Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkaa89

stepper, ćwiczenia, odpowiednia dieta kto od dziś zaczyna??? 10 kg z dół

Polecane posty

Zumbowata, sprobuj na takim ciezkim z wypustkami, latwiej jest utrzymac. Tez nie moge sie doczekac treningow, a jeszcze bardziej efektow po miesiacu. To tylko miesiac. damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
Sara...nie wiem, zobaczę, trochę mi kasy szkoda na to z wypustkami, wiedząc ze normalnego kręcić nie mogę ;) Zainteresował mnie ten twister. Tą drogą może pójdę ;) Lecę do zumby! :) Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLA BLA BLA BZDURY A NIE PRAWDA O STEPERZE TAK KUP DIETĘ KUP ZESTAW ĆWICZEŃ, BO STEPPER ZŁY. Ciekawe stepper nie obciąża stawów. I tyle. I i tak będę na nim ćwiczyć :-) a tak w ogóle od zawsze mam problem z kolanami a po stepperze ani razu mnie nie bolały. Bolały kiedyś jak biegałam, a po stepperze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym stawy są obciążane, gdy muszą amortyzować ruch (skakanie, bieganie) a nie ruch góra-dół. Idź reklamować swoje produkty i siłownie gdzie indziej PROSTAKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aeroby( ćwiczenia tlenowe) są to ĆWICZENIA SPALAJĄCE TŁUSZCZ. Ale mnie ten ktoś wkurzył wrrrr....aż z chęcią weszłabym na mój kochany stepper żeby wyluzować. ".Aeroby generalnie są średnio skuteczną metodą odchudzania. Organizm dosyć szybko, już po kilku tygodniach przyzwyczają się do tej formy aktywności i nawet wydłużanie treningów przestaje przynosić efekty. Efektywniejszym sposobem redukowania tkanki tłuszczowej są ćwiczenia siłowe połączone z interwałami i w mniejszym stopniu aerobami. Ćwiczenia siłowe i interwały rozkręcają metabolizm i spalają kcal wiele godzin po treningu. Dodatkowo zmieniając obciążenia (w treningu siłowym), metody treningowe, strukturę interwałów dajemy organizmowi nowy bodziec do spalania tkanki tłuszczowej, łatwiej jest pokonać ew. zastoje w redukcji tłuszczu. " mój komentarz do tej wypowiedzi: BZDURA poza tym po każdym wysiłku nasz metabolizm szybciej pracuje przez wiele godzin po treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
Stokrotka szkoda nerwów na to :) Daj na luz... Ja właśnie skończyłam swoje ćw. na dziś. Dałam radę godzinę z zegarkiem w ręku. Więcej nie mogę bo kiepsko się czuję. Ale zadowolona jestem. Teraz śmigam do kuchni obiad szykować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje:-) z ćwiczeniami super :-) Źle się czujesz przed @ czy przeziębiona jesteś? Z tego co pamiętam to dziś u Ciebie zapiekanka na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness maniaczka
Tylko po ćwiczeniach siłowych, pustaku :o Doedukuj się a nie wypisuj ludziom ciemnoty.... Nie czytałam linka, ale raczej wątpię czy się komukolwiek udało schudnąć za pomocą stepera, chyba że na głodowej diecie, czyli nietrwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness maniaczka
widzę że link jest z sfd, wiec jeśli pisała go któraś z moderatorek działu Ladies, podpisuję się pod tym bez czytania Swoją droga mogłybyście tam wejść i poczytać o odchudzaniu, bo pojęcia macie widzę, marne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś pustakiem skoro nie wiesz, że ćwiczenia na stepperze odchudzają. Poćwicz miesiąc dwa i dopiero się wypowiadaj. Jak nie znasz nikogo kto schudł po stepperze to widzę, że mało ludzi znasz pusta ruro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
