Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy hindusi przyjeżdzają, bo robią interes na tkaninach, a jak nie oni to ich wujki itd. Kręcą nasz na grube pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tereska te kobiety bija cie na glowe pod kazdym wzgledem. Poza patologia jaka soba reprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jestem młoda, wykształcona i z dużego miasta, nie jestem dziewką co sroce spod ogona wypadła, wyjeżdżają takie ze swoich wsi i od razu uwieszają się beżowym i czarnym na szyjach, blee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak to wyksztalcenie szczegolnie pokazujesz siedzac dnie na forum. Wyksztalcona hahahahaha, miejskie gimnazjum to tez jakies tam wyksztalcenie. Sroce moze nie wypadlas ale podczas porodu chyba uderzono cie mocno w glowe i lekkie uposledzenie pozostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w miescie to wieksi idioci mieszkaja niz na wsi wiec nie ma sie csym chwalic nudna dziolcho (to po twojemu prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Zazdrośnice 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
"Nie tępi dziewczynek tak jak to jest u hinduistów" Rozumiem, ze twoj maz jest muzulmaninem, tak? Bo nie wierze, zeby zona Indusa napisala cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
02.09.13 [zgłoś do usunięcia] vandemataram A mój mąż jest przeciw segregacji płci, aborcji i kastom. Nie tępi dziewczynek tak jak to jest u hinduistów i jak mówię- chciałby córkę tak samo jak syna." X Ktoś tu się zapętlił 😴 No ale nie ma co na siłę przekonywać i wybielać tych zwyrodnialców, jak jest w Indiach każdy wie, może za 300 lat będzie u nich taj jak na dzisiejszej Ukrainie, ale tylko jeśli Hindusi się postarają i zakasają rękawy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czegoz to mozna ci zazdroscic?? jadu? zawisci? braku klasy? braku argumentow do rzeczowej dyskusji?? Jaaaassne :o tobie to jedynie wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
" jak jest w Indiach każdy wie" No wiec slucham, jak jest w Indiach? Prosze o dokładniejsza analize oczywiscie poparta wiarygodnymi zrodlami. Rozumiem tez, ze byles w Indiach, zwiedziles wzdłuż i wszerz? ---- "może za 300 lat będzie u nich taj jak na dzisiejszej Ukrainie" - No i tym zdaniem pokazales, ze jednak guzik wiesz. Indie sa mocarstwem w Azji i, wbrew temu co tam sobie wyczytałes na Pudelku lub Onecie, to bardzo bogaty i silny kraj. Nasz polski kapitał nie umywa sie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jeśli was nie wykorzystują ciapaki, to czemu zawsze chcą się z wami osiedlać w Europie, a dzieci przejmują ich religię? 😴 A i nierzadko wy też przechodzicie (na ich religię) i pielęgnujecie ich kulturę w krajach europejskich 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
02.09.13 [zgłoś do usunięcia] zona Hindusa Indie sa mocarstwem w Azji" X Hahahahachrumchrum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he mocarstwo miliard nędzarzy plus 15 milionów zamożnych Typowa struktura społeczna III świata . Bieda , syf ,choroby zakaźne , straszliwy brud . A do tego nieludzki system kastowy ,chrześcijanie i muzułmanie nawet nie wpadli na tak potworny pomysł. No i masowe abortowanie żeńskich płodów . Jako że kobieta to tam istota niższego rzędu . Plus przemoc seksualna -patrz ostatnie serie zbiorowych g***tów. Nic dziwnego że obywatele tego "mocarstwa" tylko patrzą jak by tu uciec od tamtejszego "porządku i dobrobytu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
"Hahahahachrumchrum" - Coz za elokwentna odpowiedz na moje pytanie. Coz, spodziewalam sie czegos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Jesli jakies stacje newsowe - w tym przypadku polskie, non stop emituja wwiadomosciz danego kraju na temat g***tow, rowniez nie mialabym zbyt dobrej opinii o tym kraju. Polska karmi nas jedynie zlymi wiadomosciami z Azji. I takie mamy wyobrazenie o tych krajach, a przynajmniej ci, ktorzy nigdy w takich Indiach na ten przyklad nie było, a podejrzewam, ze wiekszosc 'mundruch' na tym watku nie bylo nigdzie poza Polska lub ewentualnie UK czy Niemcami. Tak, w Indiach jest bieda i smrod. Ale jak to kontrolowac przy takiej populacji? Ktos kto nigdy nie byl poza Europa nie zdaje sobie sprawy jak ogromnym powierzchniowo krajem sa Indie i jak ogromnie zaludnionym. Rzad Indii natomiast jest znacznie bogatszy od naszego rzadu, na ten przyklad. Maja znacznie lepsze, wiekszr wojsko i niezwykle silnie uzbrojone. Dysponuja bronia atomowa oraz chemiczna. Sa bardzo waznym partnerem handlowym zarowno w Europie jak i w USA. Armia indyjska jest jedna z najpotężniejszych na swiecie i zdobyli to nie podlizujac sie do Ameryki tak jak my. Probleme Indusow jest jedynie to, ze ci bogatsi nie dziela sie kasa z biedniejszymi. Rzad Indii, mimo iz bagaty i potężny, nie dba o tych ubogich i glodnych nedzarzy. Ich los nie interesuje zamozniejszych ludzi, a przede wszystkim politykow. Ci napychaja sobie kieszenie, oczywiscie korupcja jest wszechobecna, ale i tak czyni to Indie solidnym partnerem. A teraz sobie pomysl, co by sie stalo gdyby (nie daj Boze) rozpoczela sie wojna pomiedzy Polską a Indiami. Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
