Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość Tańcząca z myślami...
______________$$ ______$$_____$$$____$$ ______$$$$___$$$___$$$ _______$$$$__$$$__$$$$ _$$$____$$$__$$$_$$$$___$$$$ _$$$$$$__$$$_$$$$$$$__$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ ______$$$$$______$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$___$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$___$$$$$__$$$$$$ ______$$$____$$$___$$$ _$$$$$$$$$________$$$$$$$$$ $$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$ $$$____$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$ _____$$$$$_$$$_$$$_$$$$$ ____$$$$$_$$$$_$$$ __$$$$$ ___$$$_$__$$$__$$$$___$$$ ______$__$$$$___$$$____$ ____$$____$$_____$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadziejeze
ze wyzdrowoialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak potrafiłl
a chorowała :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadziejeze
tak bardzo,laura jestes ,daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura laurka
:) jestem kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadziejeze
darujcie juz se z tym podszywaniem sie pod jej niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOŁYCH SWIATt
Nie zaPOMNIJ UBRAC CHOINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
Paulo Coelho Być jak płynąca rzeka Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami...
czas chyba odpocząc,ze zdrowiem róznie Nie lubię kiedy nie mogę zasnąć. Strasznie się wtedy denerwuję. Przeszkadza mi wszystko, najmniejszy szmer, posapywanie domowników ich oddechy. Zeby im nie przeszkadzać czytam w łazience. To głupie, ale światło w łazience nikomu nie będzie przeszkadzać, zakłócać snów. Czasem czytam sobie was. I układam sobie historie z słów. Pewnie z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Przez to nie jesteście aż tacy mi obcy zupełnie. Nie raz naprawdę powstają mi ciekawe historie, smutne, wesołe, tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami...
aha, pytano odpowiadam kawy w ogóle nie pijam tylko herbate czarna słabo naciagnieta i tylko do południa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes?:(
czemu niepiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes!?
zyjesz???????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes!?
zdrow juz odezwij sie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes!?
*zdrowa jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz tu
pisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz tu
chyba cie tu juz nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk...
to ja napiszę przed zaśnięciem :) ......jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz tu
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz tu
do kogo piszesz jelonku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
Nefertari Nic nie jest takie, jakim się wydaje. Złudze­nia są wszędzie, a życie nimi nie zawsze jest tak piękne, jakby się mogło z początku wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
juz wklejałam dla syna🌻 Miłosci Ci zyczę To ona filarem jest duszy Śpiew ptaków kochaj i ludzi A w każdym sercu Ty miłośc wzbudzisz. Kipling Rudyard List do syna Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy go stracili, ciebie oskarżając; Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o Tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniem; Jeżeli umiesz czekać bez zmęczenia, jeżeli na obelgi nie reagujesz obelgami, jeżeli nie odpłacasz na nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże mędrca i świętego; Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom; Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem; Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo oba te złudzenia, Jeżeli ścierpisz wypaczenie prawdy przez Ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych albo zaakceptujesz ruinę tego, co było treścią twego życia, Kedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami; Jeśli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie twe sukcesy i potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę, jeśli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa, nie żaląc się, że przegrałeś; Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać, gdy poza wolą nic już nie mówi o wytrwaniu; Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób naturalny, Jeżeli nie mogą Cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele; Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając; Jeżeli potrafisz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili; Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej i co - najważniejsze - synu mój - będziesz Człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×