Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

a duzo masz tych testow? w aptece sa juz takie to wykrywaja 3 dniowa lub 6niowa ciaze wiec co ci szkodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdaje się że w pizdu i wylądował, dzisiaj beta niższa niż wczoraj, tak że tylko w poniedziałek potwierdzę u lekarza że to jednak nie tym razem będzie dzidzia :( , będę więc pewnie staraczką jak wy.obym zdążyła zanim mój zegar przestanie tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Jakie pogaduchy tu trwają :). Ja dzisiaj wolne mam i bylam na zakupach. DO domu prawie bieglam bo tak mnie rozbolał brzuch i poczulam jakbym miala mokro w majtkach.... pomyslalam ze dzien wczesniej przypłyneła @... ale okazało sie ze nie. Mam poprostu dzisiaj sporo sluzu... pewnie to zapowiedz zbliżającej sie @ :O Tak czuje bo dzisiaj intensywnie czuje bóle okresowe :O No ale dobra niech juz bedzie i zacznę nowy cykl. Mala u mnie raczej juz nie ma sensu testowac, przypuszczam ze jutro, moze w niedziele dostane okres. Tak jak pisalam temperatura mi dzisiaj sporo spadla. Wczoraj 36,94, a dzisiaj tylko 36, 74. Wrzesniowa no moze faktycznie troszke za wczesnie zrobilas test :) Zrób z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
aga okropnie mi przykro :( nie wiem jak Cie pocieszyc... moze ze do póki nie ma ostatecznego potwierdzenia... nie zalamuj sie jeszcze, moze idz jeszcze dzisiaj do lekarza, niech Ci da leki na podtrzymanie, lez i nic nie rób....Oby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w sumie mam nadzieję że coś jeszcze z tego będzie , do lekarza nie dostanę się dzisiaj a potem wekend , trudno jakoś przetrzymam.od początku biorę duphaston a z tego co wiem to on jest na podtrzymanie, na razie nie mam żadnych plamień ani nic takiego ale w sumie to parę dni temu przestały boleć mnie piersi. no cóż w pon. wszystko się wyjaśni a że wizytę mam na 19ta to później dam wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
staraczkaa te zachcianki Cie wyróżniają ode mnie, moze ja dostane @ a ty nie? ;) aga poztywne myslenie jest baaaaardzo wazne. Dobrze ze nie masz plamien. Tylko nie przemęczja sie... nie wiem czy masz możliwosc by przelezeć weekend. Moze w poniedzialek beta zacznie w koncu rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka a ty kiedy masz miec @? IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Firankaa testuj ! IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII aga do łóżka ! IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII czas zaprowadzić tu chyba porządki :) IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula wiatr432
czesc dziewczyny czytam wasze wpisy i mam pytanko staram sie zajsc w ciaze poprzedni cykl mialam 32dniowy a dwa poprzednie po 21-22dni. w tamtym tygodniu bylam u lekarza a on przepisal mi duphaston niby ze pomoze zajsc i troche torbiel zmaleje. zaczelam brac i po pieciu dniach dostalam kkwawienia ktore trwa do dzisiaj i nie zanosi sie aby sie sjonczylo. normalnie @ powinnam dostac 28-29wrzesnia. dodam jeszcze ze tabletku tylko 3wzielam i wiecej nie bo nie wykupilam recepty a mialam jeszcze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula wiatr432
a pytanie co o tym myslicie? a przed krwawieniem dwa dni mialam plamienia i piersi mnie lekko bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula wiatr432
przepraszam nie jasno napisalam wzielam 3tabletki a 5dnia dostalam najpiwrw plamienia a pozniej krwawienie. ogolnie lekarz kazal brac mi 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie bralas przez 10 dni ? masz krwawienei z odstaienia. nie rob tak wiecej bo namieszasz sobie w hormonach ! skoro lekarz kazal ci brac 10 dni to bierz 10 dni a nie skracasz sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula wiatr432
bo sie wkurzylam ze krwawienie dostalam wogole juz sama niewiem wkurza mnie ten lekarz. w nastepnym cyklu pojde do innego i poprosze go o skierowania na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bralam duphaston to mialam brac na tej zasadzie ze : od 16-25 dc brac ale jesli krwawienie wystapi w trakcie brania to odstawic i to liczyc jako pierwszy dzien cyklu i na nowo od 16-25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Ja juz po obiedzie. Zastanawiam sie jak jeszcze wykorzystać ten dzień wolny :) hula wiatr ja Ci nie pomoge, bo nigdy nie bralam duphastonu... mala 1407 hehe porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko ale Ty w ogóle nie zamierzasz testować? może jednak spróbuj .. mi temp skoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
