Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ryba mojemu skarbowi już w 6 tyg biło serduszko , słyszałam jak nic ...przynajmniej to mi zostało w głowie i serduszku ... bicie tego małego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris ciesze sie ze czujesz sie coraz lepiej szczegolnie pod wzgledem psychicznym :) rok 2013 mimo tej 13 na pewno bedzie dla wielu z was szczesliwy jak nie dla wszystkich ;) tylko wtedy ten temat umrze smiercia naturalna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im dłużej będziemy na nim tym bardziej się tu w jakiś sposób zaprzyjaźnimy .. mysle i tak ze gro nas już się polubiło.. wkoncu połączyło nas jedno .. marzenie o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dokladnie w 6t6d i bylo juz tetno, wiec jesli owulacja Ci sie nie przesunela to jak najbardziej bedzie juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo wiary dzisiaj juz dwa razy zostalam.zaczepiona na ulicy przez swiadkow jehowy no tragedia ;) tez sobie bede musiala poczytac pismo mam taka gruba ksiege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wszystkim ksiazke dlaczego męzczyzni sa glupi a kobiety szalone;p super ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile cale zycie mialam co 30 po porodzie przez kilka mies. Mialam nieregularne bardzo krotkie albo spoznione o 1-2 dni i w koncu przestawilo sie na 27 i tak sobie to trwalo wiec postanowilam dzialac poki bylo wszystko ok u ciebie tez moze to sie wyreguluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam jeszcze 1 rzecz! te dzisiejsze badania robiłam przed wzięciem tabletki,a biorę dawke 88. Znalazłam jeszcze info od 1 dziewczyny na forum: "Ja badałam na czczo to tsh wyszło 4.2 , w tym samym dniu sześc godzin po podaniu tabletki eutyrox 50mg wyszło tsh 2.66 no to chyba ma jakies znaczenie ,lekarka kazała tak zbadac bo chciała zbadac jak sie wchłania i działa lek. tak mi powiedziała" oczywiście tabletkę po badaniu wzięłam, wchłonęła się, wzrósł hormon.. więc, może ta wartość po tabletce była przynajmniej w granicach? o to też jutro dopytam lekarza.. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile przez Ciebie na pewno zaczne czytac pismo ;p kiedys czytalam ale trafialam na dosyc nudne kawalki a tu takie kwiatki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KMSU
czekam na 9.01 mam nadzieje ze napiszesz co i jak. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zwiazku z tym ze niewiem kiedy mam dni plodne, kiedy dostane okres i kiedy bede sie przytulac, chwilowo musze wszystko olac :D fajna stopke dzis widzialam na forum Ludzie dzielą się na tych którzy lubią koty. I na tych upośledzonych przez los... az sie usmiechnelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja mialam sprzed ciazy TSH 5,09 na początku ciazy spadlo mi do 2,76. Pewnie dzieki tabletkom ktore zaczelam brac. FT4 mialam w normie. Natomiast AntyTPO okropnie wysokie bo az ponad 9000!! do zajscia w ciąze najlepsze jest TSH na poziomie 1-2. Moje bylo stanowczo za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikaku to faktycznie dobra wiadomosc :) a w ktorym tygodniu poronilas? mam ogromną nadzieje ze i mi sie jednak uda donosic ciaze jak w nią ponownie zajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris faktycznie nawet juz po twoim sposobie pisania widac ze psychicznie lepiej u Ciebie. Bede trzymala kciuki za Ciebie. U mnie psychicznie tez troszke lepiej. W koncu po 14stu dniach skonczylam krwawic. Teraz ja bede czekala na @ jak na prezent :) po jakim czasie ty dostalas @ od poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży tsh spada samoczynnie
czy się bierze tabletki, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynko bo tak jak pisalam najlepsze SH do zajscia w ciaze to 1-2. Jak mi spadlo z 5 na 2,7 to ucieszylam sie, a teraz dowiaduje sie ze w ciazy spada, czyli moze teraz spowrotem powrocic na wyższą pozycje :O. Musze go zbic. No nic zobacze co mi w srode endo powie. Dobranoc jutro o 5 do pracy wstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynko bo tak jak pisalam najlepsze SH do zajscia w ciaze to 1-2. Jak mi spadlo z 5 na 2,7 to ucieszylam sie, a teraz dowiaduje sie ze w ciazy spada, czyli moze teraz spowrotem powrocic na wyższą pozycje :O. Musze go zbic. No nic zobacze co mi w srode endo powie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chciałabym wrócić do rozmowy o TSH. Z tym spadkiem TSH w czasie ciąży to wcale nie takie oczywiste, pewnie zależy to od choroby! Przecież przy tarczycy może być nadczynność, niedoczynność, Hashimoto.. co ja podobno mam. Ekspertem nie jestem, ale dziś idę do endo i co nieco podpytam, właśnie czy badanie TSH przed czy po tabletkach? (zdarzało mi się różnie robić, i faktycznie jak robiłam w październiku to na bank byłam po tabletkach bo robiłam je po południu, a wynik miałam 0,5) Myślałam, że pilnuje prawidłowego brania tabletek czyli rano na czczo i czekałam ok 20-30 min. Prawda jest też taka, że w Święta, gdy jeszcze nic nie wiedziałam to zwykle zaraz po tabletce miałam śniadania (mama mnie budziła na śniadanie, a tabletkę wziąć musiałam ;) , mogło się zdarzyć, że jakąś pominęłam) Przeczytałam, że niektóre dziewczyny nawet godzinę czekają ze śniadaniem, więc zaczynam jeszcze bardziej tego pilnować, może nie godzinę ale przynajmniej 30-40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się już być spokojna, bo przecież stres też szkodzi! robię wszystko co mogę, a na resztę nie mam wpływu. Zastanawia mnie tylko jeszcze brak objawów, no jedynie te piersi (ale niezbyt mocno) i od czasu do czasu zakłucie w podbrzuszu, wydaje mi się to mało! ale przecież dziś dopiero kończy się 5 tydzień ;) to bardzo wcześnie, niektóre dziewczyny dopiero się dowiadują o ciąży, więc na objawy też pewnie przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×