Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkaa89

stepper, ćwiczenia, odpowiednia dieta kto od dziś zaczyna??? 10 kg z dół

Polecane posty

Stokrotka :) Hehe, możliwe dlatego najbardziej obstaję przy tych 2 :) Te z 3 linku mierzyłam dziś i przekonałam się że takie mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natalio :) I nie obserwuj tylko przyłączaj się do naszego planu ćwiczeniowego :) Dziewczyny, wczoraj robiłam tą sałatkę: http://www.wielkiezarcie.com/recipe17159.html Na moje oko nie jest zbyt kaloryczna. Zjadłam przed godziną 8 tak 1/4 całosci i do teraz czuję się najedzona. O 12 planuję coś przegryźć. Polecam więc. W sumie to wieczorem pokuszę się o zbadanie kalorycznosci dokładnie i jak coś będę taka robiła częsciej. Choć i tak pewnie będę robiła ;) Zumbowata, pamietaj o tym, że botki za kostki skracją nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Natalia witamy i zapraszamy :) Sara sałatka wydaje się super :) Tylko feta? Majonez? Mi to nie przeszkadza bo nie liczę kalorii, tyle że teraz staram się bardziej pilnować (nie licząc mojego wczorajszego wyskoku z ciastem ;) ) A fetę jaką kupiłaś? Wiem że botki skracają nogę :) Wiem. Mam długie to tragedii nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata - szcęściaro długonoga ;) Co do majonezu, to tylko 2 łyżki się dodaje na całą sałatkę. Myślę, że można zastapić jogurtem naturalnym i nie dawać fety jak ktos bardzo liczy kcal. fetę kupiłam Mlekovity taką w żółtym opakowaniu (w niebieskim była bardziej tłusta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mam taką fetę w domu akurat, może po weekendzie zrobię :) bo przepis super :) A tam długonoga ;) mam 177 cm wzrostu :P więc trochę tych nóg jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panna Natalia, jeśli chcesz się przyłączyć do naszego sysytemu ćwiczeń czyli stepper 6/tydzień po 30 minut (tak cały miesiąc :-) ) zapraszamy. A co ćwiczysz poza tym?? MMm sałatka ładnie wygląda :-) Ser feta uwielbiam mogę go zjeść samego na raz, tak samo groszek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mam to samo :D Też uwielbiam fetę jeść prosto z opakowania i to samo z groszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbnvjbwoeubguoer
hej-możecie mi napisać czym różni się stepper skrętny od prostego?czy na skrętnym ćwiczy się podobnie jak na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
dziewczyny, a co z suplementacją? stosujecie/zamierzacie stosować? ja chcę postawić na coś naturalnego i zastanawiam się nad slimgreen. to kapsułki z zieloną herbatą i zieloną kawą - mordercami tłuszczu ;) teraz jeszcze kosmetyczkę dodają gratis, myślicie ze warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 min to za malo jak na aeroby -min.45 min powinno byc aby spalic tkanke tluszczowa czyli lepsze efekty byscie mialy cwiczac 3 razy po 1 h. Ja teraz skacze na skakance-poki pogoda pozwala dziennie 2500 skokow ok 45 min bo nie mam wprawy wiem ze dziewczyny skacza 1000 w kwadrans ale ja dopiero zaczelam -pozniej powinno byc lepiej W przyszlym tygodniu bede cwiczyla Zumbe -mam na cd na kinecta ale czekam az maz pojdzie do pracy na druga zmiane i udostepni mi tv :) Stepper planuje pomiedzy zumba :) Moj plan 1 tydzien -skakanka 2 tydzien Zumba plus stepper Pozniej sie zobaczy :) Moj cel to 90 cm w biodrach 55 w talii 48 cm w udach :) Daje sobie 2 miesiace :) Powodzenia dziewczyny Ps.lykam l-karnityne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Natalia. Tak masz rację, zawsze starałam się ćwiczyć te 40-45 minut, ale ostatnio były prowadzone badania na temat długości ćwiczeń a chudnięciem grupy ludzi: 1) wcale nie ćwiczyła 2) 30 minut codziennie 3) godzinę codziennie i co ciekawe największy ubytek masy ciała osiągnęła grupa 2. Poszukaj i poczytaj w necie o tym. Ciekawy i fajny artykuł. I robimy z dziewczynami eksperyment na początek przez mc 6/tydzień 30 minut. A jakie będą wyniki zobaczymy. A jeśli chodzi o suplementy itd., itp. nie biorę i nie chcę brać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko pewnie zalezy od intensywnosci cwiczen :) Ja ulozylam sobie 60-cio dniowy plan :) Kazda z nas ma plan wiec go realizujmy :) Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia tak samo intensywne, ciekawy artykuł poszukaj w necie. Dokładnie każda ma plan :-) Również powodzenia życzę :-) Dziewczynki ja odezwę się rano, będę miała zabieganą resztę dnia, a jeszcze trzeba plan wykonać :-) buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś strzeliłam 3 x 20 minut zumby, latanie na odkurzaczu :D I pod wieczór twister. Oby do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panno Natalio
