Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
JVC power witaj. Ale z dobrymi wiesciami do nas przyszlas :) Ale z Ciebie szczesciara ze udalo Ci sie za pierwszym razem... ciesze sie ze sprawdzily sie te testy z allegro... moze masz jeszcze jakis rady dla nas? A i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
JVC a wiedzialas dokladnie kiedy mialas owulacje? I jak czseto sie kochaliscie? Wiesz dokladnie kiedy bylo poczescie? :) ale pytaniami Cie zasypuje, wybacz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa a my Cie bedziemy witac w nowym cyklu :D hehe Ale serio życze Ci by sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Miałam cykle 32 dniowe. I od 14 dnia cyklu do 19 dnia były starania, z tym że jakoś jeden dzień sobie odpuściliśmy bo nam się nie chciało. A te dni płodne to sobie sprawdzałam na tej stronce http://piekielko.com/kalendarzyk. U mnie się sprawdziło :) I jeśli chodzi o objawy to specjalnie ich nie było ani na ciąże ani na @. Bolały mnie piersi ale to z półtora tyg przed @, nie był to straszny ból raczej pobolewanie ale tylko na zewnętrznej str piersi i źle się czułam, myślałam że grypa mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no a mówią zeby codziennie sie nie kochac.... a tobie sie udalo :) I barlas tylko tego wiesiolka, tak? a czy twoj mąż bral jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Nie nie brał witamin żadnych. Ja tylko ten wiesiołek. I z tego co pamiętam to się go bierze tylko do któregoś dnia cyklu. No ja tez słyszałam że codziennie to sie nie powinno ale nasza para znajomych która też jeden cykl sie starała to oni chyba w ciągu 3 dni to kilkanaście razy sie starali :) Mąż koleżanki miał jej juz dość heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Dodam że ten pierwszy cykl to był taki no jak by to powiedzieć na próbę heheh tzn nie wierzyłam że za pierwszym razem może się udać, nie liczyłam nawet na to. Ja i maż paliliśmy, do tego te staranka zawsze po jakiejś lampeczce wina czy piwka. Nie przestrzegałam jakiejś diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa link z żelem który wysłałaś to ten sam który ja miałam :) jeśli chodzi o stosunek z tym żelem to jak najbardziej polecam u nas też jest ten sam problem że mam mało śluzu i bez nawilżaczy jest ciężko :( Ja po nim w ciąże nie zaszłam ale pewnie dlatego że stosowaliśmy go tylko przez 1 miesiąc a jeśli chodzi o cenę to faktycznie są bardzo drogie ja ten żel zamawiam ze strony którą już kiedyś wam wysłałam http://przedciaza.pl/index.php tam jest kupa różnych rzeczy dla staraczek między innymi ten żel i tabletki które ja biorę fertilcare. Też sobie kupię ten wiesiołek i zobaczę czy coś się poprawi :) Firankaa a pamiętasz jak ja pisałam że przy mierzeniu temp miałam brudny termometr z krwi i pisałam że @ się zbliża a potem 4 dni się spóźnił może u Ciebie jest tak samo i @ się nie rozkręci :) trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta stronka wylicza tak samo jak inne kalendarze czyli dobrze :) my robiliśmy to 9 i 12 z tym, że tego 12 mogło być za późno, a 9 za wcześnie, 10 miałam ból okołoowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no to jestes wyjątkową szczęsciarą :) A przeczuwałas ze sie udalo? jakies znaki dawal Ci organizm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś 20 d.c. wróciłam już od fryzjerki.. namówiła mnie na ombre i jestem zachwycona!!! buziaki dla niej dosłownie;) wyprasowałam już kieckę i za godzinę wyruszam na chrzciny.. trochę mam lenia ale między ludźmi się rozkręce pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam ze Sławkiem w ciąży to też miałam objawy grypowe.. nawet mi mąż polopirynę kupował hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Jedynym znakiem jeśli można to uznać za znak, to jak jechaliśmy z mężem autem i zatrzymaliśmy się na stacji kazałam jak zawsze kupić sobie hot doga. No i jak ruszyliśmy zaczęłam go jeść (ja je kocham :)) a mąż spryskał szybę płynem. No i ten zapach plus ten hot dog cofneło mi się aż :) No i to dla mnie było dziwne bo ja nigdy jakaś taka brzydliwa czy czuła na różna zapachy nie byłam. Tylko to mnie zastanowiło. A test zrobiłam przed @ bo miałam ich chyba z 10 to mi nie było szkoda. Mam nawet przyklejone na kartce na pamiątke po kolei jak wychodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
No i płeć się wg tego kalendarzyka zgadza też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no dobra dziewczyny sprawdze to piekiełko, co mi szkodzi :) KiedysMozeSieUda no ja dzisiaj to w sumie nawet nie moge nazwac plamieniem... tez wyciągnelam poprostu termometr z brązowawej krwi troszke... i narazie spokój... ale z pewnością to jest zapowiedz i jutro juz zacznie sie na całego... a i dobrze, bynajmniej nowy cykl, nowe mozliwosci :) Wrzesniowa nie no jasne ze dziewuszka tez moze byc :) ja tak mowie ze chce chlopca bo moj mąż bardzo by chcial.... ale jak dla mnie oby bylo, a jaka plec to juz nie ma takiego znaczenia :):) no ale w tym cyklu tez spróbujemy na chlopca... a jak sie ne uda wcale to nastepne juz nie bede na to patrzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ambaje to super ze podoba Ci sie fryzurka :) udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Firanka a Ty masz regularne cykle? Bo te kalendarzyki to się przy właśnie regularnych najbardziej sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
raczej regularne, czasami jeden dzien wczesniej nadchodzi okres... mam 31 dniowe... wiem dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sprawdziłam w tym kalendarzyku dni płodne od cykli 28 do cykli 33 i wyszło mi ze płodne będę mieć od 29 do 10 dlatego tak sprawdziłam żeby nie ominąć żadnego płodnego dnia a cykl mi się przesuną w tym miesiącu z 28 na 33 więc wolałam się zabezpieczyć i sprawdzić kilka dni wcześniej :) ale namieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
KMSU też bym tak zrobiła. No to masz ponad 10 dni, to nawet co drugi dzień przytulanko i powinno się udać. Napewno Wam się uda w następnym miesiącu. Dla mnie najgorsze było jak juz zobaczyłam te dwie kreski żeby tylko nic sie nie wydarzyło, żeby dotrwać do 12 tygodnia, żeby ciąża była już bezpieczna. I tak cały czas, cały czas się człowiek o coś martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
JVC a w którym tygodniu jestes w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
26 tydzień Ja Wam życzę żeby Wam się teraz we wrześniu udało, będę trzymać kciuki bo jak wspomniałam trochę Was podczytuje :) Jestem na l4 i same rozumiecie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Nie no w tym cyklu teraz nowym musi sie którejs udac, nawet nie jednej, tego sie trzymajmy :). Kazdego cyklu któras bedzie zachodzic, az utworzy nam sie topic ciężarowek :) Obiecujecie? :):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVCpowerC
Znam już od 18 tygodnia,będzie dziewczynka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
to grtulujemy córeczki :) KiedysMozeSieUda jak ty mialas z tym plamieniem? caly dzien plamilas? czy tylko ten termometr wyciąglas troche brudny, a pozniej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×