Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna panna mloda

Moja rodzina nie przyjedzie na slub w anglii

Polecane posty

Ale to mój temat :( Motylki będą biało-czerwone i niebieskie. Rodzina obraziła się, bo poprosiłam mamę żeby im przakazała, że panie mają mieć sukienki w motyle, a panowie motyla w klapie. Mam ich dość. Kurwa cipa chuj kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wy podszywy :D
Autorko chooyowa masz rodzine. Please text to them about your wedding :D haha A co do motylkow to moja tzipka jest pieknym motylkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam u ksiedza w uk ktory nam od reki wszystkie papiery pozalatwia i wysle do polski. kazal sie nie martwic, mowi ze przed gwiazdka bedziemy mieli wszystko lacznie z kursem przedmalzenskim (3 spotkania). tylko musze jeszcze napisac list w ktorym obiecuje ze nie zrzekne sie wiary i dzieci wychowamy po katolicku, a on musi poprosic matke zeby mu napisala, ze nie byl nigdy zonaty. i to wszystko na temat pepierow z anglii :) takze jestem dzisiaj zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angry bird- to nie masz sie czym martwic jesli nie bedziesz miala wujkow bo mysle ze wlasnie pokolenie naszych rodzicow mialoby najwiecej ale do platenego alko na weselu. Bardzo sie ciesze ze wszystko sie uklada po Twojej mysli z organizacja i ksiadz w Polsce ikazal sie ok. Widac ze te formalnosci wcale nie sa az tak zawile jak niektorzy strasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest29 - widac ze liczy sie jakosc nie ilosc i extra ze nie zalamalas sie ze jedyna rodzina z Twojej strony na slubie byli rodzice. Ciesze sie ze mialas cudowny slub. Moze i ja powinnam wyluzowac i przestac sie tak cisnieniowac, ludzie zawsze beda gadac i szczegolnie w Polsce , narzekac i trzasc portkami z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty na wydaniu!!!!!!!
mudzin cie wyda do rodziny w afrika zabrac ci paszport i tyla hahahahahahahahahaahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umre ze smiechu hahahaha
Autorko ten temat to prowokacja hahaha :D już nikt z toba nie chcę pisac tylko podszywy tu wypisuja hahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
Angry Bird u jakiego ksiedza bylas i w ktorym kosciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u proboszcza w katedrze poznanskiej.. autorko najpierw ustal date a potem bedziesz sie przejmowala 'domniemanym' slubem, bo to jeszcze moze byc roznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×