Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ......Ola........

warto kupić taki stanik za 5zł ?

Polecane posty

Gość hehaaaeaa
Jaja sobie robisz? 85A to nie wiem na kogo może pasować, ale na pewno nie na kobietę. I samo patrzenie na tę fotkę boli, bieda dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka23
stanik jak stanik :) Mam bardzo podobny i dobrze się sprawuje. Jak się nie mylę to jest z bon prix ? Ja tam kupowałam. Komentarza powyżej nawet nie skomentuje :) Co ci nie pasuje w tym rozmiarze ? Raz kupuje się A żeby biust wyglądał na większy a dwa lepiej mieć mały niż balony D :) Masz jakieś kompleksy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Limonka-
ładny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second hand to uzywany
ale interesujace jest: Magazyn:na zamówienie :D poczekaja az taki ktoras odda albo juz jest przez sprzedawczyka upatrzony na jakiejs panience? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda że jest
bo można dodać do koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
'"kupuje się A żeby biust wyglądał na większy " Jak w za małym, spłaszczającym biustonoszu biust ma wyglądać na większy? Jakim cudem? Biust wygląda na większy w miseczce odpowiednio głębokiej, bo taka "wyciąga" piersi do przodu, o: http://smallcup.blox.pl/resource/porownanie.jpg (i tu widać, jakie to "balony" są z DD :D:D:D). Ech, wiedza o doborze bielizny leży i kwiczy.... A co mi "nie pasuje" w rozmiarze? Ano, ciężko mi sobie wyobrazić kobietę mającą pod biustem ok. 95 cm (tak, dziewięćdziesięciu pięciu, i to zmierzone na wydechu i ciasno), a w biuście 98-99 cm. Naprawdę masz mniej niż 5 cm biustu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka23
Dlaczego 95 pod biustem ? Mam 82 do 85 coś koło tego a biust malutkie B i często kupuje stanik A właśnie z takim wycięciem z przodu bo wtedy nie mieści się cały :) i wygląda na większy tzn wychodzi do przodu jak na tym zdjęciu z murzynką. Zresztą nie ważne. Dlaczego dajesz takie głupie komentarze ? A jak ktoś ma biust 2 cm to co ciebie to obchodzi ? Są dziewczyny co mają 190cm wzrostu i też muszą żyć albo stopę 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka23
Ps noszę duży dekold a nie taką bluzkę jak pokazałaś dlatego zależy mi na innym efekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy do zakupu stanika potrzebujesz opinii ? Co robisz kiedy musisz kupić papier toaletowy ? Papier jest droższy od tego stanika więc właściwy wybór jest na pewno twoją zmorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona1986;p
a gdzie ta pani ma A ?? Ty to kup push-up'a na ryneczku,anizeli takie coś ..... 85 wtf ?? Też nie mam 70,asię w takim noszę. Obwod musi byc dobrze dopasowany...bo po kilku dniach będziesz w nim pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszysz i nie grzmisz
"A właśnie z takim wycięciem z przodu bo wtedy nie mieści się cały i wygląda na większy..." :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Dlatego 95, że obwód biustonosza trzeba zaniżyć, żeby się stanik trzymał. Zaniżyć tym więcej, im się jest grubszym. Ty powinnaś nosić obwód 75 z właściwie wyliczoną miską (idę o zakład, że nie b, sprawdź sobie zresztą: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ ) A na tym zdjęciu z murzynką jest koszmar, masakra i tragedia biustowa, ona ma stanik za mały o 6-7 rozmiarów i piersi właśnie spłaszczone a nie do przodu. W dodatku coś takiego jest bardzo niezdrowe dla biustu i może nawet powodować guzki w piersiach! Aha, co do efektu dekoltowego to wątpię, żeby chodziło ci o taką karykaturę jak tu 2 75dd: http://stanikomania.blox.pl/2008/11/Wyjdzie-bula.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka23
Właśnie taki efekt jak pokazałaś tylko noszę staniki ze silikonem albo zwykłą poduszką i na dole nie ma dziury ale ładny okrągły kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka-1989
Gdzie kupujesz staniki z silikonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka23
Mieszkam za granicą, tutaj tego mnóstwo jest za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka-1989
Ja kiedys placilam prawie 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_jsdhajdhsjdhas
heeeeheheh dobrze gada. ja mam mały biuscik ale mam pod biustem 65 i jak znajoma kolazanka zapytała jaki nosze stanik powiedziałam ze 65D to parsknela smiechem , bo przeciez niemozliwe ze mam takie piersi to na pewno A noszę., bo ona ma wielkie cyce i nosi D, ale zapomniała ze pod biustem ma 85 a ja 65 :P naprawde dziwi mnie ze tak mało dziweczyn potrafi własciwie dobrac stanik , a wiekoszc osob uważa ze ma rozmiar 75 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Okrągła proteza co najwyżej. Wiesz, że te poduszki i silikony miażdżą Ci piersi (bo tam, gdzie ma być biust jest gąbka, pierś zamiast układać się w misce w naturalny kształt tworzy "schodki")? Chcesz zobaczyć, do czego prowadzi noszenie za małych staników? Proszę: http://www.realself.com/files/picture-001-30354.jpg http://i2.pinger.pl/pgr126/97120511001e94de49e36a98 O tak oczywistych sprawach jak utrata jędrności wspominać nie trzeba... No, ale jak chcesz wyglądać karykaturalnie i sobie deformować ciało, to twoja sprawa. Tylko zacznij już może odkładać na chirurga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaaaaaaa
heeeehhhhe ty jestes jakas psychiczna nawiedzona wariatka, daj ludziom spokoj, idz reklamuj swoje strony gdzie indziej, gdzies mamy twoje deformacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
A se miej. Ja niczego nie reklamuję, ja ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
P.S wariat to jest ten, kto sobie świadomie niszczy ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sEmiDOLCE
Takie falbany to się robią jak się jest spaślakiem a nie od stanika hihi skąd ta panna się urwała, ps tak samo powiekszam optycznie biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki masz cel zakupu
bielizny z lumpeksu? Fuj. Wstydzcie sie. Odzaluj te pare zlotych i nie wahaj czyjegos potu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
No tak, te z tymi "falbanami" to faktycznie "spaślaki". To ja nie chcę wiedzieć, jak ty wyglądasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sEmiDOLCE
idź już bo nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotki noszą za małe staniki
i myślą, że od tego mają większe piersi :D Polecam profesjonalne firmy i sklepy, zamiast bazaru za 5 zł z jedynie słusznymi rozmiarami 75A do C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotki noszą za małe staniki - Nie masz już dość dziewczyno ? Myślisz, że jak otworzyłaś byle stronkę to jesteś wielkim znawcom i wciśniesz nam swoje produkty ? Każda dziewczyna / kobieta chce powiększać biust jeśli jest mały i tobie nic do tego. Ps. Również noszę nieco mniejszy z podobnym wycięciem ;) tak więc ignor dla spamerki i nie odpowiadać trollowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×