Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna panna mloda

Moja rodzina nie przyjedzie na slub w anglii

Polecane posty

Gość angry--bird
gdybym miala oplacac wszystko to by mi wyszlo 800 zl minimum (!) dodatkowo od osoby! (talerzyk u mnie kosztuje 200zl to wogole nie kalkuluje mi sie zapraszac i jeszcze placic za wszystko..). dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry--bird
ale jak mieszkasz w uk to w jakis sposob chcesz wszystkich w polsce osobiscie zaprosic??? u mnie tez to nie wchodzi w gre z wiadomych powodow. tym bardziej ze moja rodzina jest rozrzucona po polsce. zreszta juz prawie wszystkich ludzi nieoficjalnie bo slownie pozapraszalam zeby miec mniej wiecej jakies rozeznanie. wiadomo ze organizacja takiego mieszanego wesela jest o wiele bardziej skomplikowana i tez goscie powinni miec wiecej wyrozumialosci. gdybym miala placic za wszystko lacznie z przelotem i zakwaterowaniem, rozwozic osobiscie zaproszenia to chyba bym musiala zaciagac kredyt na nastepne 10 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego beznadziejnego
To po co robisz wesele???? Zrob przyjecie dla najblizszej rodziny na 50 osob a nie prosic ludzi ciotkow wujkow itp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
żle się stało że twoja mama wtrąciła się do opowiadań o weselu,to ty powinnaś zadzwonić do potencjanych gości i zaproponować im wyjazd na wesle,powinnaś była im powiedzieć że bilety ty fundujesz i hotel z wyżywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego beznadziejnego
To w polce jestes raz na 2 lata? Że nie masz czasu prosic rodziny osobiscie? Nie rozumiem takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego beznadziejnego
straooonika popieram cie w 10000000% !!!! Jezyka nie masz ? Telefonu? Tylko mamusia się nadstawiac? Sa rozmowy na skypie za free dlugo to zadzwonic do rodziny a nie mamusia się nadslugiwac? Zachowanie szczeniackie jak dla mnie. Ciekawa jestem czy twoi rodzice i rodzina nie CHLAJA na weselu skoro mowisz że ci to nie pasuje. No i czy ty sama nie chlasz z chlopakiem w UK bo sama wiesz jak ludzie tu się bawia. Zalosne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Angry bird - prosze Cie nie trac czasu na dysputy z ta niezrownowazona osoba. Potrzebujesz srodkow na uspokojenie kobito. Nie umiesz czytac tego co napisalam ze wypisujesz co wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Nigdy nie lubilam polskich wesel z disco polo i zabawami. A ze mialas to wszystko to chwala ci wazne ze sie ubawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Straoonika-to nie bylo tak. Dalam wszystkim znac ze sie zereczylismy i oni zaczeli sami miedzy soba gadac. Kiedy ciocia przyszla do mojej mamy nie pytana samam wyskoczyla z tematem, tak to bylo. :( Moja mama tez zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
no to skąd wiedzieli że będzie cie robić wesele i ich zapraszać,pewnie twoja mama powiedziała że mają naszykować się na koszty i dlatego teraz takie zgrzyty,powinnas zadzwonić i wyjaśnić sytuację,powiedz że ty opłacasz przelot samolotem i hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Wlasnie nie:(nic nie bylo mowione wlasnie, tylko poinformowalam ze sie zareczylismy:(nie dowiary prawda ze sie tak zachowali? Najbardziej dziwi mnie postawa mojego mlodego kuzyna, zachowuje sie jak stary piernik jakis, nawet mame moja wmurowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Kuzynowi napisalam meila ze sie zareczylismy...i wiecie co mi napisal w odpowiedzi? ze gratuluje i pyta kiedy bedzie tradycyjne wuelkie polskie weselicho!!! nosz kurwa....bedzie mi dyktowal jak ja mam zorganozowac wlasny slub, nic mu nie odpisalam, prostakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Dochodze