Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce nikogo atakaowac

Strasznie sie dziwie mlodym mamom. Jakim cudem dajecie sobie rade?

Polecane posty

Gość podsumujmy grono mam
nie kompromituj się dziewczyno. tabletki anty wprowadzają SZTUCZNY cykl, niezależny od pogody, szerokości geograficznej, fazy księżyca i horoskopu. nie dziwię się, że w ciążę było ci zajść tak łatwo! twoja wiedza na temat antykoncepcji jest porażająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah...........
_gratka_ "Każdy ginekolog Ci powie, że możesz sobie brać tabletki jadąc na 2 tygodnie na egzotyczne wakacje, ale jak nie chcesz mieć dziecka to lepiej się tam nie kochać, albo się dodatkowo zabezpieczyć." :D Jezdze co roku na egzotyczne wakacje, bywa, ze i dwa razy do roku. Dzieci mam dwoje, planowane. Zadnej wpadki podczas brania tabletek czy to w Polsce, czy w Hiszpanii, Grecji, Tunezji, Meksyku ani w zadnym innym kraju. Aaaa....w Nowej Zelandii tez bylismy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gratki
proponuje zmienic ginekologa:) co do wypadow zagranice to mozesz co najwyzej nabawic sie sraczki przez zmiane klimatu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeee
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż sam wyciąga niezłą sumkę(więcej niż 1500zł)-ile nie będę pisać bo zaraz i w mój portfel się wepchniecie,(czasem więcej czasem mniej,zależy od ilości godzin), ja jako opiekunka pracuję,też mam stawkę godzinową. A co do pracy legalnej stałej, pójdę jak dziecko oswoi się z przedszkolem,zresztą póki nie znajdę to mam tutaj zapewnioną i mi dobrze jest w niej. Bo zaszłam w wieku 16....hmmm to są te wasze całe gumki,nie ma 100% antykoncepcji,dlaczego napisałam o proszkach, bo według mnie się dobrze sprawdzają,i uznaję je za b.dobrą antykoncepcję. Tak z drugiej strony to nie żałuje że zaszłam,może gdybym chociaż źle miała, a nie mam jest dobrze,więc dajcie już spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhahahahhahahahahehehehehe Ciebie też rodzice nazywają,,bachor'' czy Ty swoje tak nazywasz? Jakbyś mi tak powiedziała na ulicy to byś w buzię dostała. Bo mówi się dziecko idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej ulżyj sobie na tym forum jak chcesz i jak Ci to pomoże. Ty chcesz to trzymaj do ślubu ale nie mów i nie mów innym co mają robić i nie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam007
dla mnie 16 latka w ciapy to szmata i żal mi jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grtaka i Lui20cale dnie na kaf
weszlam rano na ten topik by zobaczyc w czym jest tak ciekawy jak btyle stron i widze od rana do tej pory gratke i Loi20 prregladając godziny .Caly dzien Lui siedzisz na kafe, caly dzien, ten twoj temat jest jedynym chyba co cie podtrzymuje przy zyciu, czy w rodzinie nie zapomnialas jak wygladasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się o mnie:) Tak się składa,pisałam że dziecko w przedszkolu było a ja miałam czas wejść no popatrz,ale niedługo z powrotem zaczynam pracę swoją, więc na szczęście będę tutaj rzadziej:P To,że odpisuje bo mam chwilę tzn że cały dzień przesiaduje? Byłam rano,potem po południu jak mały się przespał i weszłam na chwilę teraz zobaczyć cóż znowu wymyśliłyście:). Nie siedzę 24/na dobę bez przerwy a nawet gdyby tak było to nie Twój interes. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grtaka i Lui20cale dnie na kaf
rozumiem 2-3 godz posiedziec dla wlasnej rozrywki przy necie, ale aby caly czas w nosem w kompie? kobieto dziecko ci odbierza opika spoleczna, ty myslisz 20 latko ze wystarczy dzieckiem 30 min sie zając i to na tyle i dalej uciekac przed klawiature?? wes poswiec chociaz troche wiecej czasu swojemu dziecku małolatu a nie całodpobowo oprocz nocy na kafe przesiadujesz Dizekco potrzebuje rowniez w dzien matki i jak patrze to ty CAŁY czas przed kompem siedzisz.Jestes uzalezniona od internetu? to kto sie w tym czasie zajmuje twoim dzieckiem po przedszkolu jak tutaj naokaglo sie udzielasz?? wyszlas z nia choc na spacer przez te kilka dni ?Nastepna mądra ktora zrobila sobie dzieciaka jako 16 latka i swieci przykladem idealnej