Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkaa89

stepper, ćwiczenia, odpowiednia dieta kto od dziś zaczyna??? 10 kg z dół

Polecane posty

Stokrotka :* dziękuję Ci za wsparcie...za chwilkę się biorę za ćw!!! Ostro i do przodu! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo zmykam do domku , więc odezwę się jutro jak mi poszło z ćwiczeniami:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata nie ma za co :-) :-* Dziewczynki ja też niedługo zmykam do domu. Odezwę się wieczorkiem lub rano. Trzymajcie się i miłych ćwiczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowne Hej :) Zaglądam tak późno do Was kobietki...bo zajęta trochę byłam. Jak powiedziałam zumba była. Nawet poszalałam 80 minut :D Dałam radę! Od razu mi się humor poprawił. Potem zjadłam obiad. A na kolację zjadłam kawałek ciasta czekoladowego :D :D :D Poszalałam. A co! :P Planuję jeszcze ze 30 minut twistera :) Dam radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata no to ładnie 80 minut :-) na pewno ciasto czekoladowe zostało spalone. Ja jem kolację i gdzieś za niecałą godzinkę wchodzę na stepper. 30 miny twistera podziwiam :-) pewnie, że dasz radę. Wiesz co wczoraj oglądałam filmiki na youtube znalazłam ciekawy dotyczący twistera. W zależności jak ćwiczysz pokazane jakie partie mięśni pracują. Fajny film, szkoda, że linka nie zapisałam. Dobrej nocki życzę dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata, no szacun za tyle czasu ćwiczeń. Za ciasto nie pochwalam, bo teraz jesteś na 0, a moglabys być na - jeżeli chodzi o bilans kaloryczny. Moje popołudnie , a raczej plan legl w gruzach. Zapomnialam o grillu, na który przyszli sąsiedzi. Niestety podjadlam sporo, ale nic strasznego, no i najgorsze - poszłam spać o 21. Obudzilam się po 23, ogarnelam, no i krece na hula mimo niezłego bólu. Na stepper nie mam siły. Nie chciało mi się jak diabli, ale pomyślałam o Was i przymierzylam moje motywatory :) Jeszcze 12 min. kręcenia i spadam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoskamoiwyqy
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w pracy. Stokrotko pytałaś o rozciaganie. No więc ja mało czasu na nie poswięcam. Pewnie za mało. Ok. 2 do 4 min. . A robię tak: staję przy ścianie, opieram się na rekach i jak najmocniej odpycham się nogami, tak żeby mięśnie łydek były max napięte. I tak po kilka razy. Robię też skłony do podłogi i przyciągam piety do tyłka, tak, żeby rozciągnęły się uda. Nie wiem czy jasno opisałam, ale inaczej nie umiem :) Maledivy, masz budowę, że nosiłaś worki z cementem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeej!!! :) Ale piękne słoneczko za oknem :D Zumbowata za chwilkę idzie na polowanie na miasto :D Sesesese! Co do wczoraj...TaK! Zgrzeszyłam tym ciastem :O No co poradzę. Małżowin chciał żebym upiekła ciasto...upiekłam i co?! Zjadł jeden kawałek i zadowolony :O Wyjdzie na to że ja będę musiała to dojadać :O Dziś tez planuję 80 minut zumby, co wyjdzie to wyjdzie. Wczoraj walnęłam te 30 minut na twisterze. Ale ledwo zipałam :D Oczywiście robiłam serie. 5 minut twistera, 5 minut przerwy. Dziś mnie mięśnie brzucha bolą. :O Leeeeeeeeeecęęęęęęęęęęęęe Kobietki :) :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję z rana:) Zumbowata ale się rozkręciłaś z tymi ćwiczeniami:) Stokrotka ja się w ogóle nie rozciągałam. Ale chyba zacznę. Wczorajszy plan -stepper zrealizowany. Przez 30 min było 1750 powtórzeń . Ale ostatnie 300 to była masakra co chwilę musiałam, robić przerwę bo tak mnie łydka bolała. A zmęczona byłam ale nawet nie jakoś tragicznie. Więc to pewnie ten brak rozciągania. Właśnie