Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firankaa ja tylko wyjęłam ten termometr nieco brudny i byłam pewna że dostanę @ ale nie dostałam tzn dostałam ale 4 dni później i raczej tego brudnego termometru nie podpinała bym pod to że dostałam @ po 4 dniach JVCpowerC gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Dziekuje. Wam też życzę córeczek i synków co nie miara :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
aha,bo ja myslalam ze jeszcze tego samego dnia mialas jakies plamienia... czyli kurde mam jak ty. termometr brudny... i susza póki co :/, mam nadzieje ze jutro juz zaczne miec normalny @, bo nie potrzebnie wydluza mi sie ten cykl, a i tak dlugi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa jeżeli faktycznie nie jesteś w ciąży to lepiej żebyś dostała @jak najszybciej bo tylko cykl się wydłuża ale może to było plamienie implantacyjne Jesteś parę dni przed terminem miesiączki a już dobre kilka dni minęło od owulacji ? Na bieliźnie lub wkładce spostrzegłaś niewielkie plamienie i zastanawiasz się co ono może oznaczać Istnieje wiele przyczyn plamień . Jedną z nich może być efekt zjawiska jakim jest implantacja zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSIeUda nie, to nie moze byc plamienie implantacyjne, na to juz za pozno... poprostu wolniej mi sie okres rozkreca. Nie bede sie nakrecac ze jednak sie udalo, bo wiem ze nie. Wkurza mnie to bo tak piszesz tylko cykl sie wydłuza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa to tak jak u mnie cykl tylko się wydłużył bo i tak @ dostałam wszystko to jest dziwne a ty kiedy miałaś dostać dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no dzis... moze chociaz troche zacznie sie rozkrecac do wieczora, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Firanka robiłaś? Moja mała nabiła sobie guza o schody jak wracałam z nią ze sklepu :( ma trochę zdartej skórki i będzie wielki siniak. Biedak mały. Nie lubię takich sytuacji. Dobrze, że tylko na tym się skończyło. Liczę na to, że chociaż jeszcze jedna z nas jest w ciąży. Plisss! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
nie robilam, bo zobaczylam termometr troszke usmarowany i bylam pewna ze okres tak jak powinien sie pojawil... pewnie bedzie jak u KiedysMozeSieUda powolutku bedzie sie rozkrecal, jak na zlosc Wrzesniowa cale szczescie ze malutkiej twojej nic wiecej sie nie stalo... niestety takie siniaki, zdrapania to normalka u dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa jak masz więcej tych ciążowych testów to ja zrobiła bym na Twoim miejscu jutro z porannego moczu jeżeli nie dostaniesz do tego czasu @ i obyś nie dostała :) Wrześniowa** dobrze że małej nic się nie stało. Nie pierwszy nie ostatni siniak uroki dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak bardzo może być blada druga kreska ciążowa? zrobiłam przed chwilą test i zwariowałam wyszła druga blada hmm.. tylko nie wiem może być aż tak blada, ale dobrze ją widać jak idę z testem do okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa o kurcze to chyba Ci sie udalo...nie bede jeszcze gratulowac aby nie zapeszyc... jesli widzisz drugą kreske to znaczy ze ciąza, moze byc nawet bardzo jasna, wazna ze wogóe jest... tak wiec moze zrób jeszcze jeden test. Ciesze sie z tobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no do @ 4 dni, ja wiem, że się zdarzają ciąże biochemiczne.. w dodatku jutro może co innego pokazać. Wiadomo. Jeju aż mi serce lata.. Lecę dać jeść marudzie, bo już jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa ale jak to... robilas dzisiaj z porannego moczu i byla jedna krecha i teraz po kilku godzinach zrobilas znowu test i są dwie, czy tak? tak szybko by był przyrost? hmm a tej samej firmy robilas te testy? te z allegro? Kurcze bede trzymala kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robiłam o 4 rano, bo nie mogłam już z pęcherzem wytrzymać, a teraz po 14. Kolejny zrobię wieczorem albo rano, bo teraz już nie mam czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Bedzie dobrze :), ale wyobrazam sobie jak teraz sie denerwujesz ;) powiedzialas swojemu? czy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jest, nie wiem czy mówić, bo się założyliśmy, że jak będzie za 1 razem to on do końca roku będzie swoje hobby uprawiał codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby się nie udało to miałam mieć codziennie masaż, także muszę się zastanowić, ale dziwne to wszystko, rano zero kreski, a teraz wyszła od razu, może wtedy było np. 8-9? i po 12h zwiększyło się do 10? bo jednak beta przyrasta bardzo szybko na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa moze i tak :). Ja mysle ze udalo Ci sie. U mnie nawet cienia cienia nie bylo. A ty mierzylas temperaure w tym cyklu? chyba nie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam drugi raz test po godz. wyszła druga kreska ale bledsza od tamtej, bo jednak mocz bardziej rozrzedzony jest. Kurcze chyba powoli mogę się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa ja tez mysle ze mozesz sie cieszysz. Idz na bete w poniedzialek i wtedy juz calkiem bedziesz mogla sie cieszyc :) A to tez twoj byl pierwszy cykl, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasze 1 starania. W poprzedniej ciąży nie robiłam bety, więc teraz chyba też nie będę się nakręcać i w razie czego denerwować jej małym czy zbyt wysokim przyrostem. Zrobię jak nie przyjdzie @ test i wtedy to za 2/3tyg. do gina na potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Nie ma wlasnie kurde. Co chwile biegam do kibelka bo czuje ze plywam... a tam suchutku, tylko na termometrze jak wyciąglam troche brązowych mazi... pewnie to byla tylko zapowiedz i jutro przypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×