Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Własnie tez jestem ciekawa czy Firance sie @ rozkręcił??? Mi jak narazie nie, czekam do jutra choc tempraturke ciagle 37 mam , glowa mnie nadal boli i mam wrazenie jakbym mnie cos łamalo ;/ nie chce poki co faszerowac sie lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no i mam taki wodnisty sluz, dlatego tak mokro sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no i mam taki wodnisty sluz, dlatego tak mokro sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Alutkaa u Ciebie to dobry znak. Mozesz czuc sie jak na chorobe jak zaszlas i masz wysoką temperature, a u mnie dooopa, tempka spadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka tez mam takie wrazenie jakby co chwile mi cos lecialo ale okresu nie widac tylko delikatne plamienie nie na bieliźnie . Badałam sobie szyjkę i mialam lekko zabarwiony śluz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka z tą temperaturką to tez nic pewnego !! Mam nadzieje ze nie rozkręci sie nam okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa , pewnie pisałas wczesniej ale nie chce mi sie czytac ostatnich postów ;) Kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na jutro , mierze codziennie pod pacha i rano i wieczorkiem mam 37 kilka dni temu mialam jeden dzien 37,2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Wrześniowa Gratulację!!!! Ja miałam taką kreskę dzień po spodziewanej @, nie jest taka blada. Pokazałabym ci moją. Nic nie było widać a ja widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka ja pod pachą dzisiaj rano o 4-5-6 nie pamiętam dokładnie miałam 37 :) taki stan jest od kilku dni i nie jestem chora, w poprzedniej ciąży też miałam przez wiele tyg. 37 termin mam na 26.09 , JVCpowerC no to właśnie ten drugi test jest taki bladawy, że ledwo go widać, trzeba się dobrze przyjrzeć, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Jak jutro zrobisz z rana powinna być już troszkę ciemniejsza. Ile masz tych testów jeszcze? Jak jeszczemasz to zróbjeszcze jeden dziś. Jak wyjdzie tak samo blada krecha no to GATULACJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie dziękuję żeby nie zapeszyć, bo jednak trochę czasu zostało :) a teraz mam moralniaka bo piłam kawę nawet 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa mam nadzieje że jutro beda II wyraźne krechy i temeraturka nie spadnie !!! Mnie niepokoi tylko bol glowy choc moją szwagierke bardzo bolala glowa na poczatku ciazy. Zwiazane jest to z wieksza produkcja hormonów.Ale nie nakrecam się jeszcze :) Czekam do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Aga - Ty się tam trzymaj dziewczyno, leż, nie denerwuj się i myśl pozytywnie. A zaraz po wizycie u lekarza daj znać. Wrześniówka - bardzo serdecznie Ci gratuluję :D!!! Moje krechy w ciąży były bledsze, a teraz ząbkują :D. I co to ma znaczyć "ciąża biochemiczna"??? wyrażaj się ;)! A tak poważnie - ja mocno wierzę, że wszystko będzie ok z maluszkiem. W przyszłym miesiącu ja będę powtarzała na forum "nie, no któraś z nas jeszcze musi zajść" - to może mi się uda :). U mnie bez zmian, no może z tą, że dziecię mi zaczęło gorączkować i po telefonicznej konsultacji z pediatrą, na poniedziałek musiałam ją zapisać do przychodni. A w związku z tym nie uda mi się dotrzeć na USG :(. Przełożę na następny tydzień, jak się da. I niech już przychodzi ta cholerna @, chcę mieć ją z głowy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
a mnie wlasnie zaczyna tak bolec miednica i krecic w brzuchu ze pewnie jeszcze dzisiaj mnie zaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, a Ty jak długie masz cykle? Pewnie pisałaś, ale wolę zapytać niż wertować 40 stron :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mamatruja myślisz, że to sposób? no fakt pisałam o tym kilka razy :P a tak na poważnie, to czuję, że coś jest nie tak , bo przy sprzątaniu tak mi dziwnie brzuch ściąga podobne odczucie miałam w zaawansowanej ciąży. No i siku coraz częściej mi sie chce, szczególnie w nocy. Wiecie co kolejny test będę chciała zrobić z czułością 25, tylko nie wiem czy on wykaże ciąże przed @, wtedy to będzie dla mnie pewność. Tyle, że muszę go najpierw kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mama Truja ja mam dlugie bo 31dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka - u mnie dziś 30/31, więc w poniedziałek @. Będziemy iść łeb w łeb ;) w przyszłym miesiącu. I Panie tu obecne będą musiały wybaczyć nam przedłużające się nieobecności między 08-14.10 :). Potem obydwie będziemy powtarzać "nie, no któraś z nas musi zajść" - i zaciążymy obie :). Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wolalabym co 27... same Ci sie skrócily te cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mama Truja wchodze w to :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa a w poprzedniej ciąży tez mialaś bole brzucha przed data spodziewanej miesiączki ??? Mnie w tym cyklu to juz polodnych zaczal bolec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wrześniowa - ja to piszę bez złośliwości. Nic nie ryzykujemy a możemy zyskać - powiedzonko może nam przynieść szczęście :D. W końcu Tobie się udało :)! Firanka, robisz już dziurki w piżamkach :D? Ja chyba zacznę, bo zimno jak w psiarni a w kaloryfaerach grzać na chcą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja wiem, że nie mówisz złośliwie no coś Ty :) Firanka już pewnie zaczyna dziergać piżamki dla siebie i męża, tylko żeby nie zrobiła za małych dziurek :P Mnie bolał brzuch jak miałam dostać @ i później, a czy prędzej to nie pamiętam. Teraz przecież bolał mnie brzuch kilka dni przerwy i dzisiaj znowu boli z euforii chyba,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mama Truja hehehe u mnie tez nie grzeją, ale wiesz ja mam taką starą pidzamkę, niezykle wygodną, poprutą trochę w kroku :P więc w sam raz pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×