Stokrotka przez @ kiepsko się czuję mam potworne zawroty głowy i zgagę :O No idzie zwariować. Tak robię zapiekankę z piersi kurczaka, pieczarek, pomidora i papryki ;) Trochę kalorii to ma, bo idzie tam też śmietana i ser żółty, ale co tam ;) Spalę na zumbie i z mężem :D Fitnesmaniaczka - nie pasuje Ci to nie czytaj, skoro mamy marne pojęcie :O. I nic nie daje Ci prawa byś kogoś tu wyzywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata smacznego:-) To połóż się dziś i odpoczywaj już sporo dziś ćwiczyłaś :-) Swoją drogą trzeba iść tylko na siłownie inaczej tłuszczu nie spalimy, metabolizm się nam nie zwiększy...ciekawe....bardzo ciekawe. Dokładnie nie pasuje Ci co tu piszemy to tu nie wchodź i nie czytaj. A najlepiej rusz d**pe wejdź na stepper. Poćwicz nawet miesiąc i dopiero wypowiadaj się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no przecież nie będziemy cwiczyc na stepperze po 5 godzin dziennie 7 dni w tygodniu i nie zniszczymy stawow :/ Chyba lepszy taki stepper pol godz. 3 razy w tygodniu niz jedzenie czipsow na kanapie, albo siedzenie przy kompie i pisanie, ze jest sie grubym. No i niestety nie kazdy ma czas na wyjscia na silownie i bycie 'Ladies SFD'. Poza tym osobiscie nie znosze takich cwiczen silowych jak opisane w linku dlatego bede cwiczyla na stepperze. Aha, jedzenie Ladies SFD mają super i pod nim sie podpisuje, tak wlasnie jadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, qurcze jak mnie takie wpisy demotywuja, skoro na stepperze sie nie odchudzimy, to lepiej leżec na kanapie z paczka czipsów:( pewnie, ze jak ktos ma juz wyrobione mięsnie i zero tłuszczyku to stepper nie pomoże, ale jak ja mam 72 kg i troche teg sadełka jest to na pewno mi pomoże, bo wiem to z doswiadczenia:):):) ze nogi w oczach smukleją:) brzuszek i reszta zreszta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem która tu pisała o hula hop, ale ja polecam z wypustkami, zwykłym nie umię a ten jest super. i jak któras chce zwykły stepper, nie skretny to moge za 50 zł przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaja. Długo Cię nie było. Dokładnie brzuch też ładnie spada po stepperze. Ja tez wiem z doświadczenia, że się chudnie, a ciało nabiera jędrności, cellulit znika. Oczywiście nie mówię, że po tygodniu ćwiczeń. fitness maniaczka Twoja koleżanka twierdzi, że stepper do miejscowego spalania tłuszczu, wielki błąd :-) Zachęcam do poczytania na temat steppera a najlepiej odczuciu na własnej skórze, jakie efekty przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strassssszzzznie zabiegana, planuje remont w domu i na razie biegam po sklepach, mam totalny metlik w głowie:( i jeszcze mase pracy w pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness maniaczka
Stokrotka, Na razie ci ten stepper dał tyle ze urosłaś 2 centymetry od początku topiku;) Dobre i to:) Gdybyś miała jakiekolwiek pojecie o ćwiczeniach i diecie nie wyglądałabyś jak świnia:) no ale stepuj sobie, na nic mądrzejszego cie nie stać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness maniaczko, to daj nam pare porad gratis, które pomoga nam schudnąć, tylko nie zaczynaj od zdania: zrezygnuj ze steppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo, gdzie przeczytałaś, że przybyło mi 2 cm???? NAUCZ SIĘ CZYTAĆ!!! Schudłam 1,6kg. Może cm pomyliły Ci się z kg???? haha śmieszne. Mam piękną buzie, długie naturalne włosy, nieprzeciętną urodę, proste, białe zęby i uwierz mi, że nawet z dodatkowymi cm w udach ciesze się naprawę dużym powodzeniem. A chce schudnąć dla siebie, lepiej się czuć. Podejrzewam, że świnia ładniejsza jest od Ciebie, bo na pewno mądrzejsza :-) Możesz mieć figurę modelki, ale z brzydką twarzą nic Ci nie pomoże. Nie pisz tu bo tylko wkurzasz ludzi. Ja nie pozwolę się obrażać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness maniaczka