do wniosku że nie bede się przejmowac moja rodzina. Mam ich w doopie. Chuj a nie rodzina. Rodzina by byla gdyby przyjechali na wesele. Skurrwysyny jedna. Dosyc że im oplace hotel przelot transport z lotniska to oni biedaki nie przyjada:( cale szczescie że rodzina mojego narzeczonego bedzie. Wkoncu wchodze do angielskiej rodziny i w aglii mieszkam wiec za bardzo polska się nie przejmuje! I tak tam nie wroce nigdy i na rodzinie mi już nie zalezy. Bede teraz nosic brytyjskie nazwisko i brytyjskie obywatelstwo bede pania z zachodu a nie byle kim z polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
15:38 - to nie moj wpis:( kazdy wpis mowiacy ze wypieram sie polskich korzeni czy ze mam gdzies swoja rodzine jest nie moj, zmykam na razie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
15:38 - to nie moj wpis kazdy wpis mowiacy ze wypieram sie polskich korzeni czy ze mam gdzies swoja rodzine jest nie moj, zmykam na razie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
15:38 - to nie moj wpis :(kazdy wpis mowiacy ze wypieram sie polskich korzeni czy ze mam gdzies swoja rodzine jest nie moj, zmykam na razie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
15:38 - to nie moj wpis :(kazdy wpis mowiacy ze wypieram sie polskich korzeni czy ze mam gdzies swoja rodzine jest nie moj, zmykam na razie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
15:38 - to nie moj wpis :(kazdy wpis mowiacy ze wypieram sie polskich korzeni czy ze mam gdzies swoja rodzine jest nie moj, zmykam na razie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mloda
Moja rodzina potrafi pic do upadlego. I dlatego się wstydze przed rodzina narzeczonego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna panna mIoda
Bo anglicy maja wyzszy standard niż polacy. A moja rodzina jest biedna i pochodzi że wsi czesciowo. Nie beda się mogli się odnalesc w bogatej rodzinie meza. :( o to mi najbardziej chodzi :( kuzynka do mnie dzwonila że mam zrobic wesele w polsce a ja na to że ni chuja! Bo wszyscy liczycie na wodke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zaczerniona. Nie wstydze sie mojej rodziny jestem tylko bardzo zawiedzoniona ich postawa, zwlaszcza mojego mlodego kuzyna. Bylam na jego slubie, dostal ogromny prezent a teraz bezczelnie pyta sie mnie kiedy wielkie polskie weselicho. Szok jak dla mnie. Cham straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kasandra...
Powinnaś mu odpisać, że bierzesz z niego przykład i polskiego wesela nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sima
smutna powiedz mi jedno..te wesele to robisz dla ludzi czy zwyczajnie bo kochasz swego przyszlego? takie realia-jasno postaw sprawe-kogo potrzebujesz chcesz zapros na wesele-jesli sytuacja finansowa ci pozwoli zalatw im przyjazd i pobyt..w koncy drogo to na kieszen Polaka. jesli sie nie zgodza..to juz musisz ty zadzialac i twoj przyszly.-nie mama ciocia kuzyn. a kuzyn to sie raczej droczy-miej dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem. Dziekuje wam. Wesele moje. Nie bede się przejomwac to ta moja pojebana rodzina wymysli. Przepraszam. Mam ich gdzies. Dobrze że mam kochanego narzeczonego ktory finansuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sima- Bardzo bym chciala by na moim slubie byla cala moja rodzina i jest to dla mnie wazne dlatego jestem tak rozczarowana postawa mojej cioci, wujka i kuzynow. Slub jest dla nas, wiadomo ale dla mnie sa wazni rowniez ludzie i to bardzo nawet. Jak pisalam we wczesniejszych postach, ci ludzie nawet nie dali mi szansy wytlumaczyc co i jak, a oplacilabym wszystko, przeloty, kwatery, wszystko. Tym bardziej boli. Nie spodziewalam sie takiego chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×