Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Miśka do spodziewanego terminu @ miałam tylko bóle brzucha, ale nie codziennie tylko co jakiś czas . Dużo później doszły bolesne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie piszą, roznie mówiąw srode ide do tego nowego endokrynologa, zobacze co mi powie. Poki co nie ma sensu bym robila juz znowu badania hormonalne bo wyniki ciążowe jeszcze sie utrzymują. Dopiero za kilka tygodni pewnie je zrobie. Dzisiaj w koncu nie mam juz wcale krawienia caly dzien, oby tak zostalo... zobacze kiedy przyjdzie pierwsza @ po poronieniu. Ginekolog powiedzial aby odczekac ze 2, 3 cykle. Powiedzial ze na wielkanoc bedziemy mogli sie starac. Tak naprawde to popostu zobaczymy jak powychodzą badania. z pewnoscią styczen i luty odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i podobno po lyzeczkowaniu trzeba odczekac te 3 miesiące, a po naturalnym oczyszczeniu mozna juz po miesiacu sie starac. Ale to bardzo indywidualna sprawa. WIele zalezy tez od psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze nie dalam zabiegu sobie zrobic... 2 tygodnie meczarni z krwawieniem, skrzepami i bólami, ale bez ingerencji chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka też o tym słyszałam, ale zrób tak jak mówi lekarka lepiej odczekać te 2-3cykle :) z kwietnia dziecko by było z końcówki grudnia lub stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8871
właśnie kupiłam niby ten co wykrywa 6 dniową ciążę, ale jak przezcytałam ulotkę to czułość ma 25;/ no nic czekam...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dni po owulacji zaczal bolec wam brzuch jak na okres? Bo wg kalendarzyka owulacja byla tydz temu w pt a dzis boli mnie brzuch i prominiuje mi dolna czesc kregoslupa. Nie sugeruje sie ciaza a jestem po pridttu ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaku
Firanko ja po poronieniu-również bez ingerencji lekarzy poczekałam na miesiączkę i zaczęliśmy się starać zaszłam za 20gim razem teraz mam 4 miesięczną córeczkę POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaku
ZA 2-GIM RZECZ JASNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka jak wejde na kompa to ci napisze bo notowalam to na ovufriend. Martyna nie prowadze obserwacji temp. wiec wole sie nie wypowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa przydalaby mi sie twoja odp. Pytam sie bo niepodoba mi sie ze mimo 25dc boli mnie czesc dolna kregoslupa no i bzuch juz czulam lada moment ze bedzie@ nie nakrecam sir bo juz mialam kilka mylonych objaeow ciazaowych ze daje sobie na luz.;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka- jakie miałaś TSH? Dziewczyny ja dziś badania robiłam, TSK przed ciążą było poniżej 1, a dziś 6,4.. jestem załamana! ale już jestem na jutro umówiona do endokrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna81
ryba ja mam problem z tarczyca ale w odwrotną strone. Mialam niskie zawsze ok. 0,286 potem wskoczylam na poziom 0,546 (b, dobry wynik jak na mnie) a jak zaszlam w ciaze to zjechalo mi na 0,12!!!!!!!!!!!!!! Napisz czy mialas robione tez FT3 i FT4 i czy sa w normie. Co do mnie to moja endokrynolog jak zobaczyla FT4 w normie to kazala mi sie nie martwic bo tarczyca szaleje na poczatku ciazy, to samo powiedzial moj gin. Wowczas bylam w 12/13 tc. W przyszlym tyg ide powtorzyc badanie, teraz jestem w 19 tc a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka komorka u mnie zle to wczytuje. Rybalopika ja w obu ciazach mialam 1.95 czy cos w tym stylu. Nie wiedzialam ze tsh w ciazy moze tak wariowac ze mialas prawidlowy wynik przed a teraz takie cos ;/ dostaniesz leki bedzie dobrze!! A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ft3 i ft4 przed ciążą były w normie (badania robiłam pod koniec września).. chyba w poniedziałek zrobię te badania.. mam nadzieję, że tsh spadało stopniowo, a od jutra zwiększam dawkę.. no i wizyta u lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czuje się dobrze! chociaż, może doradź wrześniowa.. Nie mam żadnych plamień, śluzu białego/żółtego mało, pojawi się od czasu do czasu.. piersi mnie bolały mocno ostatnie 3 dni, dziś mniej. Beta mi wyszła 2323.. Co myślisz? do ginekologa idę 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja na poczatku tez mialam bardzo malo sluzu prawie wcale dopiero taka wieksza ilosc pojawila sie w okolicach ll trym. Jutro idziesz do lekarza to tez ci duzo wyjasni a kiedy masz zamiar isc do gina na wizyte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.01 będzie równo 7 tydzień- myślicie, że już będzie coś widać? Mam nadzieję, że przez tą tarczycę nic złego się nie stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy cyklach 27dniowych pod koniec 6 tyg. byl juz spory zarodek :) wiec powinnas juz cos zobaczyc jakie masz dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .. no i po starchu w koncu dostałam okres , choć wiele z was nie oczekuje na niego , to ja oczekiwałam , aż wkoncu dostałam prezent na gwiazdkę ... teraz tylko następny lutowy i może będę mogła zacząć się starac... sam fakt jest dla mnie szczęśliwy ... jeszcze niedawno miałam doła kiedy wkoncu będę mogła a teraz znów jestem bliżej niż dalej ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×