Taaaaa... W necie to same miss świata Nawet te które w udzie mają tyle co normalnie ma się w pasie... Nudzisz "slicznotko" Idź na steper, po nim będziesz miała szybsza przemianę materii He he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisze miss świata, może mam parę cm więcej, ale na mnie płeć przeciwna zwraca uwagę na Ciebie pewnie nie. Proponuję ci wrócić do szkoły nauczyć się liczyć a później ćwiczenia siłowe-może ci rozumu przybędzie. Jesteś zdesperowana, brak ci faceta czy co???że się trak tego forum przyczepiłaś. Idź skąd najmądrzejsza modeleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałam wczoraj zaczęłam ćwiczenia :) Wprawdzie tylko 20 min., bo późno wrociłam do domu i nie stepper a hula hop, ale zawsze coś. Dziś będzie dłużej i intensywniej. Mierzyłam się - kompletny zastój. następne pomiary w przyszły czwartek. Kaja, ja pisałam o hula hop. Lubię kręcić, ale niestety nie działa to kręcenie na mnie tak jak ludzie opisują w necie swoje efekty. No i potrafię kręcić tylko w jedną stronę, więc po miesiącu miałam nierówne wcięcie w talii. Niestety nie zdołam nauczyć się w drugą strone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
Hej Dziewczynki, Sara dobre i 20 minut, lepsze to niż nic przecież! Ja kupiłam wczoraj twister, za całe 29 zł, niestety nie ma wyświetlacza..ale na początek wystarczy :) Dziewczyny potrzebuję pomocy...powiedzcie czy czerwona herbata może obniżać ciśnienie? Od paru dni zauważyłam że mam potworne spadki ciśnienia. Wczoraj zaliczyłam zgon...100/62 :O Miałam wrażenie że zejdę :O Ja leczę się na nadciśnienie, ale zawsze mam książkowe 120/80. Wczoraj musiałam ratować się kawami i batonem :O Dziś planuję 40 minut zumby i ogarnięcie twistera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata, a w jakim sklepie kupilas twister? Bo ja szukałam i nigdzie nie było, a tani jest i wolałabym kupić normalnie niż przez allegro. Nie wiem Moja Droga co z tą czerwoną herbatą. na opakowaniu Pu-Erh jest, że obniża ciśnienie. Może przesadziłas z ilością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
Sara...twister kupiłam w sklepie ze sprzętem sportowym :) Poszukaj u siebie takiego sklepu, na pewno kupisz tam. Tą herbatę kupuję w aptece...nie wiem czy przesadziłam. Dziś robię dzień bez herbaty czerwonej ;) Piję normalną i zobaczę jak się będę czuła. Poszperam jeszcze na necie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-skakanka21
witam. chciałam do Was dołaczyc dziewczyny. bo tez zaczełam duzo cwiczyc. 3 razy w tygodniu biegam w pozostałe dni cwicze w domu troche na macie., troche na twisterku i stepperze. no włąsnie chciałm dolaczyc, ale moim zdaniem stokrotka jestes bardzo wulgarna. jak mozna do kogos powiedziec, kogo nie znasz-"pusta ruro" albo "Podejrzewam, że świnia ładniejsza jest od Ciebie" to jak ja cos powiem, co Ci sie nie spoodoba, bo mozemy miec rozne opinie na jakis temat, to tez tak zareagujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj nie fajnie tu było. Jak komuś nie pasuje stepper nie musi komentować. Ja nie komentuje ćwiczeń siłowych, każdy ruch jest dobry a szczególnie aerobowe czyli nasz stepperek :-) Sara dobre i 20 minut. Ja 30, ale dziś i jutro niestety nie będę miała jak :-( A od poniedziałku eksperyment przez miesiąc 6 razy po 30 minut :-) Zumbowata mój twister tez nie ma wyświetlacza. Możliwe, że jest to spowodowane czerwoną herbatą. Ja osobiście nie przepadam, ale za to bardzo lubię zieloną, Jak czas parzenia będzie nie dłuższy niż 5 minut działa pobudzająco, dłuższy uspokajająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumbowataKretynka
anka-skakanka...pewnie że dołączaj :) w kupie raźniej ;) Stokrotka...ja nie reaguję na takie zaczepki na forum, przynajmniej się staram...bo to bez sensu jest :) Dziś mam nadzieję że będzie już spokojnie. O herbacie poczytam. Zielonej nie lubię :) A za to właśnie kocham smak czerwonej. O taką piję :) http://cokupic.pl/produkt/CHINA-TUHSU-YUNNAN-PU-ERH-Herbata-czerwona-125-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka skakanka jeśli masz ochotę to dołącz, nigdy nie zostanę obojętna jak ktoś źle na mnie mówi. I tyle taka już jestem nie pozwolę się obrażać, zaczęła to ja musiałam odpowiedzieć. Ona mi od świń, widzę, że nie toleruje okrąglejszych osób. Może masz ochotę dołączyć do jej forum nie naszego jak nie odpowiada Ci to, że ja nie pozwolę się od świń i pustaków obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×