mamuski uzaleznionej od komputera.Pobilas chyba rekord majac dziecko aby tyle przed kompem siedziec, no tak,dziecko samo sie wychowa, lub przeciez kto inny moze sie nim zjaąc bo mama na kafeteri siedzi całodobowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się swoim życiem a nie moim,nie martw się moje dziecko ma się dobrze. Myślałam że te forum jest ok,ale tu same obelgi i odzywki na każdym temacie. Spadam z tej całej kaferi bo tu same wredoty siedza.zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Kafeteria was cofa. Ja zaglądam tu raz na dwa dni..na pół godziny i to w przerwach gdy ściągam poczte albo allegro przeglądam. Pomyślcie po co takie dyskusje wam...do szcześcia potrzebne?:D Dziwie sie ludziom naprawde. Wogóle kafeteria jest uzalezniająca ;) pomyslcie o tym ;) no i dbajcie o siebie i o inych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku$
ale syf sie zrobil..ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_gratka_ i Tobie radzę bo tu nie ma dla normalnych ludzi miejsca. Tu raczej niczego się nie dowiesz o macierzyństwie bo większość to wredne Panie sfrustrowane;) Miło mi że śledzisz jak gdzie kiedy siedzę. Może też dlatego,że często ściągam filmy i mam wł komputer to zajrzę na kafe,ale to nie znaczy że 24/dobę siedzę na kaferii,myślisz że teraz non stop czytam kaferie, wejdę przeczytam i wyjdę i idę dalej. A moje dziecko ma się dobrze, w dzień spało,jak byś przeczytała.... Czepiaj się innych, a nie mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnić się od tego syfu ciężko(gdyby chociaż przyjemnie tu było i miło się pisało),ja to konto usuwam. Mam kontakt z gratką i ok,zresztą to nie widzę sensu,myślałam że tu spokojnie można czasem popisać,ale jak widać ludzie zakładają tematy pytają,chcą by inni doradzili a reszta tylko zamiast doradzić to wulgaryzmy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego na koniec drogie młode mamy,nie przejmujcie się takimi dewotami,to są wredne sfrustrowane kobiety,którym jednak czegoś jeszcze brakuje prócz rozumu;) Żegnam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grtaka i Lui20cale dnie na kaf
POPATRZ SOBIE ILE GODZIN TUTAJ NA KAFE JESTES,WCZIRAJ TAKZE, PRZEDSWCZORAJ TEZ, OD 9 ,10,11,12,13,14,15,16,17,19 GODZINA TUYTAJ JESTES LUI Grtaka to samo ale ona nie ma dziecka, chociaz po przedszkolu dziekciem sie zajjmi, widze z e 25,15,16,17 tez bylas od rana na kafe i teraz tez,Kto sie tym dzieckiem zajmuje? Odebrac ci pwoinni dzieck bo jetses uzaleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 16 latka
siedzi na kompie, maluje sie mamy kosmetykami :D i drzy przed klasowka z matmy. Puszczalskie zdziry w wieku lat 16 popuszczaly szpary a teraz majac lat 20 "odzyskuja" wlasne dziecinstwo....siedzac na kompie :D Dzieci splodzonych przez te latawice jedynie szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
No juz od godziny sie nie pojawiły - ani gratka ani lui - normalnie odwyk od kafe :D! A dewoty to te, które zaliczyly wpadki - ciekawa definicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Które nie zaliczyly wpadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pouczacie innych a same błędy ortograficzne robicie:P Czekam napisałam maila i czekam na usunięcie konta,bo nawet nie ma tutaj jak konta usunąć a po co mam marnować tutaj czas na tym syfie, gdzie tylko sfrustrowane kobiety tu w większości przebywają. Miło,że śledzisz co gdzie ile siedzę bardzo miło że się tak troszczysz(widocznie nie masz o kogo).... Uzależnione od kafe to chyba Wy bo dzięki temu widać jaką frajdę wam sprawia wchodzenie buciorami w czyjeś życie albo używanie nie odpowiednich słów(wulgaryzmów). Ciężko uzależnić się od tego syfu. Nie martw się tak samo o dziecko,ma się dobrze, i dużo czasu z nim spędzam,ale nie wiem czy wiesz,że jest też coś takiego jak tata dziecka który też z nim czas spędza,wasi mężowie siedzą dupskiem na fotelu i nic nie robią a mój też potrafi spędzić czas z dzieckiem tak samo jak ja na zabawie czy czytaniu książeczki,czy wyjściu na spacer. Więc sama nie jestem jak i zmęczona i sfrustrowana jak wy. A teraz idę bo zaraz dziecko podopieczny