Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość Naj...
dziękuje:) ubrałam jest przystrojona -jak na choinke przystało;) sałatka już zrobiona,ryba po a'la grecku tyż:) tylko mrozno do diaska:( kurcze i od nowego roku lat przybędzie,wprawdzie to tylko jeden rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z myślami...
wzajemnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myślami...
Świeta świeta i po swietach... Antoine de Saint-Exupry Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: i zwyczaje, i święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest, by żyć dla powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcesc
fajny masz temat zabiore do siebie kilka cytatow sa naprawde bardzo fajne,sama piszesz tez wiersze jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami,Laurkax,Naj
to moje nicki,znikam z tego forum na zawsze,podszywanie sie pod moje nicki, mnie nie bawi,na tych tematach i na innych -np tesknie czy cos w podobie itp,zostawiam Wam tu pare cytatow ,ktore cos w moim zyciu zmieniły,mialy jakikolwiek wpływ,Zegnam sie z Wami i mam nadzieje ze tu cos dla siebie znajdziecie.Zamykam rozdział.KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami,Laurkax,Naj
trzymajcie sie cieplo juz zawsze no i w tym nowym 2013:) THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest koniec świata !
autorko pięknie tańczysz , szkoda że tak niewielu dotrzymuje Ci kroku. Ja z przyjemnością :) temat ląduje w ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami,Laurkax,Naj
koniec swiata miał byc 21,a jednak Majowie byli mylni,ciesze sie ,ze znalazlas tu cos dla siebie;)mimo poznej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami,Laurkax,Naj
acha i zapraszam na bloga:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau!!???
napisalam ci tam,ty to jak ...jak sie zrazisz to koniec nie przejmuj sie nikami podrobkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau!!???
badz tam bede czekac,jak mama... A nie mowiłam chcialo bysie rzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami,Laurkax,Naj
ludzie sa czasem wredni,ze jeszcze nie przywykłam.... uciekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk!
puk!jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello hej
co tam u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroc tu
na wierszach nie, tam jakies bzdury pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris!
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie jestem facetem
O! I to jest piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos ma słaby
ale tekst ks. T jest pięknym wyznaniem miłości do Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris!
Pozdrawiam serdzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
jestem:) zajrzałam,dziekuje,musze juz isc niestety mam gości:) czytam cos ostatnio,godne polecenia,zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam idealnego lekarza
jestem czytam i podziwiam :)) miło pieknie romantycznie dziś u was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
nie bardzo z tym pisaniem tu,zresztą polecam Zespoły napięć Wisniewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
dot.wyżej -taki internet [zgłoś do usunięcia] Noemi25 Jakob czasami mówi takie niesamowite rzeczy o swoich babciach i dziadkach. Kiedyś powiedział mi, że Bóg się chyba pomylił i ustawił wszystko w przeciwnym kierunku wobec upływu czasu. Że według niego ludzie powinni rodzić się tuz przed śmiercią i żyć do poczęcia. W drugą stronę Bo według Jakoba proces umierania biologicznie jest równie aktywny jak życie. Dlatego śmierć nie różni się od narodzin. I dlatego ludzie, teoretycznie, mogliby rodzić się na milisekundy przed zgonem. Mieliby już na początku życia tę swoją życiową mądrość, doświadczenia i cały ten przychodzący z wiekiem spokój i rozsądek. Popełniliby już te wszystkie swoje błędy, zdrady i życiowe pomyłki. Mieliby juz te wszystkie blizny i zmarszczki, i wszystkie wspomnienia, i żyliby w drugą stronę. Ich skóra stawałaby się coraz gładsza, każdego dnia budziłaby się w nich większa ciekawość, włosy byłyby coraz mniej siwe, oczy coraz bardziej błyszczące i serce coraz silniejsze i coraz bardziej otwarte na przyjmowanie nowych ciosów i nowych miłości. I potem, na samym końcu, który byłby początkiem, znikaliby z tego świata nie w smutku, nie w bólu, nie w rozpaczy ale w ekstazie poczęcia. Czyli w miłości. ZESPOŁY NAPIĘĆ - SYNDROM PRZEKLEŃSTWA UDINE J.L. Wiśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
Z książki "Wschody do nieba" Piotra Kołodziejczaka: "Ile razy żyjemy od momentu narodzin aż do późnej starości? Odpowiedź tkwi w naszych umysłach. Żyjemy tyle razy, ile zamkniętych etapów naszego życia zdołamy spamiętać". Polecam książki tego pisarza: "Bo wiesz...", "Puść już mnie", "Nie rób mi tego", "Klępy śpią" i "Wschody do nieba". Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurkax
Z upływem lat, życie pędzi coraz szybciej. Zauważyliście taka prawidłowość ? Ci którzy przekroczyli barierę smugi cienia, z pewnością tak. Jeszcze się szarpiemy, jeszcze próbujemy stawiać opór, lecz szybki nurt codzienności niesie nas coraz prędzej. W końcu kapitulujemy i pozwalamy mu nieść się, próbując jedynie zachować pozory niezależności na naszej tratwie ratunkowej, naszej arce, w naszym domu i najbliższym otoczeniu. A może to wszystko ma fizyczne uzasadnienie ? Przecież wszechświat też rozszerza się coraz prędzej. Może to ma wpływ na nasze odczuwanie czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×