zjadłam jajko na twardo i biorę się za pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Sara jeśli chodzi o rozciąganie to zrozumiałam i rozciągam się tak samo :-) czasem jeszcze nogę na blat i przód przyciągam do nogi i rozciągam tył, później staje bokiem do blatu noga na blat rozciągam wewnętrzna część ud boki, i siadam na kucaka wyginam się do tyłu i rozciągam mięśnie ud przednie, nie wiem czy mnie zrozumiesz hehe, ale mam nadzieję, że tak. Mamy ćwiczyć 6 razy w tygodniu więc jeden dzień nic Ci nie zaszkodzi :-) W ogóle to zakupiłam zeszycik i będę wszystko sumiennie zapisywać. Muszę poszukać dziś najlepsze tętno do spalania tkanki tłuszczowej przy ćwiczeniach i będę się starała ćwiczyć tylko utrzymując takie tętno. Łatwo zmierzyć przykładając palec do tętnicy szyjnej policzyć np przed 5 sekund i mnożyć. Wiem, że są zegarki mierzące tętno, ale chyba troszkę kosztują, nie orientuje się. Zumbowata u mnie też słoneczko za oknem :-) chociaż chłodno. A Ty na zakupki??? :-). Wariatka jesteś jeśli chodzi o twister hehe oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trzymam kciuki oby tak dalej. Wczoraj dopiero zobaczyłam link, który przesłałaś jak ćwiczysz zumbę :-) Powiem, że bardzo fajne, szybkie. A jeśli chodzi o ćwiczenia wczoraj było 100 wymachów nóg w tył i bok (moje postanowienie nieobowiązkowe :-) ) po 100 na każdą nogę. Stepper 30 minut, troszkę ponad 1700 kroków. Zwróciłam uwagę z jaką szybkością ćwiczę 58-64 cały czas. Mam tak ustawiony licznik, że pokazuje na zmianę czas, kcal, prędkość więc za bardzo uwagi na prędkość nie zwracałam. No i 400 motylków. Aha i myslałam, żeby naoliwić stepper, ale hmmm, że tak powiem serce sprzętu jest chyba zabudowane, a nóżki??? one chyba nie skrzypią, więc chyba zostawię jak jest. Czy Wy swoje stepperki oliwicie??? A i będę ćwiczyć w podwójnych leginsach, wczoraj założyłam i powiem szczerze za bardzo się nie zgrzałam nawet. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. A teraz czas na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy rozciąganie po ćwiczeniach jest ważne. Że tak powiem na chłopki rozum, żeby nam mięśnie nie rosły tylko się rozciągały szły w długość nie grubość. Chociaż, żeby mięśnie urosły po stepperze myślę, że trzeba by było ćwiczyć po 3 godziny dziennie. Będę starała rozciągać się również przed ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentkadit
witam, przepraszam, ze troche nie do tematu, ale mam pytanie, czy jak biorę Thermal Pro i chcę zrobić badanie kału w sanepidzie koliguje to jakoś ze soba? czy spokojnie moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć agentkadit, wiesz co szczerze mówiąc nie wiem. Najlepiej zadzwoń do lekarza rodzinnego i zapytaj. Może będzie coś na ten temat napisane na ulotce. Ja nigdy nie brałam tabletek odchudzających, ćwiczysz do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentkadit
tak ćwiczę codziennie na siłowni, miesiąc temu zaczęłam, a od tygodnia jadę na thermalu a musze iść zrobić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mi Mąż oliwił stepper i ciszej chodzi. Ale zabawy miał z tym sporo bo pedzelkiem to robił. Dokładnie jak? Nie wiem. A ja mam pas neopronowy do ćwiczeń i w nim się bardzo wypacam. Miałam gratis do steppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy ja nie mam męża hehe. Na pewno mężczyźni wiedza jak to zrobić, poproszę chłopaka. A sumie 6 lat razem to prawie jak mąż. Mam pas na brzuch, ale użyłam go raz. Widziałam też takie spodenki niestety przed kolano, a mi najbardziej pasowałyby do kostek :-) pewnie w necie by się coś znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam schiza dosłownie :O Byłam na mieście, bo chciałam kupić buty na jesień. No nic nie ma. Nic, za rozsądną cenę :O Siedzę i grzebię na allegro, a tam znowu zdecydować się nie mogę :D Zwariować idzie. Chciałam kupić buty przed piątkiem - bo wyjeżdżam w piątek na week. i chciałam mieć buty kupione. Już nie wiem co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata tak szybko wróciłaś? Wolny weekend?? A gdzie wyjeżdżasz? :-) Do piątku nasz jeszcze chwilę, może coś znajdziesz :-) szukasz płaskich, obcas, koturn??? Ja tez musze czegoś poszukać, wygodnego i nieprzemakalnego (nie kalosze) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zumbowata nic Ci niestety nie poradzę, bo ja w tym roku nie kupuje butów na jesień. Ale jak chcę coś konkternego to mam podobne wrażenie do Twojego-jest wszystko tylko nie to czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buty kupuję od jakiegoś czasu w Daichmanie z tej serii Greaceland czy jakoś tak i są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara nie rozlatuję się??? Bo ja jestem z takich ludzi co mocno chodzą po ziemi, na paluszkach nie chodzę i moje buty często po chwili są do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic się z nimi nie dzieje. Tylko, że przez to, że takie tanie to ja mam po kilka par na sezon. Wcześniej kupowałam jakieś Wojasy, Ryłki, ale teraz jestem bardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam szybko do nerwa złapałam i włączyłam 5 bieg :D Szukam butów płaskich, ewentualnie obcas do 3-4 cm :) Na jesień, ale zabudowane, botki :) Wyjeżdżam na weekend do rodziców. Dawno u nich nie byłam :) Poszukuję czegoś w klimacie tego: http://moda.allegro.pl/wygodne-modne-botki-polbuty-camel-40-i2613697322.html http://moda.allegro.pl/www-topobuwie-pl-piekne-super-cena-ca6052-40-i2610224251.html http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-botki-camel-36-41-i2604272560.html Tylko jest mały problem i haczyk...:) Ja prawie wcale nie chodzę w spodniach, wolę spódnice. Różne. I nie wiem czy w ogóle takie buty będą mi pasować do spódnic? :O Mam lekką załamkę. Może Wy mi coś doradzicie? polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sara dobrze wiedzieć:-) Zumbowata moim zdaniem jest ok :-) Ja za to cały czas spodnie i leginsy:-P Tylko buty za kostkę chyba trochę skracają nogi?? Dobrze mówię? To nie są buty sportowe więc do spódnicy jak najbardziej :-) No to znając życie rodzice dokarmią porządnie :-) Fajnie jest się wyrwać gdzieś raz na jakiś czas, odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata, nie mam allegro w pracy, więc nie zobaczę. Kupiłam ostatnio takie: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001099497/botki%20damskie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/damskie-buty-damskie-botki Tylko, że dużo mniejszy obcas, ale nie widziałam na stronie takich jak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka wiem że skracają... :) Ale mi to nie przeszkadza, mam dłuuuuuuugie nogi :D Skróci mnie to przynajmniej z resztą ciała się wyrównam? Może...:) Pomyślę i może dziś zamówię, to do piątku powinny dotrzeć :P Ja jakoś ostatnio mało zdecydowana jestem we wszystkim i wsparcia potrzebuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ładne :) Ja dziś takie podobne widziałam, tylko kurcze, ja bym chciała bardziej pełne, do kostki nawet, bo nie kupię sobie 5 par, bo nie stać mnie na to. A takie z dłuższą cholewką to i wczesną zimą obskoczę :D Ja tak kombinuję żeby wilk był syty i owca cała :D Dlatego tak się uparłam na botki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×