylko aż dorośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ma 9 miechów, jest przecudna i jutro właśnie jadę się na nią napatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Tak, bo boję się, że jak nie teraz to już nigdy :D! Jak zobaczyłam jak absorbujące jest takie małe dziecko i cieszy mnie każda rzecz, którą potrafi zrobić już samo (ot, trzymanie butelki z jedzeniem czy piciem - i już masz pół godziny na gotowanie, ogarnięcie chaty czy choćby chwila dla Ciebie przed kompem), to boję się, że im Truj będzie starszy i bardziej samodzielny, tym mniej mnie będzie ciągnęło do powrotu w pieluchy :D. A nie chcę mieć jednego dziecka. Sama mam dużą rodzinę i wiem, że rodzeństwo to jest to kapitał nie do przecenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj?:) a skąd się wzięła taka nazwa jeśli wolno spytać?:) bardzo oryginalna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja jeśli masz rodzinę, która Ci pomoże, bo przy małej różnicy będzie mega dużo pracy to oczywiście nie ma się nad czym zastanawiać :D moja też jest dzika za dziećmi, ogląda obrazki w gazetach to je non stop całuje i mówi dzidzia, jak widziała ostatnio malutkiego niemowlaka takiego co miał 3mieś. to obok niego się położyła, dotykała palcem i pocałowała w usta ;) naprawdę słodki widok, a co do czego przyjdzie to będzie zazdrosna o rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chłopak czy dziewczynka?:) super, bardzo Ci zazdroszcze .. a mozesz opowiedziec o ile mały Truj Ci pozwoli :) jak się czułaś przed pierwszym zobaczeniem 2 kreseczek? czy miałaś jakieś objawy, coś zwróciło Twoją uwagę no i kiedy zdecydowałaś się na test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewucha :). Skóra z ojca zdarta i pierwsze słowo to "tata" powtarza je jak pokręcona. Żadnej wdzięczności dla matki, która ją przez 9 miechów pod sercem taszczyła ;). A tak serio - to przed II krechami czułam się jak zwykle. Naprawdę nic mi nie dolegało. Ani piersi, ani mdłości, ani bóle brzucha, ani wstręt do zapachów, no nic. Zaczęło się po 6 tyg. ciąży. Ale wtedy nawet otworzenie lodówki było wyczynem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa - powodzenia w testowaniu kiedy dokladnie test\ujesz ? mamatruja-smacznego a ja moje drogie kbietki wlasnie wrocilam z pracy i stwierdzam ze chyba zaczynaja sie odzywac moje piersi tzn czasem cos mnie zaswedzi zakluje no i mam wiekszy apetyt tylko nie wiem czy to na @ czy nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka zapewne jutro :) ale nie wiem czy jest sens skoro jutro będzie dopiero 10 dzień od zapłodnienia, może lepiej poczekać do 2 dni przed @ sama nie wiem :) ale ciekawość mi żyć nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×