Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość 0 Terenia 0
kasza hej kope lat, co tam u ciebie. Ja gdzies tu mam zdjecia z naszego spotkania moge je tu wrzucic co? Niech sobe obejrza ciapacka zonke jak ta ostatnia co tu wkleilam. Ale byl ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa wiesniaro czyli ty wkleilas zdjecia Tink i jej dziecka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
03.09.13 [zgłoś do usunięcia] 0 Terenia 0 kasza hej kope lat, co tam u ciebie. Ja gdzies tu mam zdjecia z naszego spotkania moge je tu wrzucic co? Niech sobe obejrza ciapacka zonke jak ta ostatnia co tu wkleilam. Ale byl ubaw" X Wklej podszywaczko! Chcę zobaczyć z jakim paszczurem tu rozmawiam, faktycznie może być ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mayor? no zobacz atak choroby wrocil?? Jak tam wymalowany Lee? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandemataram
Zono Hindusa, otóż południowi Indusi /podobno/ nie lubią emigrować; to by wyjaśniało dlaczego wszędzie widzimi Pendżabów.. Czy w Londynie, a o Kanadzie nie wspomnę. Kasza23, niektórzy "znawcy" mają własną teorię nt "uwielbiania" dziewczynek i mało co się przejmują tym, że życie pisze inne scenariusze niż by sądzili. Dla nich każda córka w TAKIM małżeństwie będzie określana 'porażką' bo przyjmują wszystko co zasłyszą. To, że zjawisko faworyzowania chłopców jest, nie oznacza że każda rodzina indyjska będzie to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babajaga75
Ludzie, opamietajcie się. Czemu się tak obrzucacie? Czemu w Was tyle nienawiści? Żyjcie i pozwólcie żyć innym. Nie osadzajcie, kto inny to za Was zrobi. Każdy ma wolna wole i prawo wyboru, więc niech przeżywa swoje życie tak jak chce. Pozdrawiam wszystkich. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nigdy w zyciu juz nie zaufam hindusowi. Bylam przedtem neutralna a teraz bede rasistka. Nie chce wchodzic w szczegoly ale zostalam podle oszukana wlasnie wielka miloscia, egzotyczna podroza do indii, wspanialym zyciem u boku kochanego mezczyzny. A okazalo sie ze u boku mam oszusta ciapaka, ktory mysli tylko o swojej d***e, o tym jak mnie oszukac czy przeleciec. Slub zaplanowal z inna, ze swojego ciapackiego kraju a mnie wykorzystal i ponizyl. nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu jeszcze dodam ze moj chlopak tez byl sikhem z pendzabu. Duzo tu pisalyscie o ich kulturze, noszeniu turbanow, szanowaniu tradycji itd. tak ja cos na ten temat moge powiedziec po zwiazku z sikhem. To k****arze, zlodzieje, oszusci, kobieciarze, kanciarze, narkomani, nalogowi alkoholicy i sa gorsi od karaluchow. ot to moge powiedziec. Tak jak mowilam, kiedys byli mi obojetni a teraz jak mi jakis stanie na drodze to zarobi w dekiel na wejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukana przez hindusa, ty sama jesteś ciapakiem :) A on dobrze zrobił, ze chce się żenić z porzadna dziewczyna ze swojego kraju. Po co mu taka szmata jak ty która rozkłada nogi na pierwszym spotkaniu? Masz to na co zasluzylas a teraz spoerdalaj się leczyć bo na dekiel c***adło wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukana, zglosilas wreszcie gnoja na policje do cholery ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zglosila, bo pewnie liczy na to, ze on jeszcze swoja przyszla zone zostawi i zechce ja, taka szara i brzydka szmate z Polski, ktora daje na prawo i lewo :D Sie dziunia przeliczyla, ale wciaz ma nadzieje. Coz widac po wpisach, ze rozumem to to nie grzeszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ale to jakas inna laska , nie ja. Ja nie zglosilam jeszcze, nie mialam czasu i musze sie zastanowic w jakiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
hej kretynko z 12:18.... Ostatni raz cie upominam zebys sie gonila ok? to nie ja pisalam wyzej, jakas inna dziewczyna. W ogole nie wiedzialam ze byl taki watek na tym forum juz. I licz sie ze slowami bo ci zaraz tak nawtykam ze ci glupio bedzie, tez potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
