Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość wstydliwa historia
Kazdy wie ze aster umawia sie na casual fuck 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no :D ­ ale podobno z Tobą orędż ostatnio było wyjątkowo kiepsko, bo nie wiedziałeś co z czym i jak się za to zabrać :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Sorry, ale jeszcze nigdy nie mialem do czynienia z pochwa o srednicy wiadra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Ale anal byl zajebisty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Mam nadzieje ze dla ciebie tez byl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz mnie z kimś, ja się nie bawię w gówniane sprawy :D ­ Najlepiej następnym razem załóż te swoje denka od coli, które inni nazywają okularami. Nie pomylisz pana Zenka spod 10 ze mną :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Nie czujesz na niej swojego wczorajszego menu :D? To dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orędż patrz wyżej, bo przeoczyłeś pewnego posta :D ­ To dziwne jak niektórzy wybiórczo czytają 😴 ­ Ciao amore Iw. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Przeciez to ja mieszkam pod 10... Ehh, juz wszystko ci sie miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa historia
Pa Marlenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka kogokolwiek
przeprosiny przyjęte :classic_cool: wahałam się co prawda, ale skoro zadałeś sobie trud wyjaśnienia to nie mogłam pozostawić tego bez komentarza :classic_cool: taka już jestem, cóż zrobić 😭 ­ dobrze, że z nogą już lepiej, ale z wiadomych względów współczucia ode mnie nie oczekuj :( nie no, oczywiście mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej i zanim wrócisz do pełni sprawności nie spsuje się jakaś inna część Ciebie :classic_cool: Ty łikendowy imprezowiczu nie mający czasu odpocząć 😭 obyś znalazł czas się zatrzymać! :classic_cool: ­ u mnie lepiej :classic_cool:.. nie pytać :O :D ale plus tego taki, że nie grożą mi nagłe wahania nastroju, bo nastrój wciąż ten sam :( ­ pozostałym oczywiście też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz dziewczynko
po prostu i to Ty, Jego powinnaś przeprosic 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś się Fajansówko zawzięła :classic_cool: Czyli już nie jesteś moją fanką? :( ­ Dziś w końcu mam czas się zatrzymać und odpowcząć od tych ciągłych imprez z namolnymi dziffkami z wódą i koksem w ręcymach :classic_cool: Także możesz cieszyć się moim szczęściem :D ­ A czemuż to masz taki jednostajny, fatalny nastrój? 😭 Wyrzuć z siebie, co Cię boli, to Ci ulży, jak po spowiedzi :classic_cool: ­ Asterełe Nie rozumię, o co Ci chodziło z tym przeklinaniem :D:O Masz jakieś chore filmy :classic_cool: A przy tym szkalujesz moje krystalicznie dobre imię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty aster jesteś nudna
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos musi 😴 ­ Za to ty pewnie jestes rozrywkowy/a, w cholerę bawisz towarzystwo i z toba każdy topik to szczyt zabawy :D ­ I tak btw. gówno mnie obchodzi twoje pomarańczowe zdanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster to nudna krowa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz podstarzały prawiku
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dostepu do swiata
hej ho Fajansu i reszto fanek :classic_cool: ­ to co boli to juz wyrzucilam z siebie mniej wiecej, wiec spowiedz mam za soba, ale dziekuje za dobre checi 😭 zreszta kafe to nie jest dobre miejsce na wyzalanie sie :D ­ a Ty nadal odpoczywasz po i przelikendowo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, uspokoiłaś mnie z tym fanostwem :classic_cool: No chyba że tą początkową fanką miałbym być ja :O ­ Tylko nie mów, że to przeze mnie masz ten zły nastrój 😭 W każdym razie wyżalanie zawsze można też zorganizować gdzie indziej :classic_cool: ­ W międzyłikędowym odpoczywaniu miałem niestety trochę przerwy, ale właśnie przystąpiłem do kontynuatzji :classic_cool: A Tyś mocno styrana po robocie? ­ Oglądałaś mecz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×