mala ale spójrz na moj wykres : jak nic zaczeło spadac... http://ovufriend.pl/graph/ecc488ac6d0800ad709a3790c166fe7b Pozatym mam dzisiaj powracające bóle typowo okresowe... jak chodze do toalety to az sprawdzam czy aby juz nie dostalam okresu... pozatym mam dzisiaj sluzu duzo mokrego, jak woda... wiec absolutnie nie ciążowego.... mysle z e w przeciągu dwóch dni dostane @.... jesli jednak nie to oczywiscie wtedy zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wykres. jak u mniei nic nie wyjdzie to też go sobie założe :) no rób jak uważasz Firaneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Ja sie dzisiaj rozlozylam na.dobre poszlam do lekarza i wzielam elke mam zapalenie gardla i wezlow.chlonnych,moze lepiej ze w tym miesiącu sie nie udalo widocznie tak mialo byc..posprzatalam sobie w domu,popralam i ugotowalam zupe,tak sobie mysle.jak by zawsze mozna tak bylo posiedzieć sobie w domu a nie ciagle ta praca i praca;)Widze ze coraz wiecej nas tu przybywa,ja juz nie nadazam czytac was kochane,ja mam dzisiaj 5 d.c niedlugo zaczynam przytulanie:)o ile mi sie.skonczy @ bo odkad odstawilam tablet to mam takie.inyensywne kewawienie @ mam po 8 dni,mam nadzieje.ze.to nie wplywa na moja plodnosc?!ale mialam usg w tym.roku i nie wyryli nic innego oprócz nadzerki,ale.ja mam od zawsze.Mam nadzieje ze kolejny.cykl bedzie dla nas bardziej owocny;)pozdrawiam was i zycze udanego weekend.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się popołudniu przespałam i miałam taki dziwny sen, że szkoda słów. Potem, że niby w ciąży byłam, pączki mi się śniły :P to po obudzeniu wypiłam sobie kawę i poszliśmy sobie kupić do cukierni pączki i ciastka orzechowe :P lepiej żeby mi się takie sny nie śniły, bo będę jak wieloryb od słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka duuuużo zdrowia!! Aga podziwiam Cię, że jesteś taka spokojna, ja to bym od razu panikowała, ale mam taki charakter. Zawsze można iść na pogotowie jak coś się dzieje niepokojącego, ale skoro nie masz plamień to na pewno by Cię zbyli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wreszcie weekend.. jutro mam fryzjera na 8 i na 14 chrzciny u siostry.. najchętniej bym się położyła spać i spała do poniedziałku.. strasznie zmęczona chodzę ostatnio.. a dopiero co na urlopie byłam.. aga kiedy Ty do lekarza idziesz? troche mnie martwi ta Twoja beta lekarzem nie jestem ale mój lekarz mi mówił że czasem spada trochę.. więc bądź dobrej myśli.. ja do testowania mam tydzień z kawałkiem ale myślę że jutro zakupię po drodze parę testów w razie "w" bo nie mam w domu ani jednego a że za miastem mieszkam to do apteki mam 15 km hehehe.. ja dziś na obiad frytki i rybę zrobiłam na szybko bo żołądek mi do tyłka z głodu uciekał taka głodna wróciłam z pracy.. Mama Truja doskonale cię rozumiem. My zaczęliśmy starania jak mały rok kończył mniej więcej, no może chwile wcześniej.. ale niestety do tej pory nie dane mi było zostać drugi raz mamą.. ale też chciałam urodzić, wychować i pracować do emerytury potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech do niedzieli 2 dni a mam wrażenie jakby to była weczność :).. od 3 dni mam okropne bole głowy a wczesniej nigdy mnie nie bolala ;/ Staraczka ->Firanka-> tez mam bole brzucha jakby za moment zblizał się @ ;/ Aga -> bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) u mnie na 100% nici w tym cyklu. :D nigdy mi tak kawa nie smakowała jak dzisiaj ! ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czemu tak sądzisz? może kawa to dobry znak :P mi też chętnie wchodzi, ale ja jestem kawoszem to też co innego, a poprzednio od kawy mnie odrzuciło dużo później. U mnie też się zapowiada doopa, robiłam rano i 1 krecha, kolejny zrobię w poniedziałek albo wtorek jeśli wtedy wyjdzie krecha to już nadziei mieć nie będę :) kurcze chociaż jedna z was jeszcze musi być w ciąży no litości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi także kawa smakuje-jestem kawoszem :) Własnie sie nią delektuje:D Nadzieja na II krechy juz mni opuscila ;/ dzisiaj mam leciutkie brązowe plamienie -jutro chyba sie rozkreci @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×