jesteś tak tępa, że aż mi Cię szkoda.Jesteś fałszywa i dwulicowa.Jeszcze się przekonacie z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za PROSTAK znów tu pisze?? pewnie ta co ostatnio nick zmienila i bawi się w społeczniaka, zdesperowana, chyba długo faceta nie miała hehe :-) żal mi ciebie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczyny wiecie może czy jest jakieś forum na którym mogłybyśmy same pisać, ćwiczyć a nie ciągłe kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana przy kawce :) Wreszcie mam się czym pochwalić: wczoraj było 35 min. roweru i 30 min. steppera, dziś basen godzinka + sauna. No i pod koniec tygodnia liczę, że wymiary w końcu spadną :) Dziewczyny tak piszecie o tej zumbie, że aż mam chęć spróbować. Tylko nie wiem jak zrobić, żeby nikt mnie nie podgladał, bo sąsiedzi padliby ze śmiechu na pewno ;) Natalia, mamy podobny cel. Ja sobie daje czas do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sara BRAWO :) Super wynik :) Ja wczoraj wieczorem dałam radę tylko 20 minut na twisterze. :O A dziś pobudka przed 7. Właśnie skończyłam godzinne zumbowanie :D Trzeba lecieć pod prysznic. Potem śniadanko. A na 11 do pracy. Niestety w pracy nie mam dostępu do internetu. Sara przecież na dworze nie będziesz ćwiczyć zumby ;) żeby sąsiedzi mogli podglądać :P Jeśli zabierzesz się do tego to na youtube tego nie znajdziesz. Polecam z chomika. Jak zechcesz to Ci podam tytuły filmików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I to już środek tygodnia. Ja niestety wczoraj nic a nic nie ćwiczyłam. Wróciłam o 16 z pracy zjadłam szybki obiad i pojechałam na korki. W domu byłam padnięta o 23. Jedyne na co miałam ochotę to piwo:) Zagryzione paroma chipsami. Ale obiad był chociaż taki w miarę dietetyczny-parowana pierś z kurczaka z warzywami sosem słodko kwasnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbowata, dzięki, jeszcze musze to przemyśleć :) A sąsiedzi niestety widzą nas w domu i stąd moje zmartwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Sara jestem z Ciebie dumna :-) A rowerek masz stacjonarny?? Zumbowata ja z rana ćwiczyć nie umiem, bardzo odpowiadają mi wieczory. A co do mnie wczoraj było po 100 nóg w bok i tył, 30 minut steppera (1800 kroków), 400 motylków. Wychodzi na to, że ja jak mniej ćwicze :-P chyba muszę to zmienić :-) motywujecie dziewczyny.:-) Ps. Przepraszam pomarańczowa panią Natalię za obrazę, myślałam, że ten komentarz jest do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to może żaluzje? Albo porozmawiaj z sąsiadami może się przyłączą :-) Maledivy chipsy są bee :-) Ja dziewczyny mam taką siłę i motywację, że się nie poddam :-) muszę wykonać plan w całości przez ten miesiąc, jestem tak ciekawa czy wyniki tych badań o których pisałam wcześniej są prawdą. Okaże się :-) Swoją drogą od jakiegoś czasu myślę również o rowerku...tylko byłby mały problem gdzie mam go postawić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy, to uznajmy, ze wczoraj był Twój 1 dzień w tygodniu bez ćwiczeń i do niedzieli już działaj codziennie. Och, już nie mogę się doczekać aż zobaczymy efekty :) Ja postanowiłam nic a nic nie pić (chociaż uwielbiam lampkę wina przed snem). Będę robiła detox: http://lekizaptekinatury.pl/pl/p/ZIOLOWE-OCZYSZCZANIE-DETOX-60-TABLETEK/1823 Tylko powinnam tez rzucić kawę :-o Stokrotka, mam rower stacjonarny, ale go nienawidzę. Dlatego jak coś to jeżdżę na normalnym. Wczoraj z dzieciem w foteliku + jazda po nierównym terenie i nogi czuję :) No i nie wiem jak dałaś radę w 30 min. 1800 kroków zrobić. ja 30 min. 1100 kroków i szybko ćwiczyłam. Może jakiś licznik mam zaniżony :p Mnie Zumbowata motywuje do zumby. Myslicie, że pozwoliłaby ona szybciej pozbyć mi się brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×