Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

dziś jest moj 31/34 dc i nic. tez wyszła 1 krecha. nawet cienia 2 kreski nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa moze to za wczesnie testujemy? wyczytalam gdzies ze sikańca warto najwcześniej zrobić w dniu spodziewanej @ a z krwi powinno wyjść wczesniej. Ale jakoś boje się robić tą betę w pon. Boje sie rozczarowania ..... ja mam mieć @ w środę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możliwe, że za wcześnie, ale mi się wydaje, że mogłam po prostu nie trafić w owulację, że mogła być 12, ale np. w nocy/rano, a u nas doszło do czegoś grubo popołudniu, więc po ptakach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko jajnik delikatnie kluje ale obawiam się że wszystkie moje w tym cyklu " objawy ciążowe" są wywołane luteiną ... ból podbrzusza, temp 37 st, ból głowy, zawroty głowy, nudności po jedzeniu ... tylko zastanawia mnie to czyste krwawienie 6 dni po owu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było "krwawienie" tylko jednorazowo na papierze zobaczyłam zakrwawienie. i na 2 dzień raz brązowe i od tego czasu nic. byo to odpowiednio 4 i 3 dni temu. to gdyby to bylo to to test sikaniec o czułości 10 by już coś zapewne pokazał. Bo to 10 na sikańcu odpowiada poziomowi bety ponad 10 we krwi czy jak to sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2- 3 dni po rzeczywistym plamieniu implantacyjnym test ciążowy powinien być już jednak dodatni." no to dupa w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli to było zagnieżdżenie to chyba by musiało coś wykryć, bo hcg na początku rośnie z dnia na dzień coraz szybciej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy te allegrowskie testy są dobre:D niby ważność do 06/2014 ale jakoś takie dziwaczne są. tylko wydaje mi się ze gdyby coś miało wyjść to by już wyszło ..chociaz cień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi allegrowski test o czułości 10 wykazał ciąże tydzień po @, kupiłam kilka sztuk i testowałam każdy (po co miały leżeć) to każdy wykazał ciąże. No, ale na pewno raz na kilkaset sztuk zdarzy się wadliwa partia haha! Tak sobie tłumacz co nie :P mamy jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień po @ ??? to ja może rzeczywiście skuszę się na tą betę w poniedziałek .. mi został jeszcze jeden allegrowski i zamierzam zrobić go jutro tak żeby nie leżał bezczynnie w szafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :D No i mam pierwszy dc. @ W KOŃCU łaskawie przyszła, dobrze że nie szłam drugi raz na tą bete. Z dwojga złego tzn. czekania czy samej @ to już wole @. Przynajmniej wiadomo, co i jak a nie takie czekanie i martwienie czemu nie ma. Swoją drogą pierwszy wraz w życiu mam przesunięcie o prawie tydzien :o A boli.... Dawno tak nie miałam. Przed porodem bywało nieraz i tak że za przeproszeniem sralam i żygałam dalej jak oczy widziały, z bólu. Żadne środki przeciwbólowe nie pomagały. Jak jeszcze chodzilam do szkoły średniej to pamiętam, że nikt mi nie wierzył. Z czasem minęlo ale pamiętam, że kiedyś w pracy mnie dopadło że nie byłam się w stanie ruszyć i na tempa szukałam kogoś, kto by mnie zmienił. Na szczęście od ok. 2 -2,5 roku jest lepiej. Boli jak cholera ale bez takich dodatkowych "atrakcji". Teraz musze się cofnąć pare stron wstecz i poszukać linku z tymi testami o czułości 10 co polecałyście, chyba że ma któraś z was pod ręką, to byłabym wdzięczna za ponowne wklejenie (i owu i ciążowe) bo szukanie + próba ratowania laptopa przed moim małym szkodnikiem graniczy z cudem...w dwóch to nie pisanie, szczególnie :P Swoją droga jaki tu ruch na forum :D Ale dobrze, piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula witaj :) zazdroszczę, że masz już tą pewność, ja właśnie zakupiłam bodziaki dla małej na zimę, bo już nie mogę patrzeć na jej goliznę jak się pochyla na dworze, wieki już bodziaków nie kupowałam, ale widzę, że muszą, bo dłuższa