Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkaa89

stepper, ćwiczenia, odpowiednia dieta kto od dziś zaczyna??? 10 kg z dół

Polecane posty

No właśnie ciekawe co te nasze Panie porabiają, że tak milczą... Pysiaku, jak dotrwamy tu do świąt to wymyślimy jakieś dietetyczne i zdrowe ciasta, wyjdzie nam to na dobre i naszym rodzinom również. Ja na pewno zrobię ciasteczka pieguski. Przepis podawałam tu gdzieś wcześniej. To ja się też dziś deklaruję na ćwiczenia. Będzie hula hop :) Ważyłam się rano i juz prawie prawie waga ze stopki. Nie mierzyłam się, bo skoro nie ćwiczę to nie liczę na za szybkie spadki. Najważniejsze, że nie palę i wróciłam na dobrą dietetyczną drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale cisza :( Dziewczyny, co z Wami? Ja wczoraj zamiast kolacji i ćwiczeń miałam zatrucie pokarmowe. Myślałam, że skonam, ale dziś już lepiej. Dziś na wadze znowu troszkę mniej. Myślę, że w sobotę będzie waga ze stopki, no a w przyszłym tygodniu juz z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sara... :) Zastanawiam się co się dzieje ze Stokrotką :( u mnie kicha z ćwiczeniem. Ostatnio tak się parszywie po tych lekach czuję że nawet schylić się nie bardzo mogę bo mam potworne mdłości :O Pilnuję się z jedzeniem. Weekend mam wyjazdowy...więc znowu pogrzeszę pewnie :( Brakuje mi zumby, czuję że zastaje się :O Jedyne pocieszenie to takie że ludzie zaczynają zauważać że schudłam :d To cieszy. Jak tylko przejdą mi te mdłości to biorę się za zumbę. :) Obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cię widzieć Zumbowata :) A dużo już schudłaś kilogramów? Bo nic się nie pochwaliłaś. Mam nadzieję, że niedługo przestaniesz brać te leki, ale zgodnie z tym co pisałaś, to wtedy chyba nie będziesz już myślała o odchudzaniu ;) A ja w weekend idę do teatru :) Wieki nie byłam, aż wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, oby tak było, że potem to już nawet odchudzanie mi nie będzie w głowie ;) Tak bardzo bym chciała....A ciągle jakieś schody są. :O No ale nie o tym temat. Ile schudłam? Hmm 8 kg, od sierpnia. O teatrze nie mów :D bo ja milion lat nie byłam, więc gorzej wypadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, oby tak było, że potem to już nawet odchudzanie mi nie będzie w głowie ;) Tak bardzo bym chciała....A ciągle jakieś schody są. :O No ale nie o tym temat. Ile schudłam? Hmm 8 kg, od sierpnia. O teatrze nie mów :D bo ja milion lat nie byłam, więc gorzej wypadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, oby tak było, że potem to już nawet odchudzanie mi nie będzie w głowie ;) Tak bardzo bym chciała....A ciągle jakieś schody są. :O No ale nie o tym temat. Ile schudłam? Hmm 8 kg, od sierpnia. O teatrze nie mów :D bo ja milion lat nie byłam, więc gorzej wypadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zwiekszylam czas cwiczen do 45 min.. Jem to co reszta rodziny, tylko polowe tego co kiedys. Poza sniadaniem, bo potrzebuje energi,i no i jest masa czasu na spalenie. Plus duzo herbaty i wody. Zumbowata bede za Ciebie trzymac kciuki, zebys w ciazy przybrala tylko niezbedne kilogramy, by Twoj obecny wysilek nie poszedl nadarmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiaku :) miło mi i dziękuję :) Póki jeszcze nie jestem to walczę ze zbędnymi ;) Fajnie że zwiększyłaś czas :) To znaczy że dajesz radę :) Tak 3mać, ja też jem wszystko, tylko mniej. Ja jak tańczyłam zumbę to dawałam radę godzinę. Ale teraz jak mam przerwę to chyba będę musiała wracać do krótszych sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Pysiaku, tak trzymaj z ćwiczeniami :) Plan diety jak dla mnie naprawdę masz super. Też tak jedząc schudłam duzo kilogramów i nie wróciły. Zumbowata, -8 kg, super wynik :) Gratuluję! No i prawidłowo, bo tak ok. 1 kg/tydz. Nie przebijesz mnie co do teatru - nie byłam od czasów studiów. No i co najgorsze, mieszkałam w miejscu, gdzie w promieniu 2 km miałam z 3 teatry. Wstyd :-o A teraz jak mieszkam pod miastem i mam małe dziecko to jakoś potrafiłam się zebrać. Wczoraj jeździlam pół godz. na rowerze po lesie z 14 kg obciążeniem, więc trochę spaliłam. Jutro ważenie i mierzenie i mam nadzieję, że W KOŃCU zmienię stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowe hej :) Ja już po porządkach ;) Wieczorkiem wyjazd, samopoczucie bardzo średnie :O Norma :D Tak sobie myślałam co to jest 8 kg...wydawało mi się że to nic :P ale potem przemyślałam :D i czuję się z siebie dumna. A co sobie będę żałować :D Sara pewnie ruszysz ze stopką, nie ma bata :P No i przyszalałaś z tym rowerem wczoraj ho ho :) Pewnie niezła ilość kalorii Cię opuściła :P Oby do przodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wlasnie skonczylam cwiczyc. Od wczoraj wydluzylam czas do godziny, wiec jestem z siebie dumna. Teraz musze byc konsekwentna i cwiczyc codziennie. Znikajaca oponka mnie motywuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wnioskuje, ze wszystkie dziewczyny zajete do bolu. Wiec szybko zamelduje, ze zaliczylam 45 min cwiczen+2 godz. spacer z rodzinka. Jeszcze lekka kolacyjka na zakonczenie drugiego tygodnia cwiczen:-) Jak ktos tu zajrzy, to pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie będę odchodziła bez słowa jak to niektóre z Was uczyniły :( Żegnam się, bo robię przerwę w diecie. Im bardziej się staram tym bardziej mi nie wychodzi. jestem już zmęczona ciągłym myśleniem co jem, czy nie przytyję. Najgorsze, że nieważne co jem i tak ważę w sumie tyle samo. Muszę trochę odsapnąć i wrócę, bo moja waga mnie nie satysfakcjonuje. Nie wiem kiedy, może za miesiąc, może za pół roku, ale wrócę na pewno. Najważniejszy sukces, że nadal nie palę :) Życzę Wam powodzenia, będę podczytywała topik, o ile nie upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara :( No każdy stąd ucieka.... Mnie nie było i nie pisałam. :O :( Mam teraz parę dni wolnego, myślałam że poćwiczę...a tu @ przyszła i to taka że leżę i zwijam się z bólu :( Zawsze coś. Trudno. Ja mocno trzymam za Ciebie kciuki! Cieszę się że nie palisz. I mocno żałuję że mamy tylko kontakt tu, na cafe. :( A nie poza nim... Pozdrawiam Cię serdecznie Sara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro Sara, ze jestes w takim punkcie, ale z calej sily wierze, ze gdy przyjdzie Twoj czas, odniesiesz sukces i bedziesz zadowolona ze swojej wagi. Spedzilam troche czasu na szukaniu informacji na temat zbilansowanej diety. Wszedzie sie slyszy jaka jest wazna, ale trudniej znalezc szczegoly, jak powinna wygladac. Ja nie przepadam za miesem i ineresuja mnie wszelkie zrodla bialka, ktore moglyby stanowic czesc moich posilkow. Zwlaszcza, ze dowiedzialam sie, ze osoby pragnace spalic tluszcz powinny przyjmowac nieco wiecej bialka. Dobrzetez od czasu do czasu zwiekszycilosc kalorii na 2 dni, by nie spowalnial metabolizm. Przygotowalam sie na dluga droge do wymarzonej wagi, mam nadzieje, ze nie zabraknie mi zapalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy przyjdzie mi samej tu sie udzielac. Chyba troche przesadzilam z kolacja, troche za pozno ja zjadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiaku ja moge z toba popisac :) Dzis zaczelam diete mz i cwiczenia :) Zadowoli mnie spadek 0.5 kg na tydzien - chce schudnac raz a dobrze Do idealu duzo mi brakuje ale dam rade-do stycznia powinnam sie wyrobic :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)nie czytam bo dosłownie nie mam kiedy wchodzic na kafe:) na aerobik chodze 2 razy w tyg. w domu cięzko sie zmobilizowac i znalezc troche czasu bo zawsze cos mam do roboty. pezy odrobinie czasu poczytam jak wam idzie. pozdrowionka , brrr ale zimno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktos sie odezwal, ciesze sie bardzo Lennifer pewnie do stycznia bedziesz wygladac jak sobie wymarzylas. Ja jestem dlugodystansowcem,bo startowa wage mam wieksza. Ale podobnie jak Tobie nie zalezy mi na blyskawicznym schudnieciu lecz skutecznym. Ograniczylam tylko te kalorie, ktore pochlanialam ze slodyczami. Teraz staram sie by moja dieta byla bogata we wszystkie potrzebne skladniki. A gwozdziem mojego odchudzajacego programu sa regularne cwiczenia. Waga spada, metabolizm hula, wiec jestem na dobrej drodze. Byleby samozaparcia nie zabraklo. Planuje jeszcze chodzic na body tone. Motywuje mnie rezultat cwiczen. Nie ma mozliwosci, by cialo tak ladnie szczuplalo wylacznie na diecie. Fajna sztuczka z zamiana pierwszych liter. Nabralam sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Cześć dziewczyny! Rozpoczynając odchudzanie pamiętajcie o urozmaiceniu diety. Dzięki temu łatwiej przetrzymać czas wyrzeczeń gdy rozkręcając nasz metabolizm przyspieszamy spalanie tłuszczu ;) Zapraszam Was do przetestowania programu żywieniowego ( http://elavia.pl/chudnij), który można pobrać jako PDF na FB https://www.facebook.com/elavia4321slim/app_503677702992082). Możecie również skorzystać z porady specjalisty, który z pewnością udzieli Wam odpowiedzi czy rozwieje wątpliwości dot. odchudzania. Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny ja chodze nadal na aerobik. niby na wadze efektów nie widac , ale po ostatnich cwiczeniach czuje kazdy boczek:)i wizualnie jest chyba juz cos na rzeczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×