a ktora to do mnie miala na priva maila napisac i pomoc w tej sprawie z policja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tu pomagac ? piszesz emaila na policje ze taki to a taki jest nielegalnie i na falszywach paierach a reszta sie juz oni zajma, co to za filozofia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
a jesli chodzi o scislosc to ja go po prostu juz nie chce. Juz mowilam gowien nie jadam a on jest niczym wiecej tylko gownem. Jak go chcesz to ci podam namiary, pewnie kazda moze go miec skoro udawal milosc przez ponad rok. Wybzyka i sie soba nacieszycie. Chcesz????? Bo dla mnie on jest juz PRZESZLOSCIA. Jeszcze przez jakis czas go nienawidzilam a teraz mam go w d***e i jest mi obojetny a to jest gorsze niz cokolwiek innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
dzis to zalatwie ale naprawde musze po prostu jakos z sensem napisac bo on ma wiele roznych smierdzacych spraw o ktorych tez powinnam wspomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie siedz na forum tylko bierz sie za maila, ja czekam na reakcje policji i ... jego :) zemsta jest rozkosza bogow, poczujesz sie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oszukana przez hindusa ale to jakas inna laska , nie ja. Ja nie zglosilam jeszcze, nie mialam czasu i musze sie zastanowic w jakiej formie. " Hahaha nie dosc, ze zdzira to jeszcze klamie :D Wroc do szkoly skoro nie potrafisz skleic kilku zdan na policji, kretynko 🖐️ "hej kretynko z 12:18.... Ostatni raz cie upominam zebys sie gonila ok? to nie ja pisalam wyzej, jakas inna dziewczyna. W ogole nie wiedzialam ze byl taki watek na tym forum juz. I licz sie ze slowami bo ci zaraz tak nawtykam ze ci glupio bedzie, tez potrafie." Ssij punjabska pale, brudasie 🖐️ A nawtykac to sobie mozesz najwyzej kilku zaturbanionych kootasow do piczy, moze znowu zajdziesz w ciaze z ktoryms? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Zapomnialas dzis wziac lekow szmaciaro????? Chyba tak skoro sie nie wyladowalas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie jestem Pani. A ty dla mnie jestes zwyklym wyskrobanym, punjabskim s****wem :D Fe. Rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
na Pania to trzeba soba reprezentowac JAKIS poziom. Pani to moze jestes wsrod swirow wsrod ktorych sie obracasz. Ja moze jestem wyskrobana i oszukana przez jakiegos szmaciarza o podobnym charakterze jak ty ale to sa STANY PRZEJSCIOWE. A Twoj zalosny pomiocie juz zostanie na zawsze. SPADAJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja moze jestem wyskrobana i oszukana przez jakiegos szmaciarza o podobnym charakterze jak ty ale to sa STANY PRZEJSCIOWE. A Twoj zalosny pomiocie juz zostanie na zawsze. SPADAJ!!!!!!" I wyru/chana, dodaj jeszcze :D A pomiot to wlasnie sobie wyskrobalas, dzieciaku. Co, na wsi rodzice by sie wstydzili za takiego maszkarona jak ty, wyru/chanego i z hinduskim dzieciakiem, co? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
dawaj cos jeszcze.... Juz koniec? eeee to cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzisz mnie wyskrobany oszolomie. Odgrazalas sie jakims cisnieciem a jakasz sie jak pierd/olnieta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
nie wchodze w polemike z psycholami :-) lecz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem... ty wchodzisz jedynie na k***sy hinduskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Juz nie:-) natomiast ty juz zawsze bedziesz psycholem:-) potrzebujesz lekow dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i oczom nie wierze. Oszukana przez Hindusa, po co piszesz spod tylu nickow i w dodatku bezczelnie klamiesz? Czy naprawde nie widzisz, ze mozna z latwoscia poznac ze post na poprzedniej stronie jak i na innym watku jako Kinga naleza do ciebie? O co ci wlasciwie chodzi? Zostalas wykorzystana i oszukana i teraz usilnie probujesz pokazac, ze kazdy Indus taki jest, wymyslajac rozne historyjki spod roznych nickow? Niby dorosla kobieta a zachowujesz sie jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×