Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

też o tej oliwce słyszałam, ale ja nie miałam cierpliwości do oliwki bo pracowałam go szóstego miesiaca, i nie miałam czasem juz siły i czasu na oliwkę,żeby weschla i nie pobrudziła ubrań. Od początku używam z Ziaji na rozstępy, ale chyba jednak powoli wychodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku przytylam 6 kg, pazdziernikowa a jak maluszek?. wszystko ok?. jezeli tak to bez obaw ze tak malo ;) tydzien temu bylo jakos 8 na plusie a teraz schudlam i znowu 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wizycie 21 sierpnia miałam 5,5 kg na plusie, też październikowa myślałam, że może za mało, ale lekarz już dawno mnie uspokoił, że to nie ma znaczenia, bo synek ładnie rośnie, nawet brzuszek ma o tydzień większy :D, ja się czuję dobrze, więc się cieszę, że dużo nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje sie od pocztku oliwka ze chcac nie chcac po 17 kg na plusie musialy wyjsc. co prawda nrazie nie duze ale sa. No i moich piersi to juz nie ogarniam. Sa ogromne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobie USG, waga matki, nie jest już żadnym wyznacznikiem rozwoju ciąży ;), tak mi lekarz tlumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mama- ja chodzę i na nfz i prywatnie. na usg tylko prywatnie. tylko 5 kg?jeju.. skoro masz wszystkie wyniki w porządku to chyba nic złego? tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam już 22 kg,masakra,ale na szczescie jestem wysoka wiec jakos to sie rozeszło po całosci,co do rozstepów to na piersiach mi sie zrobiły straszne mimo smarowania fissanem,skóra na nich jest wiotka :(szkoda,ale dla malenstwa wszystko zniose!!co do ruchów moja mała jednego dnia rusza sie wiecej jednego mniej,od kilku dni zauważyłam ze nawet po jedzeniu jej sie nie chce,tylko po sniadaniu sie rusza,a pózniej pod wieczór daje koncert.owszem czuje w dzien jak sie przeciąga ,wypina itd,pewnie juz ma malutko miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś od 12 tc smaruję brzuszek tylko oliwką bambino i nie ma rozstępów :), no ale mi brzuszek długo rósł minimalnie, nadal mam taki raczej z mniejszych, jak na ten etap ciąży, więc niekoniecznie to zasługa oliwki, że nie ma rozstępów. a jakie kosmetyki wybrałyście dla swoich maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę,że ze mnie tylko taki wielorybek;)) ja może bym mniej przytyła, ale przed ciąża ja strasznie niezdrowy tryb życia prowadziłam tzn. nieregularnie jadłam, wiecznie na dietach,głodówkach itp. i myślę,że jak w ciąży zaczęłam jeść regularnie ,łacznie ze śniadaniem bo dotąd nigdy śniadań nie jadłam to siła rzeczy zaczęlam przybierać na wadze. Ale zrzucę!! teraz najważniejszy jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, czasem się ostro metabolizm w ciąży podkręca, ja tam mam, a czasem jest odwrotnie...choć ja też mam od początku ciąży apetyt raczej średni, więc nie mogę zjeść dużo, ale jem często, po trochu i wszystko, co potrzeba i wszystkie wyniki ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie uspokoiłyście:) A pytam o NFZ bo ja chodzę i jak na razie nie narzekam. Do tej pory miałam 3 USG, co miesiąc badania krwi, moczu i na każdej wizycie badanie ginekologiczne. Także chyba nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- mój mały też wieczorem uwielbia się gimnastykować:) no i rano jak zadługo w łóżku leże:) wtedy domaga się śniadanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój to nie ma zasady, czasem nad ranem już szaleje, a czasem ok. 11, 12 dopiero się budzi ;), a wcześniej tylko jakieś delikatne znaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak dostalam kopniaka od swojegoo malucha to łzy polecialy, u mnie brzuszek tez nie jest duzy, te ktore przytyly wiecej- glowy do gory ! malenstwa wyciagnal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- wiem,że te 10 kg to nie jest jeszcze tak dużo, nie myślcie,że panikuję:) trochę dziwnie się czuję po prostu bo jeszcze nigdy tyle nie ważylam, i czasami czuję się taka jakby "niepełnosprytna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak ja bym chciala przytyc z 10 kg a tu juz 17 kd :( a gdzie tu do konca :(( Przerazona jestem poprostu . a wogole mna ktoras wskazania do cc czy wszystkie silami natury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno określić, jak ta idealna wizyta w ciąży powinna wyglądać, ale jednak mam wrażenie, że jak ani razu lekarz nie bada ginekologicznie, to jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały ułożyl się prawidłowo, ale jak będzie tego nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek maxi cosi,czytałam ze ma dobre opinie,moja mała główka w dół juz od 25 tyg jest ułozona,juz nie moge sie doczekac az ja zobacze i wycałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj synus tez glowka w dol. Tydzien temu bylam na USG 4D i to bylo niesamowite :) Nawet przez chwilke nie chcial pokazac buzki ale wkoncu sie ujawnil i jest przesliczny :)) A wogole to mam wrazenie ze urodze szybciej i wszyscy mi to mowia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, super, taki prześliczny pewnie po mamie ;) a dlaczego sądzisz, że wcześniej urodzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×