przyjdzie. Zresztą już nie mam ochoty tu wchodzić,mam nadzieje że usuną mnie z tego syfu. Jak nie to trudno.....konto mogę mieć ale w sumie nie muszą wchodzić. Same zobaczcie kilka tematów.....! zobaczcie jak pięknie odpowiadacie innym gdy proszą o radę! Jakoś na to nie patrzycie? Pouczacie innych a gdzie wasza kultura? Nikt o nic zapytać nie może bo od razu obrażacie. Dobrze,że takich na co dzień się nie spotyka.....tylko przeważnie miłe kulturalne osoby. Powodzenia frustratki to na tyle, nie dziwcie się że nie odpisuje/nie odpiszę,już miałam i teraz nie odpisać ale musiałam się pożegnać z dewotami i napisać co o was myślę,może też zrozumiecie że idealne nie jesteście:D Bo obrażanie innych którzy zakładają tematy i o coś pytają i chcą porady to też nie jest NORMALNE! Albo pytać o PRYWATNE sprawy. Ale jak się nie ma cudzego życia to tak jest,chcecie żyć czyimś. Powodzenia. Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
to po chujjjj tu siedzisz cały dzień???? widać ze jesteś młoda i głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana!!!! Temat miał być luźny a zrobiło się z niego jedno wielkie szambo. Czy Wy nie potraficie już normalnie rozmawiać? Żeby nazywać cudze dzieci bachorami trzeba mieć wielkie braki w wychowaniu. A wyzywanie od k***w jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.Atakujecie Lui i Gratke,że są głupie. One,w przeciwieństwie do Was, starają się(pomijam momenty kiedy zwyczajnie nie wytrzymały)utrzymać dyskusję na jakimś poziomie. Obrałyście sobie za punkt honoru pokazanie im,że jesteście lepsze? Tylko w czym? Szkoda, że na forum kobiecym jest tak mało normalnych kobiet, które wykazują przynajmiej minimum dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się zdrowo zdziwiłam, że ktoś jeszcze ten temat odgrzebał! Ale gratuluję Ci wypowiedzi MiśkiFiśki :) chyba napisałaś, całą prawdę o forum w tej chwili :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku$
I pomyśleć ze to kobieta kobiecie tak dogryza.aż żal patrzeć bo nawet temat ciekawy, gdybym już była młoda mama napewno chciałabym sie podzielić moimi przeżyciami,ale raz niestety nie jestem młoda Mamka a dwa ,taki tu syf sie zrobił przez te dokuczliwe mendy ze aż smutno patrzeć. Weźcie ludzie czasem pod uwagę fakt ze niektóre samotne bezradne matki chcą zaczerpnąć tu pomocy i tego oczekują,od tego jest forum. A wy młode mamki proponuje założyć nowy temat np "tak dają radę młode mamy" czy coś.. Może obejdzie sie bez zbędnych chorych komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Wy jakieś niewyzyte jesteście. Narzekanie, ze Was obrażają i nie wiadomo, co jeszcze, a stale temat odgrzebujecie. To po kiego grzyba wchodzicie na temat, dopisujecie jeszcze jakieś dyrdymały. Masochistki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jesli jestes zmeczony/a codziennymi obowiazkami I brakuje Ci finansow na realizacje marzen odwiedz mojego linka. Pasywne zarabianie on line dodalo mi skrzydel! Nie warto tracic czasu. Chce sie z Wami podzielic tym odkryciem gdyz kazdy tu WYGRYWA. Pomoge Ci urzeczywistnic Twoje pragnienia. Wystarczy ze poswiecisz pare minut w internecie kazdego dnia a zobaczysz ze bylo warto!!. Jesli macie jakies watpliwosci piszcie na mojego maila. Wyjasnie wszystko i z przyjemnoscia udziele Wam wszelkich informacji i wskazowek NAPRAWDE POLECAM! To moj email: netaaaz@gmail.com Link ktory dolaczam umozliwia darmowa rejestracje do portalu przez ktory zaczniesz zarabiac fajne pieniazki. http://www.bannersbroker.com/Wildthing P.S Ja juz zarabiam od miesiaca. Sceptycyzm byl moim najlepszym przyjacielem. Zaluje ze wczesniej tyle czasu stracilam na czekaniu... POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZYCZE POWODZENIA. UWIERZCIE W SIEBIE Netka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beczka2007
Ja mając 20 lat urodziłam córke teraz mam 25 lat i mam też synka 10mies , i wcale nie było to trudne, mąż pracował i pracuje do dziś zarabia bardzo dobrze i dajemy radę. Wydaje mi sie że jak byś autorko zaszła w ciążę to byś musiała sobie jakos dać radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×