02.09.13 [zgłoś do usunięcia] zona Hindusa Ktos kto nigdy nie byl poza Europa nie zdaje sobie sprawy jak ogromnym powierzchniowo krajem sa Indie" X Wystarczy mieć mapę ewentualnie globus 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
"Wystarczy mieć mapę ewentualnie globus" - Oj dziecko... i naprawde uwazasz, ze patrząc w globus mozna sobie wyobrazic rzeczywiste rozmiary? Serio, gratuluje nielogicznego rozumowania. Poza tym, prosilam ciebie o wyjasnienie mi jakim krajem sa Indie, skoro juz rozpoczales ten temat, a wiem, ze jestem laikiem. Doczekam sie w koncu jakiejs sensownej odpowiedzi na jakims normalnym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandemataram
Wybacz, nie to mialam na mysli i zle sformulowalam to, co chcialam. Nie chcialam nikogo tutaj urazic (w porownaniu do niektorych jadem plujacych). Na poczatku wspomnialam- maz jest sikhiem. Terenia mowila o dziewczynce, jesli takowa sie urodzi i ze moj maz bedzie mial gdzies takie "dziecko"... Na jej "nieszczescie" maz chcialby i corke, i syna jednakowo. Nie ma znaczenia plec dziecka. Mowilam o hinduistach i tu sie zagalopowalam, wiec przepraszam bardzo:) Chodzi mi o to, ze plec w Indiach nadal jest istotna mimo ze rzad caly czas stara sie cos zrobic z procederem zabijania plodow zenskich. Nie ma co ukrywac, ze taki problem jest w tym kraju. Nie bardzo sie orientuje jak jest teraz, ale jeszcze jakis czas temu na 1000 mezczyzn bylo 800 z hakiem kobiet, wiec skala problemu jest duza. Poza tym kraj jest ogromny (z takiego Amritsaru z pn. Indii jedzie sie pociagiem do Mumbaju dwie noce i dzien, a to tyle co jechac autobusem z W-wy gdzies do Bulgarii o ile dobrze pamietam; takie sa odleglosci w Indiach) i przepelniony. Trudno jest kontrolowac to, co sie dzieje, wiec jest smrod i ubostwo, ale jest takze piekno i magnetyzm, czego nikt (KTO BYL W INDIACH) nie zaprzeczy. Wiekszosc turystow, gdy tam jada pierwszy raz, to wraca po czasie. A jak sie Zona Hindusa na mnie obrazila to przepraszam i glupio mi, ze dalam pozywke gosciowi, co tak jadem strzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
"A jak sie Zona Hindusa na mnie obrazila to przepraszam" - Nie ukrywam, że poczułam się (i dalej jestem) urażona tym co przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Nie obrazilam sie. :) Po prostu lekko nie zgadzam sie z twoimi slowami. Moze po prostu dlatego, ze z rejonu, z ktorego pochodzi moj maz (południe) nie znam nikogo, kto usuwalby zenski plod. Wiekszosc naszych znajomych z Indii ma coreczki - zabawne, co nie? I powiem szczerze, ze sa to wyjątkowo rozpieszczone smarkule. W Indiach bylam, nawet mieszkalam no i sporo zwiedzilam. A powiedz mi jeszcze - ale tu juz pytam z czystej ciekawości - na czym polega fenomen mężczyzn z Punjabu? Ilekroć poznam, nawet wirtualnie, jakas Polke zone Indusa, to okazuje sie, ze to Punjabczyk. Wiekszosc dziewczyn ma juz na nazwisko Singh. ;) Moj maz jest z samego południa i praktycznie nie poznalam nikogo, kto mialby meza z tych rejonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
02.09.13 [zgłoś do usunięcia] zona Hindusa Moj maz jest z samego południa i praktycznie nie poznalam nikogo, kto mialby meza z tych rejonow." X Bo może nie warto? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia juz 12 godzin na kafeterii siedzi :D:D Terenia to ten sam żyd Leo the Tiger - bezrobotne, zfrustrowane gówno z niego/niej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jest mój sekundant, prawdopodobnie jakaś sfrustrowana partnerka ciapka albo innego smolucha 😴 nie trzeba siedzieć cały czas na du.pie przed kompem jak wy, nieudacznicy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandemataram
A wiesz ze nie mam zielonego pojecia? Ile razy natkne sie na Hindusow to sa z polnocy. Znam jedna rodzinke (calkiem mila), gdzie ojciec jest z Gudziaratu... Chyba zapytam sie meza skad sie to wszystko bierze... nigdy sie nad tym glebiej nie zastanawialam. W sumie to w ogole sie nad tym nie zastanawialam. A nie chce powiedziec, ze ci z polnocy czesciej emigruja niz ci z poludnia, bo wspolczynnik migracji bylby pewnie taki sam.. Chociaz kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
vandemataram - Tak, zapytaj się męża dlaczego spotykasz takich ludzi, a nie innych, na pewno pomoże 😴 Boże widzisz i nie grzmisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he heh jednak DEBIL z cieie. Mój chłopak jest biały jak mleko wiec riposta ci nie wyszla i możesz juz s********ć pustaku :D:D Wystarczy minuta żeby przejrzec tematy na tym watku - siedzisz tu od rana looserze; Odstaw kompa czosnku, bo ci szkodzi :D Ps. Terenia prosto z pieca http://kwejk.pl/obrazek/1497866/lays-o-smaku-zydow.html :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Taa biały jak mleko, chyba jak się spuści 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o:o ale żałosny tekst :o Terenia nudzisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tak, tak nie ma to jak bycie zje.bem chodzącym za kimś po każdym topiku żeby tylko powiedzieć że jestem nudna 😴, nie masz co robić to zrób laskę swojemu habibi 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×