Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna panna mloda

Moja rodzina nie przyjedzie na slub w anglii

Polecane posty

ej spadaj podszywie!!!!!!!!!!!!! po co wypisujesz kłamstwa że zmieniłaś nik??????????!!!!!!!!! jak nie jesteś autorka!!! wymyśliłaś se nik "(...) NA WYDANIU " HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfdq3
smutna panna mloda a w ogole to po co ci wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, rozmawiałam z mamą doradziła mi abyśmy przyjechali do Polski i poinformowali całą rodzinę o naszym ślubie osobiście. przy okazji zaprosimy wszystkich na ślub i poinformujemy o tym że zapłacimy za przeloty hotel itp. :) tylko teraz rodzina narzeczonego wtrąca się w nasz ślub i wesele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu mamy! wiesz moja mama nie miala problemu, nawet namawiala mnie zebym robila slub na miejscu czyyli w uk (bo jednak z oragnizacja o niebo latwiej). do slubu w polsce namawiala mnie glownie tesciowa. moj syn byl chrzczony w poznaniu i przyjechala czesc rodziny angielskiej, m.in. tescie i bardzo im sie podobalo, wiadomo pogoda dopisala, jedzenie im smakowalo, a poznan to fajne miasto w ktorym zawsze sie cos dzieje. wiec tesc teraz opowiada naokolo ze slub w polsce i ze tam tak fajnie, ze byli i im sie podobalo. wiec super jak dla mnie. ja jestem dumna z tego ze slub bedzie w polsce, bo polska to czesc mnie i zawsze tak bedzie, no i dzieki temu nie czuje sie taka wyobcowana ze wgledu na pochodzenie, w 100% akceptowana - jako ze w rodzinie jestem jedyna nieangielka. no wiec wszyscy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angry bird w jakim miescie w uk mieszkacie? my w londynie. powiem szczerze ze nie chce wesela w pl jeden z powodów to ze mieszkam na wsi, i wstydzę się troche jak rodzina narzeczonego przyjecdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój nowy nick, bo zapomniałam hasła, chyba ktoś mi się włamał, albo co. Mam w d... wszystkich i wszystko. Kiedyś już się tu wypowiadałam jako Zia, może ktoś mnie pamięta? No i co ja mam robić z tymi podszywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się swojego narzeczonego, bo to snob, ale w sumie i tak nikt się nie zrozumie, bo on nie zna polskiego, a oni angielskiego. A może zrobić ślub calkiem w innym kraju? Może w Rosji? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny to ja autorka tego tematu , mam nadal ten sam nik a ta pizda rzeczywiscie jest zacieta i sie ostro podszywa pode mnie a ze nie moze mojego nika ikrasc wymysla nowe . Angry bird- widzisz u Ciebie okolicznosci sie tak ulozyly ze nawet Ci pasowalo miec slub w Polsce. To co mnie wkurza to to ze moja rodzinka chce mna rzadzic. Chce za mnie podjac decyzje co do mojego slubu. Zeby to chociaz byla moja mama czy tato ... ale ciocia i kuzynowie? Szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzina zawsze tak ma, ze sie lubi wtracac. nie tylko twoja. ale zdania kuzynow czy ciotek nie musisz brac pod uwage a jak sie obraza to trudno, przeciez nic nie tracisz. wiec juz zmiec tego nicka na cos poztywniejszego i nie przejmuj sie pierdolami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oamietaj ze wesele to jedna impreza, ale czesto dzieki niej ooznajesz naprawde kto jest twoim przyjacielem :) Ile nerwow kazda panna mloda musi stracic bo komus cos nie pasuje.. super ze twoi rodzice was wspieraja. Rodzina i znajomi zawsze beda narzekac. Jakbyscie zrobili w pl, znalezli by inny powod do narzekania:D Organizujcie jak chcecie by potem nie zalowac ze sie musieliscie do kogos dostosowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescnmnmn
i co bedzie mniej prezentow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja autorka, reszte pppostow powyzej to podszywy!!!!! Jak mozna sie tak podszywac?!?! Mam problem chce go opisac a tu nie da sie bo wstretne baby nie dadza mi spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłodaSmutna
To ja jestem Autorką tematu i to ja mam problem. To jakie mają być te motylko do ozdoby sali? Może 10% tych motylków będzie z akcentem polskim, tzn dwa dolne skrzydełka czerwone, a dwa górne białe, a reszta błękitna -tak jak krawat mojego narzeczonego. Wtedy te białe skrzydełka pasowałyby też do mojej sukni i zaznaczały równocześnie, że jestem z Polski. Może rodzinie sie spodoba, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata - prawda taka ze jakbym zrobila wesele w Polsce to na pewno nie byloby: 1. disco polo 2. gorzko gorzko 3. oczepin 4. kradzionych butow Akceptuje ze kogos to bawi itp. ale to nie dla mnie. I juz na dzien dobry wiem ze moja ciocia , wuj i kuzyni narzekaliby na to ze nie ma powyzszych. No moze z wyjatkiem gorzko gorzko czy kradzionych butow. Mysle ze dicho polo i oczepiny jest wazna sprawa dla nich. Przeciez to tradycja. Tak robia wszyscy . Tak trzeba. Masz racje niektorym nie dogodzisz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata - a jak wyglal Wasz wielki dzien? Angry bird- jak bedzie wygladal Wasz wielki dzien? Moze jeszcze jakas kobietka sie wypowie na temat swoich perypetii z rodzina co do slubow i wesel mieszanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×