Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość Laurkax
a ja.... W moich najslabszych momentach szlocham bo lubie sposob w jaki lzy pasuja do mojego policzka W moich najciemniejszych momentach placze ... jak ja kocham ten sposob w jaki lzy harmonizuja z moja twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak=
a ja zawsze z miła checia tu wracam dla autorki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak=
łzy nie pasuja do twojego policzka,czesciej sie usmiechaj,te oczy duzo juz płakały! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
W chwilach ostatecznego lęku kocha się chyba każdego, kto wtedy przy nas jest. Wystarczy, że jest blisko nas. Ktokolwiek to jest. Wisniewski "Bikini"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
usmiecham się też czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
z ludźmi jak z myślami, nie wszystkie są warte czasu i nie wszystkie mają dobry wplyw na nasze życie, choć same w sobie nie sa złe czy dobre, sa takie jakie znaczeni e im nadajemy to jest ta *kontrola* kontrola znaczenia, wybór midzy tym czy one decydują o moim zyciu, czy ja decyduję o ich życiu w mojej głowie. Ironia w dezaprobacie marnotrawstwa aparatu, gdy przyjmę, że mojego przy pamięci istnienia innych dyskusji trwajacych równolegle, prowadzi mnie nieuchronnie do formuły - przyszłaś do mnie z siekierą to znaczy, że i ja nie jestem ci obojętna, co z kolei dalej do konkluzji, że moja zadowolona z siebie bytność dyskusyjna byłaby li tylko przykrywka dla niewyrażonego przekazu - ach rzuć we mnie choćby szyszką, na co zgody nie wyrażam, gdyż nie posiadam takiej informacji nawet w zaszyfrowanych archiwach mojej świadomości boże, kawy, kawyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehy
róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czasu
/ks. Jan Twardowski/ Nie ma czasu Nie za bardzo wiadomo jakże to się dzieje że czas wtedy przychodzi gdy go wcale nie ma i w sam raz tyle ile go potrzeba nawet we śnie gdy ciało podobne do duszy kto ma czasu za dużo wszystko czyni gorzej jeżeli kochasz czas zawsze odnajdziesz nie mając nawet ani jednej chwili na spotkanie list spowiedź na obmycie rany na smutku w telefonie długie pół minuty na żal niespokojny i na rozeznanie że dobrzy są mniej dobrzy a źli trochę lepsi bo w życiu jest tylko morał niemoralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroty wyjazdy
nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czasu
morał niemoralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________O L O____________
..cześć zgubiłem QÓlke..widził ktoś...ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
Często próbuję sobie przywołać obraz morza, siedzę z kolanami zgiętym przy brzegu. Fale próbują dotykac moich stóp. Czasem delikatnie tylko końce palców a niekiedy łapią za całe stopy. Od czasu do czasu dla żartu zapewne, słone krople dosięgają mojej twarzy. A fale sięgają ud. Nie czuję wtedy zimna, a słony smak wody w ilości nie znacznej na moich ustach, nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
Halina Birenbaum Łzy mówią że są gorzkie gryzące duszą dławią wypalają oczy żłobią zmarszczki boją się ich wstydzą uważają je za znak słabości zniewieścienia wyraz żałoby nieszczęścia choroby... uciekają przed ich widokiem ukrywają je dla mnie najgorzej wtedy gdy ich nie mam gdy wysychają we mnie ich źródła znaczy to że już nie czuję nie umiem się wzruszać nie umiem się cieszyć ani martwić znaczy że o nic nie walczę nie zdobywam niczego niczego nie pragnę nie doznaję nie obchodzi mnie nikt i ja nie obchodzę innych a więc kamień trup za życia! mnie są konieczne łzy muszę czuć ich gryzący płomień za powieką ich mokry ciepławy ślad na policzku i ten skurcz krtani, dreszcz ciała przyśpieszone bicie serca poprzedzające przyjście łez muszę czuć dobre ciepło ich serdeczności i palący ból ich goryczy oburzenia protestu muszę je widzieć w oczach drugiego człowieka jako odzwierciadlenie i oddźwięk wzruszenia które jest we mnie i rodzi się w drugim dla mnie dla mnie łzy to skarby to oczyszczenie z kurzu życiowego zła codzienności pogardy zmęczenia łzy dla mnie są odrodzeniem narodzeniem łzy to szczerość prawda to cierpienia ludzkie i ludzkie szczęście łzy to dusza ludzka nieraz zraniana zgorzkniała zbolała a nieraz radosna promienna nigdy kamienna mnie konieczne są łzy by czuć w pełni że żyję posiadam serce i jestem na prawdę Człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
Dwadzieścia cztery smutki to zwykła nasza doba. I dzień jest nie za krotki, i noc się nam podoba. Deszcz pada nieustanny i nudny, i nużący, za oknem chodzą panny smucące się niechcący Za oknem wieczór spływa po dachach i po rynnach, i ciemność odpoczywa bezpieczna i bezczynna. Dwadzieścia cztery smutki... Usiądę sam za stołem, zamyślę się wieczyście o życiu niewesołym, przez które ze mną szliście. O naszym domu niskim i o wysokim niebie, o wszystkich i o wszystkim - i za was, i za siebie. Dwadzieścia cztery smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
znalezione ... Boże daj mi... Boże,daj mi sił, bo sama sobie nie ufam... Daj słuch, bo choć go posiadam,nie słucham.. Daj wzrok, bym mogła podążać twoimi ścieżkami Daj rozwagę, by móc właściwie kierować swoimi umiejętnościami, Daj radość, aby móc doceniać wartość każdej chwili, Daj przyjaciół, którzy by zawsze ze mną byli, Daj wiarę, która podobno góry przenosić umie.. Daj miłość, bo podobno ten kto kocha-rozumie, Daj odwagę, by nie bać się stanąć po właściwej stronie Daj siłę, by móc walczyć w swojej obronie.. daj choć część z siebie bym mogła zrozumieć czemu jesteś tam-w niebie a nie tu na ziemi, gdzie inni szukają Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
zmagazynowałam juz wystarczajaca ilośc łez w mym życiu.One tworzą historie i ten utarty szlak,którym wciąż zmierzam w poczuciu bezradności,ot życie po prostu http://www.youtube.com/watch?v=PGULKl3ADrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ")))))
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadedfgb
a kim ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ")))))
co kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkax
"...niektorzy ludzie żyją w konstelacjach o wiele bardziej korzystniejszych.." polecam ksiązke Wisniewskiego"Moja bliskośc największa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkax
zimno z utesknieniem czekam na cieplejsze dni,spiew ptaków,zielone drzewa i kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkax
.........#***##***# ........# *************# ........#*****#_#******# .........#*#__&&&__#**# .....#***#__&&&&__#****# .....#****#__&&&_#*****# .......#****************# .........#*#_#*****#*# .............#***#$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuwima
Julian Tuwim Los Taki to już los mój będzie, Takie to już miłowanie: Przywitanie, pożegnanie, Pożegnanie, wspominanie... Oczy twoje widzę wszędzie, Oczy twoje mnie całują, Z dali, z dali mnie miłują, Z dali, z dali mnie żałują, Nie przychodzą na wzywanie, Jeno błyszczą, jak w legendzie, W dali, w dali, zewsząd, wszędzie, - Taki to już los mój będzie, Takie to już miłowanie: Przywitanie... pożegnanie... Julian Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
tu także zostawię dla wszystkich przyjaznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×