bluzka też wychodzi ze spodni. Ogólnie robi się zimno, po spacerze ma zimne dłonie i stopy, muszę jej już ubierać kurtkę jesienną i myślę o zakupie butów z futerkiem jesiennych. Znowu wydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Czesc u mnie tez nie najlepiej. Od rana jestem w robocie do wieczora. Leje deszcz, a do tego dzisiaj temperatura jeszcze spadla i mam plamienia.... tak jak alutkaa i niedlugo pewnie rozkreci sie @.... buuuuuuuuuuuu :( Kasiula, alutkaa widze ze we trzy naraz dostałyśmy dzisiaj @ :P, moze w nastepnym cyklu we trzy zafasolkujemy ;)... wrzesniowa, mala jeszcze w was nadzieja kasiula zaraz podam Ci linki skąd wziąśc te testy najczulsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
tu masz zestaw 10 testow owulacyjnych+ 1 test ciążowy, ja te wzielam: http://allegro.pl/1xtest-ciazowy-10x-testy-owulacyjne-super-czule-i2649891171.html I jeszcze od tego samego sprzedawcy ja wzielam kilka ciązowych: http://allegro.pl/test-ciazowy-10miu-mi-testy-ciazowe-expres-i2649891178.html ale jeszcze są inne zestawy u tej osoby, wieksze pakiety.... sprawdz sobie w zakladce "wszystkie przedmioty sprzedającego "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wedlug chinskiego kalendarza na chlopca mam wrzesien i pazdziernik w tym roku :p.... pewnie to bzdura, chociaz dziewczynom sie sprawdzily te przewidywania... a ja jako ze celuje w chlopca to chcialabym zaciążyc w pazdzierniku, wiec biore sie za siebie. I tak kupie te tabletki na śluz z wiesiolka- oeparol i zel ulatwiający zaplodnienie... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Firankaa Mogła byś mi podesłać linka do jakiegoś sklepu internetowego gdzie mogę kupić tabletki na poprawę śluzu i ten żel była bym Ci wdzięczna chciała bym zobaczyć co to i w jakiej cenie :) Dziewczyny przykro mi że okres się zbliża ale idzie nowy cykl więc teraz którejś z nas na pewno się uda :) wierze w to jeszcze nadzieja na ten cykl we wrześniowej i w małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie wierzę, że żadnej z nas się nie uda w tym mieś. oprócz Gagkan jakieś to dla mnie nierealne.. tyle osób i nic? jeszcze Laura ma na 26. może ona chociaż ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Tak sobie Was troszkę podczytuje od jakiegoś czasu i chciałam coś napisać jeśli można. Ja miałam te testy z allegro o czułości 10. Zrobiłam jeden dwa dni przed @ z popołudniowego moczu, wyszła taka blada kreska że pod światło musiałam patrzeć, żeby ja dostrzec. Nawet mężowi nie pokazałam bo sierdziłam że uzna mnie za wariatkę :) Na następny dzień czyli dzień przed @ zrobiłam rano i wyszła druga blada kreska, blada ale widoczna. Póżnej codziennie robiłam jeszcze po jednym przez 3 dni. Bo mi zostały :) i codziennie ta kreska robiła sie ciemniejsza. Te testy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Aha i my staraliśmy się jeden cykl. Przedtem jeden miesiąc jadłam olej z wiesiołka. Nie używaliśmy w trakcie starań żadnych żelów, a po leżałam jakieś pół godziny na łóżku z poduszka pod pupą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda witaj! pisz czesciej :) teraz jedziemy na tym samym wózku wiec trzeba to przeczekac hehe :P naczytalam sie ze na poprawe sluzu albo ten wiesiolek, najlepsze tabletki- Oeparol, tu masz link: http://allegro.pl/oeparol-olej-z-wiesiolka-60-kapsulek-apteka-flora-i2640067169.html Ale ja chyba najpierw zobacze w aptece u mnie w miescie, bo podobno mozna go latwo dostac wszedzie :) A te zele to np: http://allegro.pl/conceive-plus-lubrykant-75-ml-wspomaga-poczecie-i2624845562.html Szkoda tylko ze takie drogie :(. Ale ja go w sumie chce kupic bo mam bardzo malo sluzu i normalnie podczas seksu odczuwamy bol z mężem... zawsze stosowalismy normalne nawilzające zele DureX, ale podobno dzialają niekorzystnie na plemniki, tak jak i ślina... wiec pozostaje nam zainwestowac w ten co niby pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×