Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość bum bumek
Się dopiszę może... Mam 34,5 roku singiel mocno średnio urodziwy ;-) przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Się dopiszę może... Mam 34,5 roku singiel mocno średnio urodziwy ;-) przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
a to juz pytanie do autorki(ja przyjmuje):P Jak Ci na imie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Z reka w nocniku... Slodkich snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
nierozważna i dramatyczna 🖐️;) Wiekszosc chyba poszla spac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Nie podaję danych na forum. :-P Ewenualnie mailem mogę. GG nie bo nie mam. Dobrej nocy wszystkim. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja jeja, przyszedłem z baru o północy a pobudka o 6 trochę boli. Jak wspomniałem gdzieś wcześniej - "elektrycznej" dzisia ... sobie kurna wykrakałem. Nooo i witam wszystkich nowych i zapraszam na kawę z rana ^^ Rhov - jesteś jedną z najdzielniejszych osób jakie udało mi się poznać serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie podrywana
jestem stara panna, nikt mnie od dawna nie podrywa, a snilo mi sie w nocy ze spacerowalam sobie po jakims centrum handlowym i jakis koles mnie zaczal podrywac i ze razem z tego centrum wyszlismy i nam sie tak fajnie rozmawialo :( ja chce zeby w rzeczywistosci tez tak bylo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *123456*
pozdrawiam i mimo wszystko miłego weekendu fajny topik miło się czyta @ Rhovannion podziwiam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoy! Ja juz po pracy o dziwo nie było najgorzej :D Pobiegnę niebawem na szkolenie a potem z racji tego że piątek czyli weekendu początek udam się na towarzyskie spotkanie w miłym gronie , myślę że na 1 drinku się nie skończy :P Rhova- jesteś super babka , dzielna i odważna ! Tak sobie właśnie myślę, moze spróbowałabyś ukryć tą asymetrię oczu za okularami , naprawdę fajne oprawki czynią cuda ,mam koleżankę która ma twarz w kształcie trójkąta i bardzo duży garbaty nos , nosi okulary tylko po to by tego nosa nie było widac bo wady wzroku nie ma i powiem ci że naprawdę ten mały hokus-pokus działa. Ja wiem ze kłopoty finansowe nie pozwolą ci pójść do wypasionego salonu optycznego ale teraz okulary takie do czytania można kupić nawet w drogerii za parę złotych. Idź poprzymierzaj a może się coś fajnego znajdzie. Czoło masz wysokie to można je grzywą przysłonić a szeroką szczękę odpowiednią fryzurą . I pamiętaj masz to na co się godzisz więc nie gódź się na to żeby byle łachmyta Cię obrażał i robił ci przykrość bo jesteś fajną wartościową dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz żarcik na miły początek dnia : Do kościoła od wielu lat przychodziła stara panna i bardzo bardzo żarliwie modliła się do Boga żeby ten zesłał jej męża. Mijały lata i w życiu starej panny nic się nie zmieniało , aż któregoś dnia gdy kobieta na kolanach wylewała łzy przed ołtarzem Św. Piotr powiedział do Boga Panie spraw radość tej biedniej starej pannie i daj jej jakiegoś chłopa zobacz jak ona się o to modli. A na to Bóg odpowiedział; widzę to od bardzo wielu lat i miałem przygotowanego dla niej złodzieja ,pijaka i brutala ale jak widzę że się ta biedulka modli to nie mam sumienia zrobić jej krzywdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś akurat była dobra noc i spokój więc zamknęłam oko na parę chwil :) Kryzys przyjdzie około 14 to wtedy się odrobinkę zdrzemnę :) a potem wypije drugą kawkę i do wieczora będe na obrotach jak już pisałam ide na spotkanie przy drinku wiec będzie wesoło bo ludzie fajni ,niestety nie zabawię długo bo rano trzeba do roboty iść ,no ale dobre i trochę relaksu , trzeba się cieszyć z tego co jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Kawał dobry... :-) Podszyw-won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Dzień dobry wszystkim. Fajnie, że dzisiaj piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Dzien dobry wszystkim🌻 Zycze wspanialego weekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie podrywana.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie podrywana.
28 :( a ja chce byc znowu podrywana 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! no i po pracy, tyle to się już dawno nie nachodziłem. Hyhyhy weekendu czas a ja czuję, że o 21 już będę smacznie spać ^^ i co wy macie z tym podrywaniem, czarowaniem... wszyyystko jedno jak nazwać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×